Маю декілька думок• 07 февраля 2024
Шанель Фреш новинка - парфумована вода
Дівчата, підкажіть хто затестив, як вона Вам?
Я прям помішалася на ній. Маю вдома ще трохи Фреш туалетної води, але затестивши парфумовану в Брокарді, влюбилася в неї. Ціна кусюча. Та ще й багато відгуків, що нагадує чоловічий парфум, от і думаю чи варто, чи брати її.
Як
Бджолина королева• 07 февраля 2024
О, надо затестить, где-то дома пробник лежит, недавно дали в магазине)
Копирайторша• 07 февраля 2024
У меня фреш туалетка,и классический шанс уехали в дар бабушке в село.не мое
Бабуся мороз• 07 февраля 2024
Очень люблю фреш, пробовала в броке. Шикарная. Но для меня цена тоже не реальная. К сожалению
Miss Lisi4ka• 07 февраля 2024
Мне Фреш и в туалетке одеколонит, парфюмированная чуть меньше, хотя тоже не вау. Так что о мужском парфюме пишут люди вроде меня. Если вам туалетка не одеколонит, то и парф не будет, он мягче по звучанию.
Пульт от линолеума• 07 февраля 2024
Мне очень нравиться фреш , но покупать решила edt. Стойкость edp открутили на 0. Вообще не стойкие.
Пульт от линолеума• 07 февраля 2024
В Германии в Дугласе еще весной тестила , edt и edp на разные руки и на свежий воздух. Как уже написала , покупать буду edt. Очень уж они пошутили со стойкостью за такие деньги.
Астоновитесь!• 07 февраля 2024
По відгуках вони не шлейфові і не стійкі, навідмінно від туалетки🤷🏻♀️. А взагалі нащо вам той Фреш, із старої опери, вже оскомину набив))) ретро🤪
Є значно достойніші аромати! Звичайно Шанель класика, але цей парфум заїзджений…
Маю декілька думок
• 07 февраля 2024
Ответ дляКопирайторша
Тендр еще могу использовать,но и то добить просто,покупать нет
А мені навпаки Тендр не заходить, спершу як нанести подобається, а через деякий час ні
Маю декілька думок
• 07 февраля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
А я затестила на обидві руки, так парфумовану довше чула, але на тій руці на браслет від годинника попало, то може того довше відчувала, треба без нього спробувати
Копирайторша• 07 февраля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Парфюмерия штука индивидуальная.я гурманикой обливаюсь
Маю декілька думок
• 07 февраля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Мабуть згодна з Вами, є інші достойніші, періодично користуюся іншими, але чомусь до них повертаюся
Маю декілька думок
• 08 февраля 2024
Ответ дляКопирайторша
Розкажіть, будь ласка, детальніше, цікаво, що полюбляєте?
Сусановна• 24 февраля 2024
Мені дуже подобається аромат, але вони дійсно не стійкі, за такі гроші я здивована