Свисток ля-минор• 06 февраля 2024

Посоветуйте дерматолога по акне Киев

Который решил вопрос с акне, а не разводил на деньги. Сил нет уже ((
Черпак_для_фантазий• 06 февраля 2024
А роаккутан пробували?
Нічого не буду пояснювати, просто подумайте над ним, прчитайте, зважте

Н@Диете• 06 февраля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А роаккутан пробували?
Ну все рівно потрібен лікар, щоб пройти обстеження , підібрати дозу і т.д.
Черпак_для_фантазий• 06 февраля 2024
Ответ дляН@Диете
Я не претендую на істину. Просто щоб автор взяла собі на замітку. Не кожен лікар запропонує цей препарат, а самій варто спитати
автор Свисток ля-минор • 06 февраля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А роаккутан пробували?
Не можна, у доньки автоімунне захворювання
Н@Диете• 06 февраля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ми коли прийшли на огляд, лікар подивилася на спину та лице і одразу запропонувала лікування ретиноїдами. Але ми не захотіли, потім невдовзі почалася війна. Зараз ситуація постійно то краще, то гірше. Син вчиться онлайн, але йому вже так надокучило, сказав що готовий пити ретиноїди. Збирається найближчим часом до лікаря і починає. А чому так вирішив ? Бо бачить результат у товариша , був весь в прищах, зараз чистесеньке обличчя
Міняйловна• 06 февраля 2024
’Весна С’ на Политехе много лет лечит акне у многих поколений киевлян, некоторые приводят уже прыщавых внуков, и сами ходили туда же лет 30 назад
Міняйловна• 06 февраля 2024
Если позволяют финансы, очень хорошо лазер фотона 3д и прочие процедуры. Главное в серьезной клинике и лазер европейского производства
Н@Диете• 06 февраля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
А скільки років? Можливо можна робити вже піллінги - мигдальний, азелаїновий.
Є трав´яний піллінг і азелаїново-мигдальна маска від ADN. Сину дуже класно чистило обличчя. Але я вже просто задовбалася 4роки боротися. Хочу вже сталий результат
Василина Семеніч• 06 февраля 2024
Раджу. Лікар Літвінова Ірина Борисівна. Пошукайте в інсті, в неї є сторінка доктор Літвінова.

Н@Диете• 06 февраля 2024
Ось ці 2 засоби ми використовували. Дум на, що якби до комплексу взяли ще щось - крем, очищення.. був би ще кращий результат. Але ж дорого..((
АгатаХристя• 06 февраля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Теж раджу , була на прийомі у клініці у Ірини Борисівни.
автор Свисток ля-минор • 07 февраля 2024
Ответ дляН@Диете
Н@Диете• 08 февраля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Достатньо доросла. Знайдіть косметолога, щоб підібрала домашній догляд. Пілінги, якщо купувати на розпив і робити самій, дуже не дорогі. Тільки дотримуватися правильного догляду та протоколу - очищення, нанесення пілінгу, змивання, масочка. Якщо потрібно, то спф крем.
Пілінги дуже дієва штука. Головне, з косметологом, а не на сайті makeup самостійно шукати. Не дай Боже. Це втрата часу і грошей.