ДолькиКабана• 07 февраля 2024
Что из новинок-ароматов присмотрели на весну?
Я хочу туфельку, но не могу понять какую.
КохайтесьЧорнобровi• 19 марта 2024
Ответ дляTammy21
Я на днях у коментах побачила Діор Аддікт, хочу замовити. Багато років вже їх не купляла. А так стандартно сиджу на Мюглер та залишках Міднайту.
Буду вдячна, якщо хтось кине варіант з пудрою та шкірою. Можна окремо)))
Мені брокард пробнік поклав трусарді my name. Там пудровий аромат
Мильність присутня. Три дні користуюсь мені нічого так. Хотіла би 5 -10 мл