Белочкой зови• Изменено 06 февраля 2024
Фрезер для манікюру.
Порадьте, будь ласка, який взять фрезер для домашнього манікюру.
Летюча помилка• 06 февраля 2024
Ваша тема про самсобімайстрів і де купити матеріали? Я там про свій написала
Белочкой зови
• 06 февраля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Я перший раз написала тему про фрезер.
Мелочунь• 06 февраля 2024
орієнтуйтеся на ціну
я для покриття собі і риднм взяла самий звичайний ручку, але майстри їх прям хейтять
на рік вистачить - куплю новий потім
попереднім користувалася кілька років поспіль (два/ три маніка на місяць), це з тим що брала його б.у., собі купила лише насадки нові (фрези)
наступний прослугував рік і згорів, купила новий, тож і користуюся все якийсь час
для себе вирішила не купувати дорогий, бо він мені не потрібен
на рік вистачить - куплю новий потім
Летюча помилка• 06 февраля 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я перший раз написала тему про фрезер.
У мене кілька років уже китайська копія Стронг 210, хоча я не проти і оригіналу, але тоді в мене не було можливості, а зараз нема необхідності брати інший фрезер, прекрасно справляється і цей. Були в мене менш потужні ’китайці’ і навіть ручка-фрезер, от її брати не варто, краще вже китайський без наворотів на 35Вт, але 65Вт буде просто прекрасний апарат.
Летюча помилка• 06 февраля 2024