сами знаете кто• 06 февраля 2024

Как думаете, Зеленский даст интервью Карлсону? :)

Результат:
вже голосів: 63
43 (68.25%) Нет, невремя, родина опасносте
20 (31.75%) Даст, томущонэвтик
Чашечка кофе• 06 февраля 2024
Ви взагалі знаєте хто на відео?
автор pamidoroff • 07 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Ви взагалі знаєте хто на відео?
знаю
Tammy21• 07 февраля 2024
Я думаю, що якщо заперти вас з прихильниками протибічного табора, то вийде гарне шоу. Але може вже після війни?...
stranger-1• 07 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Ви взагалі знаєте хто на відео?
Навіщо питання? Якесь чудило рекламує тут власний нікчемний канал))))
чаревна• 07 февраля 2024
Автор, где описание о чем речь, чья бубочка должна что то прокомментировать?
автор pamidoroff • 07 февраля 2024
Ответ длячаревна
есть субтитры же
Чашечка кофе• 07 февраля 2024
Ответ дляpamidoroff
есть субтитры же
І навіщо ви монетизуєте цього клоуна?
In limbo• 07 февраля 2024
Ответ длячаревна
Такер Карлсон, якого навіть з Fox звільнили через відверту брехню, хоче взяти інтерв’ю у кабаєва з чемоданчіком 💩 бо «всєй правди мі нє знаєм»
та самая• 07 февраля 2024
Ответ дляpamidoroff
есть субтитры же
Вы вже мекнули непогано?
И є бажання про політику попліткувати, я вірно вас зрозуміла?
In limbo• 07 февраля 2024
Ответ длята самая
Вы вже мекнули непогано?
Саме так
чаревна• 07 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Понятно, спасибо
та самая• 07 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Саме так
Людина два роки постійно у Німеччині але потрендіти хто кому в Україні інтервʼю якесь дає то святе діло
Nat-li• 07 февраля 2024
Автор, для вас приезд этого посланого на 3 буквы клоуна тоже событие мирового масштаба, как и для узкачей?
In limbo• 07 февраля 2024
Ответ длята самая
Патамушта там свабода слова
Nat-li• 07 февраля 2024
Ответ длята самая
Так их 80% в полит темах. Это ж главные эксперды по жизни в Украине.
Tammy21• 07 февраля 2024
О) Авторка, так ви у Німеччині? Не хочете поговорити про те, що відбувається, нє? Розкажіть людям які о@#₴ні ’собитія’ тут))
df364tye3• 07 февраля 2024
нет , забздит , после того как карлсон предыдущие интервью назвал пропагандой
Тетя Фрося• 07 февраля 2024
А он хочет интервью взять? Серьёзно?
illaria-k• 07 февраля 2024
Ответ дляpamidoroff
есть субтитры же
на английском
автор pamidoroff • 08 февраля 2024
Для расширения кругозора :)