Коленная ложечка• 06 февраля 2024

Шахрай з ОЛХ

Хочу застерегти від недобросовісного продавця, відправив зіпсовані продукти. На мої повідомлення тепер не відповідає.
Його телефон +380636868919
На олх підписаний Market
Кузякин• 06 февраля 2024
Что за шоколад?

автор Коленная ложечка • 06 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Что за шоколад?
Choceur/Chateau
Глаголиця• 06 февраля 2024
я колись цукерочки Чоколапки купила, в кожній другій черв´яки були. Це явно зберігання таке.
Але продавець мав би замінити товар, а не морозиться
ПуГоФФка• 06 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви б таке їли?
Я бы такое не заказывала
ПуГоФФка• 06 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ціна не низька, нормальна. Влітку по 80 грн купували у іншого продавця
Нормальный шоколад такие деньги не может стоить
Бараболька• 06 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Choceur/Chateau
Скаржіться на обʼяви, нехай йому відключають оголошення, блокують профіль
raven_i• 06 февраля 2024
Ви скаргу лишили? Я лишаю час від часу, коли про ціну обманюють чи стан неправдиво вказують. Потім всі вони пропадають з опублікованих, тож я так розумію що їх банять.
Ответ дляПуГоФФка
В деяких продавців він і по 130 продається. Шоколад чудовий, повірте. Ніякі Рошени, мілки і поруч не стояли.
Ответ дляraven_i
Залишила, дякую

Блондинка в Законе• 06 февраля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я бы такое не заказывала
Ну значит вы перестраховались на все случаи жизни
Стигла полуниця• 06 февраля 2024
Ответ дляraven_i
А ще й лишаєте скоріш за все погані відгуки коли не хочуть знижку зробити, а на ваш погляд ціна на річ завищена)
ПуГоФФка• 06 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Рошены и милки это вообще не шоколад. Пальмовое масло с ароматизаторами.
К теме, вы сами покупаете с рук еду, которая непонятно как производится, непонятно как хранится
ПуГоФФка• 06 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Тоже так думаю
Обнимашкина• 06 февраля 2024
Пишите на него гневный отзыв
И в поддержку скрины пришлите, пусть блокируют . Он же 100% не только вас кинул
Обнимашкина• 06 февраля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я бы такое не заказывала
А другие заказывают)
Заказ через олх - не повод отправлять несъедобный товар
raven_i• 06 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Ніколи так не робила. І зі мною так ніхто не робив. Звідки у Вас такі думки?
Дуже часто вказують в ціні об´яви, наприклад, 350 грн комплект. Заходиш - в тексті 400 плюс заплати за них комісію олх, байдуже що в тебе своя комісія і доставка.
Є й інші приклади, мене дратує коли в переписці дізнаєшся що річ не нова, або що відправка тільки після повної оплати й інші нечесні речі.