Київська область. Коли обрізати дерева: персики, яблуня. Сьогодні вже бачила, як комунальники в місті проводять обрізку
HelloKitty18• 07 февраля 2024
Мені у фейсбук попався чоловік, який все про це розповідає, зараз вам скину посилання
prosto_aisha• 07 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
А в мене не відкривається ссилкп
Ива Купальская• 07 февраля 2024
авторе, київський ВДНГ обрізав свої старі радянські горіхи-пекан ще до нового року)) щось вони поквапились) але ж є)