Коленная ложечка• 06 февраля 2024
Шахрай з ОЛХ
Хочу застерегти від недобросовісного продавця, відправив зіпсовані продукти. На мої повідомлення тепер не відповідає.
Його телефон +380636868919
На олх підписаний Market
Його телефон +380636868919
На олх підписаний Market
Відкушу все що стирчить• 06 февраля 2024
а продавець шо власноруч напхав туди гусениць і міль?
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Вы олх доставкой покупали?
Так, але ж шоколад не розпаковувала на пошті(
Блондинка в Законе• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ви б таке їли?
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Він зберігав продукт в незалежних умовах і не виходить на зв´язок
julia-678c• 06 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А сроки какие?
Комиссия50%• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Это не имеет значения. Продал такое - верни деньги и ешь сам.
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
😳😳😳
У магазинах шоколад закінчився?
Цей шоколад шикарний, мій найулюбленіший. В магазинах такого немає
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви б таке їли?
ні. я шоколад взагалі не їм, але і не замовляла б на олх. ціна напевно дуже приваблива, але претензії ніякі не предʼявиш на відміну від магазину
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Раніше неодноразово замовляли, все було чудово. Але в того продавця не було його
Ответ дляКомиссия50%
який сенс такі продукти взагалі купляти в інеті, якщо є такі ризики і ймовірне повернення? автор повелась на ціну, шоколад не якісний, поверне, і заплатить за доставку в обидві сторони. припустимо шо продавець поверне кошти, але доставка туди сюди буде коштувати дорожче.
корочє, якщо хочеш нормальний шоколад і мати змогу повернути, то краще купувати в магазині, а не невідомо де і невідомо який. хоча я думаю продавець і так в курсі що з шоколадом, тому і ціна така. поспихує бажаючим аби не викинути, і не буде нікому відповідати
Вчителька з мікрорайону• 06 февраля 2024
К мне отправляли наушники которые очень хрипели, шатались, типа « в идеальном состоянии, почти новые» попала так дважды на доставку. И дальше висит месяцами эти объявления одних и тех же наушников, на мои жалобы никакой реакции, новая почта наваривает за доставку себе
Муууумие• 06 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну а в чем Шахрай? Он же вам отправил, видимо долго на складе хранился шоколад вот и всё, единственное что я бы вернула часть денег на месте продавца.
Ответ дляМуууумие
я думаю шо продавець в курсі шо з шоколадом і нічого повертати не буде.
але якби це була випадковість то нормальні продавці які дорожать своїм рейтингом дійсно повернули б кошти
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляМуууумие
Ну так в тому і фігня, він мене ігнорує
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
І я про це.
Муууумие• 06 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну так в тому і фігня, він мене ігнорує
А цена ?
Муууумие• 06 февраля 2024
Это польское? У нас полно магазинов польских товаров, я их видела где-то точно
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляМуууумие
А цена ?
Ціна не низька, нормальна. Влітку по 80 грн купували у іншого продавця
Коленная ложечка
• 06 февраля 2024
Ответ дляМуууумие
Німецький.
Комиссия50%• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вопрос был не в этом. А в том, что продал говно - верни деньги. И не важно, кто напихал туда гусениц. Я на это отвечала. А так по факту - продавец мошенник, раз не выходит на связь.
Ответ дляКомиссия50%
ну по факту так.
Блондинка в Законе• 06 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Але і виправдовувати продавця якось не альо