Прокинулась з більш у всіх суглобах, най більше лікоть та палець на нозі, звернулася до лікаря призначили протизапальні уколи поки кололи було краще, потім добавились ще коліна це все за два тижні(
Здала аналіз на ревмопроби, є відхилення, лікар, в палець зробили блокаду, призначили сіган на 6 днів тоді знову на прийом хто з таким стикався що робити не знаю(
В мене вже ледве не нервові істерики.
Свезло так свезло• 06 февраля 2024
На консультацію до ревматолога. Сімейні(в моєму випадку) не допомагають, тільки шкодять. Якщо немає, то до травматолога
Ответ дляСвезло так свезло
Я була на консультації в травматолога- ревматолога. Це його назначення. Нажаль в нашому місті та сусідніх ревматолога нема. Можу записатись в обласну лікарню аж після 19 лютого. Бо лікування щось як на мене не дуже адекватне. Записалась на четвер до ще одного спеціаліста надіюсь на нього
Свезло так свезло• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-5c57
Я була в своєму місті, і раз їздила в інше місто, діагнози різні.