Всех анонимов аноним• 01 марта в 01:00

Мобілізація батька дитини-інваліда

Сину,важкому аутисту підгрупи А виповнилося 18.Подаємо на експертну команду з оцінювання.Тим часом чоловіку приходить повестка з ТЦК.Його змушують за пару днів проходити ВЛК і кажуть що мобілізують після неі,бо відстрочка тільки до 18 років дитини,а дорослу групу ще не оформили,бо експертна команда ще не засідала.Таким чином ТЦК скористалося проміжком між оформленнями,щоб батька важко хвороі дитини,яка потребує догляду обох батьків,бо один не впорається . Що робити?
Кондуктор маршрутки• 01 марта в 21:59
Ответ дляКошкинДом
Выезжать надо было всей семьёй до 18 лет,это было понятно,что когда первая волна мобилизованных закончится,начнут всех хватать.Теперь только прятаться,пока группу не сделаете,пусть в розыск подают,потом разберётесь СС адвокатом,как розыск снять.Следующиц этап будет,если мама есть,то папу можно забирать,с любым ребенком,а потом вообще всех грести начнут,кого на улице встретят
Теж такої думки. Бо відстрочка для батька дитини з інвалідністю є, а якщо вже мобілізований, то аналогічну підставу для звільнення з військової служби забрали із закону в 2024 році. І як юристи не бились, повертати її ніхто не збирається. Тож, цілком очевидно, що наверху дану підставу вже не вважають достатньо вагомою( і на якомусь етапі неминуче скасування цього виду відстрочки
Tata6818• 01 марта в 23:08
Ответ дляКрасота неземная
А что не так? Защищать кто должен вашего? Кто-то другой?
А чего такая борзая и под анонимом?
Ссыкотно херню открыто писать?
Мальовнича даль• 01 марта в 23:27
Ответ дляКусюче сонечко
Придатнісь не має ніякого відношення до відстрочки.Людина з відстрочкою теж може бути придатна по ВЛК,але мобілізувати її не мають права.
саме так, чоловік коли вперше оформлював відстрочку (дитина з інвалідністю) то його змусили спершу пройти ВЛК, написали придатний і лише потім дали відстрочку.
Мальовнича даль• 01 марта в 23:29
Ответ дляВсе до блиску
а ваша відповідь зараз не недолуга? вивчайте тему, в Україні всі хлопці з 16 років проходять медоблік і постановку на учот ( або інше оформлнння) І це те що вимагають в тому числі при прийнятті документів на комісію з інвалідності
фантазуйте далі
для комісії з інвалідності потрібні лише мед.документи, ніяких військово-облікових документів дитини не потрібно подавати. Ми сину ось тиждень як оформили дорослу групу, лише всі мед. виписки і паспорт подавали.
Красота неземная• 01 марта в 23:34
Ответ дляTata6818
А чего такая борзая и под анонимом?
Ссыкотно херню открыто писать?
А когда мы с тобой на ты перешли?
А в чём херня? Чистая правда
Ищу Аленя• 01 марта в 23:57
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чоловік вже почав проходити.Хотіли вести під конвоєм,ледве вмовив,що пройде сам .Дали час з п´ятниці до понеділка,в п´ятницю пішов в лікарню,але вже було пізно щось
проходити,за понеділок не встигне.Але сказали в понеділок з´явитися в ТЦК,відмітитися.Чоловік пояснив,що зараз переходу на дорослу групу йде.ТЦК шник дивився на нього як на пусте місце,йому аби виконати план Думаю чи піти в сільраду,розголос щоб був.Чи це вже не допоможе.
Прятать мужа, если он вам нужен. Какие ещё варианты ?
Ищу Аленя• 01 марта в 23:59
Ответ дляКрасота неземная
Ну вы например можете пойти защищать . Женщин тоже в ЗСУ берут. Или за свою жизнь боитесь , поэтому других посылаете ?
Красота неземная• вчера в 00:05
Ответ дляИщу Аленя
Защищать страну обязанность мужчин. А не прятаться за инвалидами.
