Осьминожко• 08 февраля 2024

Ухилянти ухилялись, ухилялись, да не виухилились.

Як ви відноситесь до ухилянтів призовного віку, які тікають від ТЦК, не йдуть поновлювати дані, та не проходят ВЛК, які планують пересидіти війну.
Результат:
вже голосів: 1806
929 (51.44%) Добре відношусь
672 (37.21%) Нейтрально відношусь
205 (11.35%) Погано відношусь
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляShaan
Да нет у нее никакого мужа на фронте, ну вы смеётесь? Почитайте ее посты, это чистая методичка, причём устаревшая. Сейчас же у многих есть информация от военных и все знают правду.
Так чия у мене методичка, шановна? Зеля мені видав? Чи які версії? Про чоловіка я задовільнила ваші сумніви?
Дим-дим• 08 февраля 2024
Ответ дляОксана_12
Добровольців було б більше, якби люди були захищені. Опишіть мені перспективи родини, де жінка з дітьми має на руках героя без зору чи прикутого до ліжка. Наважитесь? Це страшно. Він же не загинув. Йому грошей не треба. Люди втрачають не лише життя, а ще й здоров´я, миттєво стаючи для цієї держави просто баластом. За мелкю бідності
Именно так. Мой не лежачий уже, но долго им был. Пройти все эти ВЛК, МСЕК не реально самому, вся семья бегала + знакомые. Увольняли после всего пол года. За зарплату судились. Инвалидность на год, теперь заново все. Операция за свой счет, 10 тыс. уе. С предыдущей работы уволили за прогулы! Льготы долго оформляли, в итоге их не выплачивают. Правда, компенсацию за ранение дали. Через 1,4 года.
Shaan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Вибачитеся чи ні?
Вы сами хоть читали, что в этой бумажке? Там о том, что брав участь с февраля 2022 по июль 2022 года. А сейчас 2024, ничего вас не смущает?
Shaan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Боже, какие ж боты пошли непрофессиональные.
2024 год на улице!!! А ваша бумажка, непонятно чья вообще, за 2022!!!!! А вы тут чешете, что ваш муж без перерыва с начала войны на фронте!
Shaan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Вибачитеся чи ні?
Так ещё и замазана дата выдачи вы тут всех за идиотов считаете?
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляShaan
В цій довідці є помилка ( по 26.02023 має бути) Її переробили потім. Вона видана влітку для пенсійного фонду. Тоді і була відпустка. А далі знов служба, і знов на нулі, дотепер
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляShaan
Ось дата. Я ідіотами нікого не вважаю. Я ще раз вас питаю - що в моїх постах ви такого нереального прочитали?
Shaan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
И снова слова-слова.
Мне все ясно, говорить больше не о чем.
Shaan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Ну вот, справка выдана ещё летом 23 года о том, что человек служил в 2022. Сейчас 2024.
Мне лично все ясно. Думаю, всем в этой теме тоже. Я больше не буду тратить на вас свое время, все чётко и понятно уже написала.
anna_2014• 08 февраля 2024
Ответ дляСоната любви
не было бы войны, если бы не зе.
его и привели к власти, с единственной целью, реализация сценария мирового правительства.
не каждый согласился бы на такую роль.
а с 14 года это у нас что? Гражданская война по-вашему?
baluevadara• 08 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Розв´язала війну не Україна.
Треба було добитись вступу до НАТО та не дарувати росії ядерну зброю в обмін на туалетний папірець. Тоді б не було війни. Але наші політики про це не думали.
В Нато нас ніколи і не взяли б.
А Рашка , майдан і зміну вектору на Європу важко сприйняла, і вирішила, якщо так, то нехай Європа вас і захищає, і напала.
Life is Beautiful• 08 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
В Нато нас ніколи і не взяли б.
Чому це не взяли б, що за меншовартість? Чим Румунія краще за нас?
iya2011• 08 февраля 2024
И как-то тема не удаляется, результат совсем не патриотичный
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляiya2011
:-) подождите. еще не было команды сносить. зеленые заняты на других ресурсах. все мониторится, ведется статистика
SolgAvA• 08 февраля 2024
автоматом при упоминании ’ слуг’ народа ставится лайк. А когда слуги уйдут в небытие....что ?
baluevadara• 08 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Тут не справа краща- не краща. Це політика. НАТО не хоче нариватись на конфлікт з рашкою. Їй легше воювати з нею нашими життями
Киев_Елена• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Я теж не обирала. Але питання в іншому - а в якому масштабі була б війна? Який , на ваш погляд, був би розвиток подій?
