Дрібка щастя• 06 февраля 2024
Податки з зарплати
Доброго вечора.
Будь ласка, бухгалтера, підкажіть, чи змінюється якимось чином оподаткування жінки, якщо вона розлучена і сама виховує дитину до 14 років?
І якщо так, то що потрібно подати в бухгалтерію для зміни опадаткування.
Дякую.
Дуб береза• 06 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
Що значить сама? Мати одиначка? Не змінювався
Не обов´язково, розлучена теж
Дуб береза• 06 февраля 2024
Візьміть свідоцтво про народження, розлучення і в бугалтерію .вони все добре знають
Дуб береза• 06 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Ні, ніяк, хіба що отримує вона нижче мінімальної заробітної плати
Моя сестра проживаючи з чоловіком , подала його на аліменти і мала таку льготу.нижче мінімальної точно не отримувала.
Клептоманка• 06 февраля 2024
Погуглите про податкову пільгу, але якщо отримуєте мінімалку і більше це не має значення.
Клептоманка• 06 февраля 2024
Тож, у 2024 році «звичайна» податкова соціальна пільга дорівнює 1514,00 грн при граничному доході – 4240,00 гривень
Помидорина• 06 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Уточніть, таку податкову пільгу може мати виключно мати або батько одинаки, що самостійно виховують дитину, або опікуни, з тим лише, що заробітна плата не перевищує мінімалку, якщо батько не позбавлений батьківських прав, мати не має права на таку пільгу
Дрібка щастя
• 06 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Не обов´язково, розлучена теж
Так, я саме розлучена
Дрібка щастя
• 06 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
зможу це зробити лише вкінці березня, хотілось би зрозуміти раніше
Дуб береза• 06 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
НІ.сестра не одинока мати і отримувала аліменти на той час
Дрібка щастя
• 06 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
отримую більше ніж мінімалка.
тоді мені нічого?
Помидорина• 06 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
отримую більше ніж мінімалка.
тоді мені нічого?
Не буде
Помидорина• 06 февраля 2024
Ответ дляДуб береза
Значить пільгу вона в будь якому разі не могла таку мати
Клептоманка• 06 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
отримую більше ніж мінімалка.
тоді мені нічого?
Ні, зараз ця пільга реально не використовується
Помидорина• 06 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
отримую більше ніж мінімалка.
тоді мені нічого?
У вашому випадку вам навіть якщо менше мінімальної заробітної плати нічого не положено
Голубая фишка• 06 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
отримую більше ніж мінімалка.
тоді мені нічого?
Нічого