Осьминожко• 08 февраля 2024

Ухилянти ухилялись, ухилялись, да не виухилились.

Як ви відноситесь до ухилянтів призовного віку, які тікають від ТЦК, не йдуть поновлювати дані, та не проходят ВЛК, які планують пересидіти війну.
Результат:
вже голосів: 1806
929 (51.44%) Добре відношусь
672 (37.21%) Нейтрально відношусь
205 (11.35%) Погано відношусь
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Він ще вірить в перемогу, чи просто не має наразі змоги звільнитися з війська?
Вірить.
Татьяна_М5• 08 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Розв´язала війну не Україна.
Треба було добитись вступу до НАТО та не дарувати росії ядерну зброю в обмін на туалетний папірець. Тоді б не було війни. Але наші політики про це не думали.
Какие-то розовые очки. Оружие Украина не могла на то время ни производить, ни содержать. То, что осталось в Украине после распада союза, никакого значения не имело, потому что управление этим оружием осталось в Москве. И не в обмен на бумажку. Газ с раши за копейки брали. Думали политики, или нет - выбора особого в них не было.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну герои письменного приглашения не ждут. Они сами приходят по известному всем адресу.
Я не герой, звичайна людина
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Що значить «желав»? Він нікому такого не бажає і собі теж. Чи ви думаєте він війну хотів?
Він не хотів, він герой, я не можу інакше думати. Хай береже його янгол-охоронеЦЬ. Ви маєте жити з чоловіком, а дитина з батьком.

Війну хотіли і вони це довели - наша влада.Що пообіцяли західні друзі? Ми маємо повернеути Крим, це зрозуміло. В цьому зацікавлені бріти в першу чергу
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA

Війну хотів пуйло. Він її планував і розпочав. І апетити у нього великі, ця доля нам випала, на жаль, жити в такий час.
А чоловік не міг сидіти і ховатися, у нього інші переконання
Parasolechcka• 08 февраля 2024
Моя позиція, що якщо людина залишила країну, то і майнові права втратила ну і пенсійні мабудь також... Це вибір кожного.. у кожного свої обставини, в нас і до війни було багато в 40 з кіпою просто нелікованих хвороб, бо то ж треба гроші нести ... краще потерпіти.. Якби не б корупція, краще б впровадили відкупну або на трудовий фронт залучали, а так все по карманам іде . як не митниці, так контрабантистів aбо нечистих лікарів і рішалов.... Чим це країні допоможе?? І так, я вважаю що треба поставити жорстко втрату прав на землю, тим родинаь, хто країну не захищав. і залишив.. і це повинно стосуватися ВСІХ,,!!! Як вважаю, що трудовий, медичний, соціальний це те ж дуже важливі ділянки фронту у боротьбі за державність!
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
:-)))) сподіваюсь Вам років 20-25
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
:-)))) сподіваюсь Вам років 20-25
Значно більше
Pink Swan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Вірить.
Що в нього вселяє віру? Зброї не дають для перемоги, грошей теж, влада набиває кишені, якісної мобілізації вже не буде, бо ідейні патріоти скінчилися. От що?
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
:-)))) сподіваюсь Вам років 20-25
А на вашу думку, пуйло не хотів? Ми його просто змусили, спровокували напасти ? Так??
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Він і його підрозділ забезпечені всім необхідним. Що буде з мобілізацією - покаже лише час
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
«Мы предлагаем вам лучшую сделку в мире: вы не жертвуете своими солдатами, даете нам оружие и деньги, а мы закончим работу», – заявил Кулеба в программе Bloomberg Surveillance на ежегодной встрече Всемирного экономического форума в Давосе в Швейцарии.- НИЧЕГО НЕ СМУЩАЕТ?

пуйло хотіло, ми ж бачимо результат
Brita• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
:-)))) сподіваюсь Вам років 20-25
Думаю меньше)
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляBrita
Думаю меньше)
Я краще знаю, скільки мені років
Pink Swan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Якщо усім забезпечені, то чому нема перемог?
Brita• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Я краще знаю, скільки мені років
По вашим ответам не видно что вы взрослый человек
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Моего одного одногруппника уже нет, а второй сейчас на Запорожском направлении. В чате бівших однокурсников сборы постоянные. Про то, что он пишет по ночам в чат...я промолчу.
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
А без Зелі не було б війни? Він її почав?
Хапатися за голову не треба, відповідь напишіть
Такої війни точно не було б без Зе!
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Противник теж сильний. Я кажу про забезпечення конкретно його підрозділу.
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
а тут питомник Подоляка рассказывает что то чмобики недоделаные, а не сильные противники.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляBrita
Ок
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляSolgAvA
І? Я не секретар Подоляка. Вони масою беруть, не технологіями
vikohka• 08 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Хорошо отношусь

К таким как вы не очень
а, мы, к таким как вы, нe очeнь.
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляkabatosa
Так само як і до ухилянток, мені все одно, це їх справа, але щодо обмеження їх в діях цілком за
Чому не на фронті тьотю?
SolgAvA• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
та да, это лирическое отступление
Pink Swan• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Забезпечення одного підрозділу дає вашому чоловіку впевненість в перемозі? Вони на фронті взагалі не розуміють в якій наша країна ж@пі?
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляPink Swan
Без впевненості у перемозі там не вижити. Так, він впевнений. Але каже, що це все надовго
Luxurygirl• 08 февраля 2024
Ответ дляvikohka
а, мы, к таким как вы, нe очeнь.
У вас размножение личности? Кто мы?
vikohka• 08 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
У вас размножение личности? Кто мы?
ну, по крайнeй мeрe, я и автор.
Luxurygirl• 08 февраля 2024
Ответ дляvikohka
ну, по крайнeй мeрe, я и автор.
Покажите не словом а делом