Вчора в Авдіївці я побачив та почув кілька шокуючих та незабутніх подій
В Авдіївці два оператори дронів 110-і механізованої бригади після того, як їх будівля була знищена прямим влучанням авіабомби, дивом вижили, розкопали себе самі з під уламків, повернулись на базу, і відмовились від госпіталізації, "тому що не можна залишити наших".
Бачив з дрона, як штурмова група росіян сьогодні атакувала будинок, де двоє наших бійців відстрілювались до останнього, будинок згорів, у полон ніхто не здався. "Їх всього два там залишилось, бо людей не вистачає". Росіяни туди зайти не змогли, бо оператори, які місяцями сплять не більше чотирьох годин на добу, розбомбили волонтерськими дронами штурмову групу.
Потім бачив як з іншої позиції, яку ворог захопив вчора, вели нашого пораненого бійця у полон. "Мабуть, ще хтось з ремонтників". Вчора ворог виклав допит нашого полоненого бійця з ремонтної роти, товариші коментують: "їм сказали, що для захисту Авдіївки зараз потрібен кожен, хто може тримати автомат, і вони пішли, бо треба втримати ці вулиці до дороги, і ці діди пішли, більшість загинули у бою".
Весь день я бачив як відчайдушно бʼються за Авдіївку наші люди, в яких умовах, як їм буквально усього не вистачає, і вони просять у волонтерів, щоб їм купили зброю та забезпечення, яке не дає держава, бо у держави не вистачає грошей та підготовлених поповнень для захисту Авдіївки, і тому герої платять за цю нестачу своєю кровʼю.
А увечері я побачив розслідування Бігус.інфо, як інші військовослужбовці, 30 кадрових офіцерів ДЗНД СБУ, здорові, ситі, вгодовані, на хороших машинах, які їм дає держава, на гроші, які їм дає держава, під час війни проводять три дні у київському готелі, незаконно встановлюючи відеокамери у спальнях дівчат-журналісток.
І я подумав, що ті, хто це зробив, і ті, хто відправив цих підготовлених військовослужбовців СБУ у готель, коли у окопах Авдіївки змушені битись насмерть літні ремонтники, і ті, хто знаходить гроші на незаконне стеження, на зняття номерів, обідів, машини прикриття, камери, а не знаходить на машини, дрони, антени, камери, РЕБ для Авдіївки - справжні безсоромні покидьки та зрадники України.
Я от думаю як нам вдалося за 32 роки незалежності вибудувати таку збочену та несправедливу систему в нашій державі..і на що розраховують ті ж єрмак, зеленський та татаров і інші їхні приспішники коли не дають гроші на захист Авдіївки але ми тратимо 11 млн на відбір на Євробачення чи коли премії виділяють собі керівники, що воно саме розсосетьсЯ?
Natalia505• 06 февраля 2024
До сліз, тяжко таке читати. Ніякого розуміння майбутнього немає, тільки жахи в голові моїй.
Natal_ka91• 06 февраля 2024
В цьому і основна проблема, якби кошти йшли куди треба, то ситуація можливо була б зовсім інша. Ніхто з верхівки не цінує людські життя, відповідно тому й так і мобілізація йде...
Ответ дляJave
Зеленский законнообранный. Надеюсь вы поняли намек
Ответ дляJave
ви не уявляєте як мене від нього тошнить.. як він сказав тоді на стадіоні, він наш Вирок?
Ахаха. Я не знала такого)) я его и его ’творчество’ и до выборов не выносила,поэтому не думала даже что народ наш может такое учудить. Я к тому, что есть такое выражение ’народ имеет то правительство,на которое заслуживает’. Те как бы сами выбрали. Думающих, к сожалению у нас меньшество.
Lydmila408• 06 февраля 2024
Проблему роками ніхто не рішає.
Головне,що селфі зняли біля стелі.
Зато поруч з Авдіївкою мери ,сери,пери хвастаються скільки заробили в 22,23 році..на дорогах,яких немає..на сухому законі..бариги-самогонщики 100000 грн кожного місяця платять)..що купили СОБІ..які в них машини,заробітки..
Огидно.
Просто огидно і все.
Головне,що селфі зняли біля стелі.
Огидно.
Просто огидно і все.
