Изменено 08 февраля в 13:15

Шукаю місце проходження практики психолога.

Магістратура. Практична психологія. Шукаю місце для проходження виробничої (консультативної) практики.
Базою практики може бути підприємство чи установа, де є офіційна посада психолога і сам психолог, який буде керівником практики.
Тривалість практики 6 тижнів.
Мені був би цікавим досвід індивідуального консультування дорослих з різних життєвих питань та/або групової терапії.
Шукаю і по іншим джерелам, а також пишу тут.
Запропонуйте, якщо знаєте де можна було б отримати корисний та цікавий досвід по професії.
Київ.
Falcon82 08 февраля в 13:30
Відкриваємо на порадниці штат) А якщо серйозно, то зверніться, наприклад, у школу, яку ви закінчували. І я, і моя донька саме так і проходили практику.
автор Maliva 08 февраля в 13:33
Ответ дляFalcon82
Відкриваємо на порадниці штат) А якщо серйозно, то зверніться, наприклад, у школу, яку ви закінчували. І я, і моя донька саме так і проходили практику.
Дякую за відповідь)
Школа є як варіант.
Наразі в пріоритеті роботи з дорослими.
Falcon82 08 февраля в 13:35
Ответ дляMaliva
Дякую за відповідь)
Школа є як варіант.
Наразі в пріоритеті роботи з дорослими.
Ви ж і педпрацівників можете консультувати
Parasolechcka 08 февраля в 14:02
Дуже раджу звернутись у центри сім´ї та молоді, чи іші соціальні установи. Тако раджу шукати телефонного консультування, чи в чаті, зараз досить великий запит. Нжаль... але війна це шанс. Коли я закінчувала були шалені проблеми з пошуком практики. Але ці місця ’найбільш активні’.
автор Maliva 08 февраля в 14:03
Ответ дляFalcon82
Ви ж і педпрацівників можете консультувати
Так, можу. Але запитів дуже мало. Більшість вважає, що і так все знають краще.
Ідуть за новими знаннями переважно з примусу керівництва.
У мене був досвід виступу з лекцією на засіданні педради початкової школи, де вчиться мій син, на тему РДУГ.
По завершенню, у вчителів виникло багато запитань, а час на відповіді був дуже обмежений, я запропонувала індивідуальні консультації для кожного, хто бажає.
І, нажаль, ніхто не звернувся(
автор Maliva 08 февраля в 14:05
Ответ дляParasolechcka
Дуже раджу звернутись у центри сім´ї та молоді, чи іші соціальні установи. Тако раджу шукати телефонного консультування, чи в чаті, зараз досить великий запит. Нжаль... але війна це шанс. Коли я закінчувала були шалені проблеми з пошуком практики. Але ці місця ’найбільш активні’.
Я згодна з Вами, теж шукаю в цьому напрямку.
Можливо, маєте контакти конкретних установ.
debor_a 08 февраля в 14:05
Ответ дляMaliva
Дякую за відповідь)
Школа є як варіант.
Наразі в пріоритеті роботи з дорослими.
Може тут запитайте?
https://www.facebook.com/share/p/uUJQ3v7dU7vsuC9y/
автор Maliva 08 февраля в 14:06
Ответ дляdebor_a
Може тут запитайте?
https://www.facebook.com/share/p/uUJQ3v7dU7vsuC9y/
Дякую, зателефоную і сюди.
debor_a 08 февраля в 14:07
Ответ дляMaliva
Дякую, зателефоную і сюди.
Я так розумію такі центри є в кожному районі Києва
автор Maliva 08 февраля в 14:25
Ответ дляdebor_a
Я так розумію такі центри є в кожному районі Києва
Так, я знайшла контакти в найближчих трьох районах. В одному вже домовилась про зустріч.
zhara 08 февраля в 15:00
Майте на увазі, що вам треба буде отримати від підприємства офіційний лист з печаткою.
tanya122-89 08 февраля в 15:11
Я проходила практику в наркодиспансері, не Київ, просто звернулась до керівника і він погодився.
автор Maliva 08 февраля в 15:21
Ответ дляtanya122-89
Я проходила практику в наркодиспансері, не Київ, просто звернулась до керівника і він погодився.
Поділіться, будь ласка, як проходила Ваша практика🙏🏻
Чим саме Ви займались? Розумію, що формально треба буде заповнювати звіт. Але цікавить саме практичний досвід.
Ви консультували? Вам проводили супервізії? Чи було загалом цікаво та корисно саме для Вас?