ФрекенБок• 06 февраля 2024
Свекруха не хоче прописати дитину!! Я народила дитину! Тяжка вагітність!
Вона ж просила онуків! А тепер думає чи можна прописати!!!! Куди мені жалуваця??? Щоб прописала нас!!!
ЧупакабраЗеБест• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Я ж роділа!!!! Імею право!!!
а вам зачем их где то прописывать, мои вон без прописки живут,и ничо,нормално.
Я таке знаю• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
все одно цікаво!
Ну якщо серйозно, то пропрацювавши з людьми бачила всього. Може бути і реальність.
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я так своєму чоловіку вічно кажу
Мати сказала -сама шукай шляхі, щоби він не отримав нічого. А вона мені навіть не допомагає
Я таке знаю• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
А ви я бачу не то що шляхи. Ціле поле бою розгорнули.
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
А що мені робити?
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
У нього робота є. У мене немає. Як я маю жити?
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
А що мені робити?
шукати чоловіка з квартирою. ви так воюєте за ту хату, а за мамою хто буде доглядати?
Я таке знаю• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
А що мені робити?
Задайте його в ТЦК. Там гляди і виплату ще отримає е і з мамою розпилите, а дружині нічого не дасте.
Домашка• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Я дочка і там моя доля
Ваша доля теж пропала, коли розпався срср . Мабуть, мамина теж.
Я таке знаю• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Шукати. Чи у Кийові роботи немає?
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Якщо найду чоловіка хорошого, то я дам брату -хай узажує
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
а чого не ви?
Домашка• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Я її не люблю. І матері потім куча проблем.
Які проблеми можуть бути у матері?
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Я ж не кажу назавжди. Я трохи буду. Потім нехай він живе і ухажує, коли я знайду чоловіка. Я не прошу на все життя. На кілька років
Ні грама• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Ну моя невістка прийшла в сказала матері-прописуй бо це вашого сина дитинка))))
А сынок что ? Что-то плохо воспитали раз сам не решил этот вопрос
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
ну так он і даст вам кілька років, дітки виростуть, поїдуть за кордон, і він поїде. трошки почекайте)
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Він доросла людина! Чоловік!
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Він доросла людина! Чоловік!
а вам скілька років? ви не доросла людина? чи статеве положення, як факт робить вас на все життя маленькою ?
ФрекенБок
• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я слабка жінка. І зараз багато проблем. Вибачте, ви як жінка маєте розуміти, як зараз у війну важко
Смурфик• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
А що не так. ???)))
То, шо вы слишком жирный и бездарный тролль.
Гравіцапа• 06 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Разве так можно детей не прописывать??? А поликлиники? А школы? Как?
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Короче! Автор! если дом вашей матери приватизирован, то на кого? не важно, что кому кто оставил в наследство! если ваш отец вам ничего не отписал, значит вы были плохой дочерью. Если ваш брат зарегистрирован у мамы, то прописать он может любое количество своих детей, хоть одного, хоть 10. То, что вы девочка, а он мальчик - означает только одно, он мужик , вы баба. Все! Все ваши желания, возмущения и т.д. засуньте в свой карман. ну или куда хотите!
Пускаю бісики• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Найти работу
Пускаю бісики• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
А какое это отношение к прописке имеет
Калинові вуста• 06 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Я как слабая женщина за 50, мотаюсь между 2 городами, работаю, заработала на квартиру сама! и никогда не думала, что я слабая! я сильная, умная, самостоятельная, для того, чтобы чего-то достичь в жизни, мне точно не нужен мужик!
ЧупакабраЗеБест• 06 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
можно. а где ты их пропишешь если у тебя нет своего жилья? куда мне их прописывать?вот вы хоть на одну квартиру накопили?
ЧупакабраЗеБест• 06 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
вы крутая! а где и как вы так успеваете работать? ну про квартиру конечно это вы слегка преувеличиваете.
это вы в киев куда то мотаетесь?