Ответ длячаревна
Малюк уволил руководителя СБУ из за слежки журналистов. И пару недель назад проскакивает новость, что Зеленский выступил против вмешательства в журналисткую деятельность
Теперь можете кидаться тапками
Навіщо тапками? Головне вірити, що говорить Зеленський, ні разу ні збрехавши, ага
Ответ длячаревна
Так автор, я с вами согласна, здоровые мужики могут быть полезны в армии, а не заниматься ерундой.
Что они там нарыть хотели?
вони виконували наказ чи замовлення на Бігуса, можливо він там розслідування якесь веде чергове корупційне.. говорять же що Гринкевичі то лише вершина айсберга..
До речі, дружина Гринкевича врятувала частину майна від арешту, вона передала їх свої матері здається, навіть у Соні ’Мазні’ куча дорогої нерухомості в Києві, Князєв вийшов із СІЗО під заставу ..
Leeloo_aloha• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Чому 32 роки? Хіба з приходом незалежності змінилися люди? Ні, ті ж самі, хто творив комсомол і ніс в маси політику партії, ті ж самі чиї батьки боготворили кумира, влаштували голодомор і т.д.
А у сучасної молоді - дитинство то 90ті, десь глибоко закралося в голові, що треба бути сильним і злим, не боятися брехати і красити, що тут або ти лоха або ти лох. Нас вчила школа любові й патріотизму, але то була теорія, вулиця вчила іншому.
Багато знайомих покинули Україну і вивезли дітей саме через це, тут важко вирости іншим і зберегти людяність.
Звісно великих людей, героїв, у нас багато, але покидьків не менше і вони отруюють все.
Ответ дляAmalpi
Эдакий простачок в колхозной рубашке и галстуке. На кого рассчитано было это художественное творение?? Люди! Вы реально эту муть смотрели? Блин, да неужели на нетфликс нельзя было подписаться? Ну доступно ведь. Правильно выше сказали: народ заслуживает....
Ответ дляНина____
Вы думаете вам признаются, кто смотрел и голосовал?)) Они уже давно переобулись
Ответ дляJave
Ми цю систему не вибудували, а взяли у спадок від СРСР, але при гібридизації з демократією вийшло ось таке. До того ж, ситий голодного не зрозуміє ніколи, я і у повсякденному житті часто бачу, як трохи багатші люди не розуміють, що у когось грошей може не бути. А мільярдери при владі, коли розписують бюджети на всяку фігню типу Євробачення, просто відмовляються розуміти, як цих грошей десь не вистачає на порятунок життів людей.
Ответ дляJave
Не хватае не грошей, а людей. На 0 не так багато бажаючих. Більша частина військових на 0 ніколи не виїзджала.
Ответ дляНина____
Частица ´не´ детьми не воспринимается, это чудо поняло, что надо просрать
Ответ длячаревна
Теперь можете кидаться тапками
Чому просто звільнив? Треба розслідування і доведений до вироку суд. Усі гучні справи щамяли, всі вийшли під заставу і збрились за кордон. Про одеського воєнкома вже ніхто не згадує.
Ответ дляnezhinka
Петька ваш не кращий. Всі однакові.
Коли до таких як ви дійде що байдуже ЗАРАЗ який був Петька чи яник чи кучма, так як ми ЗАРАЗ у війні і зараз люди гинуть на Сході через те що 11 млн гривень пішло на відбір на Євробачення а не на дрони, і ще якась сума пішла кравець на її вечори, а ще якась сума, а точніше 280 млн грн, пішла на організацію міжнародних перельотів влади, а ВСІ ЦІ ГРОШІ мусять йти зараз на дрони та армію ЩОБ ЯКОМОГА МЕНЬШЕ ЛЮДЕЙ загинуло через те що не вистачило грошей.. ви вже з..рали зі своїм петькою..зараз за державу відповідає бездарь, якому ви довірили державу
Ответ длячаревна
Теперь можете кидаться тапками
Ну не самого же себя увольнять… или вы ждете, что найвеличніший скажет «я не справился. Я ухожу»?
Ответ дляJave
11 млн это только отбор. Представьте сколько еще пойдет на само шоу и подготовку. Еще и такое говно в исполнении алены и джери (млять, укр.имен не нашлось).