ДолькиКабана• 07 февраля 2024
Что из новинок-ароматов присмотрели на весну?
Я хочу туфельку, но не могу понять какую.
Бла бла бла• 07 февраля 2024
Чомусь схотілося якусь Флору гуччі повибирати. Але, нажаль, тепер нема де 😥
младокошкина• 07 февраля 2024
Я поки нічого , хочу для себе новий аромат , бо багато їх маю , але вже набридли . Можу тут хтось ідею подасть
Видящие_помогите• 07 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я на весну уже купила. Люблю ирис, здесь он морковный)
Класний аромат. Замша, ірис, шампанське 🥰
Видящие_помогите• 07 февраля 2024
Щось з новинками не складається в мене. З люкса точно нічого не вразило. В ніші також чогось аж такого не зацікавило.
А я хочу щось легке, на весну-літо. Але не компоти, не цитруси, не жопозлипальне
ДолькиКабана
• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Я на днях у коментах побачила Діор Аддікт, хочу замовити. Багато років вже їх не купляла. А так стандартно сиджу на Мюглер та залишках Міднайту.
Буду вдячна, якщо хтось кине варіант з пудрою та шкірою. Можна окремо)))
Пудра нарциссо годригес пудре
Видящие_помогите• 07 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Cierge De Lune Aedes de Venustas
Але там ще ваніль, окрім замші і пудрових нот. Дуже класний аромат. Як в всі у цього бренда.
Miss Lisi4ka• 07 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Да) Я его давно знаю, а тут недавно услышала шлейф в супермаркете и поняла «хочу»
Luxurygirl• 07 февраля 2024
Нарциссо all of me ничего
rose degranges очень хочу приобрести эти духи, но пока не нашла особо отзывов на них
Классика солей бланш на лето/весну
Фіфачка• 07 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Пудра нарциссо годригес пудре
А разве их не сняли с производства ?
Утверждать не буду , где-то читала , что сняли .
ЖенаАйтишнеГа• 07 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Теж останім часом ні чого не заходить, тому на весну придбала Fidji від Guy laroche, пародоксально що аромат старий, а мені наче ковток свіжого повітря після всіх ’компотиків’
Видящие_помогите• 07 февраля 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так, вінтажі і навіть нові перевипуски вінтажних ароматів дуже виручають. В мене це Vent Vert Balmain. Якраз зелений, весняний аромат.
ЖенаАйтишнеГа• 07 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Я ще подивляюсь на Chanel 19 в ТВ
Видящие_помогите• 07 февраля 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я ще подивляюсь на Chanel 19 в ТВ
Мені 19 тільки в духах найбільше подобається. А 5-ка в ТВ)
Бешене сарі• 07 февраля 2024
А я заказала набор пробников новой коллекции 4711 Acqua Coloniа и сижу в предкушении.
Мне их Floral Fields of Ireland очень на весну зашли, купила флакон после отливанта. Весна, цветочки...
Почему-то сейчас не хочется ничего тяжелого, ликерного или сладкого, чаще пользуюсь колонями.
ДолькиКабана
• 09 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
А разве их не сняли с производства ?
Белый кубик сняли
12 галюцинаций• 10 февраля 2024
Якщо туфельку, то вибирайте щось із цих (вони мають різні піраміди). В інших дизайнах - щорічні лімітовані перевипуски першої (синьої) туфельки. На весну краще Legere або Blush.
КохайтесьЧорнобровi• 29 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Люблю ангел мюглер, міднайт, маю адікт жовтий, рожевий фреш адікт.
Цікаво ваші вподобання взнати ще
Я в Noa пудру чую
Ще маю нарцисо родригес кубик пудровий. Не знаю, не заходить, нафталін бабці чую
Цікаво ваші вподобання взнати ще
Я в Noa пудру чую
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Цікаво ваші вподобання взнати ще
Я в Noa пудру чую
Цікаво ваші вподобання взнати ще
Я в Noa пудру чую
О, точно! Дякую! Я і забула про Noa, треба буде взяти протестити, бо давно їх не було.
Мої вподобання за останні роки незмінні -- обожнюю Мюглер)
Нарцисо в мене теж не прижився, правда я вже не пам´ятаю чому.