Не было бы войны, побоялся бы Пу пойти в наступленме. Продолжалось бы вялотекущее АТО. А так почувствовал слабость (удобный момент президенства Зе) и напал(
Киев_Елена• 08 февраля 2024
Ответ дляnutty
На мій погляд, порох би ще років на 10 все віттягнув.
+1. Ну у нас же демократия, 73% сделали свой выбор. Получите(
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляКиев_Елена
А кого б побоявся пуйло при Пороху? Ще раз пишу - зелю я не обирала. Але не думаю, що саме особа президента на щось би вплинула відносно початку пуйлом війни
Elena Rus• 08 февраля 2024
Ответ дляParasolechcka
Моя позиція, що якщо людина залишила країну, то і майнові права втратила ну і пенсійні мабудь також... Це вибір кожного.. у кожного свої обставини, в нас і до війни було багато в 40 з кіпою просто нелікованих хвороб, бо то ж треба гроші нести ... краще потерпіти.. Якби не б корупція, краще б впровадили відкупну або на трудовий фронт залучали, а так все по карманам іде . як не митниці, так контрабантистів aбо нечистих лікарів і рішалов.... Чим це країні допоможе?? І так, я вважаю що треба поставити жорстко втрату прав на землю, тим родинаь, хто країну не захищав. і залишив.. і це повинно стосуватися ВСІХ,,!!! Як вважаю, що трудовий, медичний, соціальний це те ж дуже важливі ділянки фронту у боротьбі за державність!
Когда я приобретала квартиру, оформляла имущественные права и так далее, я уже всё государству заплатила. Моё имущество это моё и точка. Но Вы пойдите, под Радой покричите. Помогите державе принимать законы
Colombina.• 08 февраля 2024
Положительно отношусь, правильно делают
Natabond76• 08 февраля 2024
Автор, краще задайте питання, як ви ставитесь до тих, хто в 2019 проголосував за чинну владу. Це більш актуальне питання на сьогодні
Іллюха Перчик• 08 февраля 2024
Самі стрьомні люди,це ті які відносяться нейтрально.
zetaboom• 08 февраля 2024
Уявляємо на хвилину, що наша оборона здалась, рашка пре в ті міста де її ще навіть не було, захоплює країну, продовжує вбивати, гвалтувати, грабувати і тоді який вихід? Тоді буде всім фіолетово хто в нас президент, кого і чиї статки захищати, передавлять нас усіх як бліх своєю ордою і на цьому все, моя думка як не буде мобілізаціі, не буде і нас усіх, і не буде приводів для сварок хто за кого голосував... якось так
Іллюха Перчик• 08 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
Влада вона не є керованою сама собою.Ці ляльки яких ми бачимо по телевізорі,виконують накази тих,хто дає їм гроші,платить зарплату так сказати.
Іллюха Перчик• 08 февраля 2024
Ответ дляzetaboom
Рашка була тут до 2014 року.
Дим-дим• 08 февраля 2024
Ответ дляElena Rus
Мне часто снится, что мой муж ранен и теперь в коляске, и как в госпиталь бегу и кричу. Наверное, я уже псих.
Мне, например, это кажется не самым худшим вариантом. Зато живой. Многим еще больше не повезло.
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
их нет, они уже в Европе. Сотрудники, мужики, кричали хуже не будет, вібрали и свинтили. А теперь спрашивают, вы там как? Извините, не у меня спрашивали, но зеботы были в окружении....и слились
Дим-дим• 08 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
И 2000 грн пенсии дадут. И не факт, что эта жертва чего-то стоит. Что будет свободная Украина в ЕС, под зонтиком Нато
Ну, по-справедливости, если есть группа у раненого и достаточно стажа, пенсии более-менее. За 2 группу может быть от 12 тыс., даже 20. Не 2.
Супер Дівчина• 08 февраля 2024
Ответ дляzetaboom
Вся верхушка втече в Європу відразу
А нам …(((
Ой страшно навіть думати про таке 😳😱