Колишня муза• 07 февраля 2024

Через сколько сбивает нурофен форте температуру?

Дуб береза• 07 февраля 2024
Через годину нам збивав

Ласкове телятко• 07 февраля 2024
40-50 мин
Ksenia2291• 07 февраля 2024
Через 40 мин +-
Файна дівка• 07 февраля 2024
Около часа
Міряно-переміряно• 07 февраля 2024
Хвилин через 40 починає діяти .
Нурофен потрібно правильно розрахувати дозу по вазі , бажано запивати великою кількістю води.
Крижана бурулька• 08 февраля 2024
20...30...40 хв зазвичай.
якщо через 90 зв динаміки нема, можна давати інші ліки типу парацетамол абощо.
Голодаю• 08 февраля 2024
Зараз якийсь вірус злий, що температура майже не збивається. Ну може трошки зовсім. Донька три доби температурила.
На четверту добу вже легше стало, бо були зниження на деякий час.
Ще й лікар прости господи, не наш а якійсь тимчасовий з цих, що доказова медицина.
То треш взагалі. Почав розповідати що нурофен треба пити на попередження 4 таблетки на день незалежно від того яка температура в дитини.
Тобто не тоді, коли висока температура, а впродовж дня.бо так в інструкції написано

Додаю напруги• 08 февраля 2024
А скільки років дитині? Якщо дитина доросла, то німесіл можна випити, він зіб´є
После шести ни-ни• 08 февраля 2024
Нурофен с водой очень хорошо работает, через 20 минут после приёма, выпить стакан воды .Проверено