Tata6818• вчера в 01:18
Ответ дляКрасота неземная
А когда мы с тобой на ты перешли?
А в чём херня? Чистая правда
Я на ’ты ’ и не переходила
Где в моих вопросах обращение на ’ты’?
Tata6818• вчера в 01:23
Ответ дляКрасота неземная
Кто это так решил?
Какой-то там аноним, который трусится написать открыто
Красота неземная• вчера в 02:27
Ответ дляTata6818
Я на ’ты ’ и не переходила
Где в моих вопросах обращение на ’ты’?
А чего такая борзая?
Красота неземная• вчера в 02:28
Ответ дляTata6818
Кто это так решил?
Так было во все времена. И так будет. Мужики защитники. Или вы не знали?
Tata6818• вчера в 02:52
Ответ дляКрасота неземная
Ой, ну все понятно
Примитивный и сцыкливый троль, который только и способен анонимно продвигать свое особо ценное мнение
Скучно и нудно
автор Всех анонимов аноним • вчера в 03:07
Ответ дляИщу Аленя
Я за те щоб чоловік не йшов в ТЦК,уіхав кудись,або сидів вдома.А я вже буду оформлювати інвалідність.Він буде в розшуку.Якщо оформлю то він буде повинен заплатити штраф та оформити відстрочку.Тому що дізналася,що якщо загребуть,то вже ніхто не відпустить,навіть якщо оформити інвалідність.Але він так не хоче,хоче йти на ВЛК,потім в Т Ц К.Думає що його не мобілізують.Або мобілізують,а потім відпустять через інвалідність дитини.Я в це не вірю.Може хтось знає,якщо він буде сидіти вдома,чи може ТЦК з поліцією прийти з обшуком та його затримати?
Красота неземная• вчера в 03:20
Ответ дляTata6818
Ой, ну все понятно
Скучно и нудно
Тётенька, харе хамить. Не все же такие ссыкуны как твой ухилянт. Прячь его
Tata6818• вчера в 03:36
Ответ дляКрасота неземная
Я где-то интересовалась твоим мнением?
Мне советы анонимного троля, как и твое мнение, до одного места
Tata6818• вчера в 03:43
Ответ дляВсех анонимов аноним
Все правильно вы мыслите, муж ваш-святая наивность
Если он пройдет ВЛК и попадет в учебный центр, то выбраться оттуда очень сложно, практически невозможно
Я не тону• вчера в 06:16
Ответ дляВсех анонимов аноним
А він не може взяти лікарняний?
автор Всех анонимов аноним • вчера в 07:12
Ответ дляЯ не тону
А він не може взяти лікарняний?
Ніхто не дасть.Немає знайомих лікарів.Всі відвертаються.
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 07:36
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не відпустять вже.В знайомих дитина з інвалідністю,також шось там не оформили,батько служить .Коли оформили,то не відпустили нікуди.Хай сидить вдома,не чула щоб з дому когось витягали ще.
Ищу Аленя• вчера в 08:32
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дома ему сидеть нельзя и в ТЦК идти нельзя. Донесите до мужа, что никто его не отпустит, если он пойждёт на ВЛК.
Ищу Аленя• вчера в 08:34
Ответ дляКрасота неземная
Тётя, харэ других на фронт посылать. Не все же такие ссыкухи и ухилянтки как ты. Множество женщин воюет , а ты ссышь и сидишь дома, за жизнь свою трясёшься. А вот чужими жизнями пытаешься распоряжаться. Так покажи пример патриотизма и смелости - иди воюй.
Красота неземная• вчера в 08:46
Ответ дляTata6818
Я где-то интересовалась твоим мнением?
Удалено администрацией...
Tata6818• вчера в 15:02
Ответ дляКрасота неземная
Удалено администрацией...
Красота неземная• вчера в 15:08
Ответ дляTata6818
Удалено администрацией...
Ты с зоны откинулось? Ну, секи
А кому твой акк нужен. Сегодня есть, а завтра нет.
Но да, понос это твоё, тут ты права.
Напугала кто твои ответы ждёт и кому они нужны? Риторический вопрос