Як ви відноситесь до ухилянтів призовного віку, які тікають від ТЦК, не йдуть поновлювати дані, та не проходят ВЛК, які планують пересидіти війну.
Результат:
вже голосів:
929 (51.44%)
Добре відношусь
672 (37.21%)
Нейтрально відношусь
205 (11.35%)
Погано відношусь
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Він ще вірить в перемогу, чи просто не має наразі змоги звільнитися з війська?
Вірить.
Татьяна_М5• 08 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Розв´язала війну не Україна.
Треба було добитись вступу до НАТО та не дарувати росії ядерну зброю в обмін на туалетний папірець. Тоді б не було війни. Але наші політики про це не думали.
Какие-то розовые очки. Оружие Украина не могла на то время ни производить, ни содержать. То, что осталось в Украине после распада союза, никакого значения не имело, потому что управление этим оружием осталось в Москве. И не в обмен на бумажку. Газ с раши за копейки брали. Думали политики, или нет - выбора особого в них не было.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну герои письменного приглашения не ждут. Они сами приходят по известному всем адресу.
Я не герой, звичайна людина
Ответ дляолена олена
Що значить «желав»? Він нікому такого не бажає і собі теж. Чи ви думаєте він війну хотів?
Він не хотів, він герой, я не можу інакше думати. Хай береже його янгол-охоронеЦЬ. Ви маєте жити з чоловіком, а дитина з батьком.
Війну хотіли і вони це довели - наша влада.Що пообіцяли західні друзі? Ми маємо повернеути Крим, це зрозуміло. В цьому зацікавлені бріти в першу чергу
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
Війну хотів пуйло. Він її планував і розпочав. І апетити у нього великі, ця доля нам випала, на жаль, жити в такий час.
А чоловік не міг сидіти і ховатися, у нього інші переконання
Parasolechcka• 08 февраля 2024
Моя позиція, що якщо людина залишила країну, то і майнові права втратила ну і пенсійні мабудь також... Це вибір кожного.. у кожного свої обставини, в нас і до війни було багато в 40 з кіпою просто нелікованих хвороб, бо то ж треба гроші нести ... краще потерпіти.. Якби не б корупція, краще б впровадили відкупну або на трудовий фронт залучали, а так все по карманам іде . як не митниці, так контрабантистів aбо нечистих лікарів і рішалов.... Чим це країні допоможе?? І так, я вважаю що треба поставити жорстко втрату прав на землю, тим родинаь, хто країну не захищав. і залишив.. і це повинно стосуватися ВСІХ,,!!! Як вважаю, що трудовий, медичний, соціальний це те ж дуже важливі ділянки фронту у боротьбі за державність!
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
:-)))) сподіваюсь Вам років 20-25
А на вашу думку, пуйло не хотів? Ми його просто змусили, спровокували напасти ? Так??
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Що в нього вселяє віру? Зброї не дають для перемоги, грошей теж, влада набиває кишені, якісної мобілізації вже не буде, бо ідейні патріоти скінчилися. От що?
Він і його підрозділ забезпечені всім необхідним. Що буде з мобілізацією - покаже лише час
Ответ дляолена олена
«Мы предлагаем вам лучшую сделку в мире: вы не жертвуете своими солдатами, даете нам оружие и деньги, а мы закончим работу», – заявил Кулеба в программе Bloomberg Surveillance на ежегодной встрече Всемирного экономического форума в Давосе в Швейцарии.- НИЧЕГО НЕ СМУЩАЕТ?
пуйло хотіло, ми ж бачимо результат
Ответ дляолена олена
Моего одного одногруппника уже нет, а второй сейчас на Запорожском направлении. В чате бівших однокурсников сборы постоянные. Про то, что он пишет по ночам в чат...я промолчу.
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
А без Зелі не було б війни? Він її почав?
Хапатися за голову не треба, відповідь напишіть
Такої війни точно не було б без Зе!
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Якщо усім забезпечені, то чому нема перемог?
Противник теж сильний. Я кажу про забезпечення конкретно його підрозділу.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
а тут питомник Подоляка рассказывает что то чмобики недоделаные, а не сильные противники.
І? Я не секретар Подоляка. Вони масою беруть, не технологіями
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляkabatosa
Так само як і до ухилянток, мені все одно, це їх справа, але щодо обмеження їх в діях цілком за
Чому не на фронті тьотю?
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Забезпечення одного підрозділу дає вашому чоловіку впевненість в перемозі? Вони на фронті взагалі не розуміють в якій наша країна ж@пі?
Без впевненості у перемозі там не вижити. Так, він впевнений. Але каже, що це все надовго
Luxurygirl• 08 февраля 2024
Ответ дляvikohka
а, мы, к таким как вы, нe очeнь.
У вас размножение личности? Кто мы?
Luxurygirl• 08 февраля 2024
Ответ дляvikohka
ну, по крайнeй мeрe, я и автор.
Покажите не словом а делом