Будьте так ласкаві• 06 февраля 2024
Родити в 40. 10 років по тому....
Дівчата,хто народив в 40 і пройшли+- 10 років?
Як ви зараз почуваєтесь?
Не жалкуєте ?
Є проблеми зі здоров´ям?
Наскільки важко в 50 мати 10- річних дітей?
Як ви зараз почуваєтесь?
Не жалкуєте ?
Є проблеми зі здоров´ям?
Ноу коммент• 06 февраля 2024
Мені 37, сину 13. І так важко , хочеться більше лежати, мати час для себе. А в 50 взагалі не уявляю
Вишня на торті• 06 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Вы с ним играете и развлекаете его?😅
Фрекен бок• 06 февраля 2024
Мама мене народила в 38. Начебто все ок, але мама моя має ще й характер такий, ненапряжний) завжди жила для себе в першу чергу. Бачу, що вона вірно робила)
Ноу коммент• 06 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы с ним играете и развлекаете его?😅
Ні, але їсти приготувати, подати, зі школи в тривогу побігти забрати, з уроками допомогти...Всеодно це дитина
очки_ннадо• 06 февраля 2024
Ой, это зависит от человека! Если я веду здоровый образ жизни, слежу очень за собой. Активная. То сейчас мне 40, дите младенец и мне отлично. Осознанный возраст, чтоб сполна наслаждаться ребенком. Уверена, что через 10 лет ничего не изменится)
Ласую колобками• 06 февраля 2024
Моя мать родила самого младшего ребенка в 42 года. Сейчас ему 17 лет. Сожалений о рождении этого ребенка у моей матери нет. Проблемы со здоровьем у нее есть. Тем не менее она работает на двух работах. Причем работа физически тяжелая (мытье подъездов, мытье пола)
Пригощаю кашею• 06 февраля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Потому что Петросян?
БеллаДонна• 06 февраля 2024
Якщо вам цікаво 28 років потому: нормально, звичайно. Звичайні батьки. Живуть, передають передачу сину з невісткою, якось так.
И.О. человека• 06 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы с ним играете и развлекаете его?😅
Це жарт? Грати з 12 річним? У що?
Дон Пэдро• 06 февраля 2024
Все індівідуально. Моя сусідка, товаришуємо і спілкуємося. Їй важко, з самого початку. В неї двоє дорослих синів, і в 40 родила донечку . Вона на пряму ніколи не каже, що жалкує, яка матуся таке скаже. Але жаліється заспіль. Іноді каже, що ідіотка, що народила так пізно. Їй і фізично важко. Це з її слів.
Пригощаю кашею• 06 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы с ним играете и развлекаете его?😅
В 13 лет без сиськи никуда
Ноунэйм• 06 февраля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Я бы сказала что больше зависит от характера и темперамента человека.
Ноу коммент• 06 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Тому і працювати треба в 60 років на двух роботах, бо дитина не вивчена ще
Сосиска_Втесте• 06 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Потому что Петросян?
Удалено администрацией...
Рання пташка• 06 февраля 2024
Да у каждого своя судьба и тут дело ж не в возрасте абсолютно, да в реалиях Украины среднестат. Это необычно с нашим то уровнем экологии и жизни, но все же…. Каждому свое. И каждый лично ставит свой порог возраста… мне б точно было тяжело…наоборот дети взрослые и Я пока до 40 и вся в работе, а кто то наоьорот и тоже в кайф, лишь бы был мир и здоровье
очки_ннадо• 06 февраля 2024
Ответ дляНоунэйм
Ну да
Ноунэйм• 06 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
В 13 лет без сиськи никуда
Так да, тут тетки на форуме с 10ти лет уже за детей не считают, пора идти работать.
А тут еще совместное времяпрепровождение. Ишь че удумали.
Дон Пэдро• 06 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Ну то ви лінива просто))
Враховуйте що кожна жінка приходить до своїх 40 з своїм індивідуальним станом здоров´я. Хтось приходить до 40, хтось добігає, хтось доповзає) відповідно перші дві категорії перенесуть життя з немовлям, потім болячками в садочку і т.п легше, але в будь якому разі важче ніж молоді, бо вночі вже важко не спати, стан суглобів вже не новий, клімакс насувається.
Прилипало• 06 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це жарт? Грати з 12 річним? У що?
А мой еще хочет побеситься и побиться подушками или побороться 🤷♀️
Дон Пэдро• 06 февраля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Короче навчилися тролити так, що мало хто розуміє?)
Ноунэйм• 06 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це жарт? Грати з 12 річним? У що?
Открою вам секрет, с 12 летними детьми играть, проводить вместе время, это нормально.
Рання пташка• 06 февраля 2024
Ответ дляБеллаДонна
Вам повезло…. Мою Маму родили в 38-41 , но ее Родители прошли войну и она рано стало сиротой😥но у нее был Брат старший и он поднял( не бросил🙏). Сейчас тоже реалии войны и судя по статистике рождаемости увы решается мало кто😒
КонхфЭдкаТузик• 06 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы с ним играете и развлекаете его?😅
А почему нет, мы играем в карты, монополию, Уно, покер, крокодил, и с друзьями его, весело)
Пригощаю кашею• 06 февраля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 06 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
І мені 37. Старшій 13, середньому 10, а меншому майже місяць. Все чудово! Мені зараз з дитинкою легше, ніж зі старшою було в 24)
Пригощаю кашею• 06 февраля 2024
Ответ дляНоунэйм
А вы все попу подтираете?)
Ёшки_Матрёшки• 06 февраля 2024
Я народилася, коли моїй бабусі було 50. Вона мене і виховала. Коли мені було 10, то вона була енергійною активною жінкою. Коли мені було 20 - то енергійною активною бабусею. Дожила до 95+. Останні пару років життя почувалася погано(почалася деменція, так шкода), а до цього часу по мірі сил намагалася бути активною і позитивною: спорт, прогулянки, читання, дача.