Чавонадо• 08 февраля 2024
Симптоми
Доброго дня. Вибачаюсь за неестетично фото. Симптоми ломота в тілі,горло дуже болить та ось який язик. Найбільше бентежить та пляма на язиці
Мрію про космос• 08 февраля 2024
похоже на географический язык. Если к нему есть склонность, то именно в периоды болезней он обостряется.
Не опасно
Чавонадо
• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
фигово,шли бы вы ко врачу
Обдзвонила всі клініки, найдешевші 500 грн прийом
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
а чо вы к дежурному в поликлинику не пойдете?
Чавонадо
• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не можу. Я живу тут на зйомному житлі,по талону приймають,талони аж на наступних тиждень.
Знову Я• 08 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Автор, перевірте гормон щитоподібної залози ттг, у вас відбитки зубів по краям язика, це симптом гіпотеріозу
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
я тоже на съеме. в любой поликлинике есть ДЕЖУРНЫЙ врач.
Чавонадо
• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Потрапила, дякую
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Потрапила, дякую
ну шо?шосказала? не скарлатина? не пыталась от вас отмахаться?
Чавонадо
• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ні. Дуже хороша лікар. Послухала,приписала ліки,направила на рентген ще по хребту виписала обезболююче,одразу й вкололи укол. А я вже мала за 500 грн йти у платну,там би за хвилину що небудь написали б