Так багато пишуть тільки негативні сценарії. Можливо хтось думає інакше. Тема просто поговорити, давайте без срача❤️
Ответ дляvasilek5050
Так що, по-вашому, це привід для того щоб ще й прийти сюди кацапам з війною?
Хочешь мира готовься к войне.
рашка страна болото, но я наших виню больше. Наши не подготовились, не вооружались, были бы мы сильными, ращка и не напала бы.
Я считаю наши больше виноваты. А рашка, Как тот вор, просто пытается взять что плохо лежит
Ответ дляhelga2014
Вы абсолютно правы.
Только как нам, оставшимся, кто сейчас в этой ловушке, спастись?
За выехавших я не переживаю, они под надежной защитой.
На жаль, ніяк. Мене вже половина депутатів заблокували, бо я їм пишу про цей ганебний закон. Пишу у нормальній формі, не хамлю. Але слуги - не слуги народу, а от народ їхні раби. Ми приречені.
vasilek5050• 06 февраля 2024
Ответ дляFighter05
Хочешь мира готовься к войне.
Вона нас обеззброїли і обіцяли захист, а потім ще й самі на нас напали. Вони покидьки.
Ответ дляIsidda
у русских за год продвижение и чудо победа аж на 20 км.а до берлина 2300км.вы думаете путька до последнего русского погонит их на убой в чужую страну?их же мало.они не китай.у них свои границы голые.у них ни одного добровольца в военкоматах.насильно зеков гребут в штурмовики.вы посмотрите сколько бунтов в россии против мобилизации.уже менты и баб чмобиков в автозаки пакуют прикладами по хребту
Не дочитала вашу відповідь -- БО МЕНІ ПОХ що у них.ви подивіться що у нас! Ви розумієте що треба в себе лад навести а не в них?!
Я так розумію що ви така ж як ті кацапи -- надивились що в нас щось не так і приперлись.
Ответ дляJave
А якщо зараз в тій країні де ви зараз скажуть готувати синів до війни ви побіжите в іншу країну? І не треба тут відмазки придумувати ваш чоловік міг не йти воювати але допомагати працюючи, але ж ви вирішили що коли ще так легко було переїхати в іншу країну і тобі відразу дозвіл дають на роботу і коли ще такий шанс буде як зараз?
А чому ні? Да, будемо іншу країну обирати у разі чого. Жаль що інші не мають такого, а треба.
Нам завжди було легше переїхати за кордон. До війни, за місяць до початку, то могли спокійно влаштуватися в Бельгії, але передумали. Зробили помилку велику. Робочу візу і зараз пропонують там, де ми у разі чого. Так що про шанс не треба. Нічого особливого не змінилося в цьому.
Працювати тут? Коли йшов демпінг на зарплатню, або чули локацію і на цьому стояв хрест у співпраці чи коли був ніби хороший проект, працюй собі, а ні, двох з команди запакували в бусік і проект закрили. Доход, який впав більше ніж в 3 рази через всі фактори. Для чого це все?
Звісно, гроші пропливають повз бюджету, не порядок
А люди це не ресурс, а унікальні особистості. Яким треба дати свободу.
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Все вместе это за себя? А чего тяните, и до сих пор не на защите?
откуда вы знаете где я и кто?
Ответ дляvasilek5050
Ну потому что никому нельзя верить.
Если вы знаете что ваш сосед конченный вор и наркоман, вы будете жить в квартире своей ничего не делая, еще и дружбу с ним водить, будете крестить с ним детей вместе? Или будете предпринимать какие-то меры, менять квартиру/ защищать детей/ сдать в полицию соседа? Я когда-то сняла квартиру по хорошей цене, в хорошем доме, а рядом сосед наркоман, у меня дочь 10 лет. Как думаете что я сделала? Сразу начала искать другую, хоть и хлопотно это все было, а могла бы пустить на самотек. К о бы был виноват, если б что-то случилось с моим ребенком?
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Жутко очень….
Просто ставят крест на будущем страны
на будущем страны может поставить крест только возможная (нет) оккупация парашей.
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Удалено администрацией...
Логика у Вас с болот . Наших солдат убивает рашка , под рукодством плешивого .
Ответ дляInna_ya_krasivaya
действия правительства Тимошенко нанесли ущерб государству в 100 млрд гривен
это что там взаимовыгодно? параше и тимошенке взаимовыгодно и правда
а так страна в минусе на 100 млрд. если для вас это нормально то выйдем поговорим
Так по контракту Тимошенко, Украина отсудила у России три миллиарда долларов. Где они, кстати?
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
надо определится. я с болот или мне платит зеленский
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Ну как где? у тех с кем вы хотите договариватся. Или не вы, а вот те особенно одаренные
Россия отказалась участвовать в арбитражном процессе, инициированном Украиной, и не признает его решения.
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Как Вам новость ?
Досудове розслідування у резонансній справі щодо Порошенка, підозрюваного у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації, завершено: тривало два роки, — начальник відділу діяльності ДБР.
Наразі слідство відкрило стороні захисту доступ до матеріалів досудового розслідування. Після ознайомлення ДБР скерує акт стосовно Порошенка до суду. Після цього у нього змінюється статус, він стає обвинуваченим.
Згідно з текстом підозри, Порошенко начебто проводив підривну діяльність проти України у 2014-2015 роках. У спільники йому слідство записало народного депутата від ОПЗЖ, кума Путіна Віктора Медведчука та інших.
Як стверджують правоохоронці, Порошенко виконував координаційну роль у цій справі, у тому числі впливав на кадрові питання у вищих ешелонах влади.
Ответ дляInna_ya_krasivaya
на войне все обязаны защищать государство. Почитайте конституцию
В Швеции закон о totalförsvarsplikt (обязанности по тотальной обороне) обязывает всех граждан в возрасте от 18 до 65 лет участвовать в защите страны в случае войны.
На кону стоит существование Украины.
В Швеции также с рождения до 65 - госво не оказывает никакой поддержки, не надо ля-ля...
Ответ дляFighter05
Хочешь мира готовься к войне.
Наші більше винуваті, що Росія напала? Ну так, ми винні, чого ж, а вони білі і пухнасті. А що це погано лежало? А як же міжнародне право, визнані світом кордони? Ту як не вооружайся, а коли проти тебе воює найбільша країна світу, з величезним людським і економічним потенціалом, і ядерною зброєю, шансів мало.
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляMirona
что вы называете никакой поддержкой? какие налоги такая и поддержка. детям до 3х лет платит Украина, пособие по безработице платит
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляmar_mar
тоже самое хотела написать. там план был с 1991 года, а тут сказки про надо было да ка бы да что бы
Мария-a546• 06 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
потому что война. И виновата в ней конченная росия
Дуже зручно звинувачувати тільки Росію, а я би сказала так не так страшні чужі воші як свої гниди!!!
Ответ дляmar_mar
Де я писала що рашка невинні? Я їх за людей навіть не вважаю. А наші, так, винні, тому що наші. І вони повинні піклуватися про наш добробут, а не кінченна рашка
Чи як ви вважаєте?
Inna_ya_krasivaya• 06 февраля 2024
Ответ дляМария-a546
в смысле зручно? это реальность
Renesmeе 16• 06 февраля 2024
Думаю що війна буде продовжуватись, частково перейде на територію раши, туди летітимуть дрони та будуть палати їхні заводи та кораблі. Будемо працювати та жити в таких умовах як і зараз.