08 февраля в 00:13

Вони справді так думають?

Працюю в будівельному гіпермаркеті. За весь час роботи, мені багато компліментів роблять жінки. Вчора клієнтка, сказала, що я дуже гарна щоб працювати продавцем, ще коли навчалась, то підробляла касиром, там мені теж сказала одна клієнтка, чому я працюю касиром, моє місце в модельній агенції. Колега нещодавно також сказав, навіщо я працюю продавцем, можу бути фотомоделлю ( але його словам не дуже вірю). Як Ви думаєте вони справді так думають, чи просто кажуть??
3 8
Раздражевская 08 февраля в 00:13
Как вы понимаете, нам нужно фото
36 5
Царівна Жабка 08 февраля в 00:14
Оливье не просят нарезать?
Слог же узнаваем.
Страхованная 08 февраля в 00:15
Фото
Мао_Мяо 08 февраля в 00:15
Правда, идите работать моделью, Вас там уже заждались.
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:15
Ответ дляЦарівна Жабка
Оливье не просят нарезать?
Слог же узнаваем.
Яке олів´є?
Я Головна 08 февраля в 00:15
Я теж колись бачила ну дуже гарних дівчат в офіціантках і думала про себе. Що вони тут роблять?
Не рахую, а вважаю 08 февраля в 00:17
Інколи ангели використовують чиїсь вуста, щоб нам щось донести))) думаю, так, ви заслуговуєте на більше
1 8
Верочка 100% 08 февраля в 00:17
Ну я,например, тоже считаю что мое место в модельном ряду 🤣 а толку? Зп на косметику
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:20
Ответ дляРаздражевская
Как вы понимаете, нам нужно фото
Можливо тут сидять знайомі)
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:21
Ответ дляМао_Мяо
Правда, идите работать моделью, Вас там уже заждались.
Вже біжу)
БальзаковскийВозраст 08 февраля в 00:21
В кожного своє сприйняття та думку. Категорично не рекомендую скидати фото, тут тільки обсудити і зганобити можуть
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:22
Ответ дляБальзаковскийВозраст
В кожного своє сприйняття та думку. Категорично не рекомендую скидати фото, тут тільки обсудити і зганобити можуть
Дякую)
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:22
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Інколи ангели використовують чиїсь вуста, щоб нам щось донести))) думаю, так, ви заслуговуєте на більше
Дякую))
Куплю орехи 08 февраля в 00:24
Ответ дляСусідка зверху
Можливо тут сидять знайомі)
Что вы , больше тролли
Как вы
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:27
Ответ дляКуплю орехи
Что вы , больше тролли
Как вы
Я не троль
1 2
НетЕщеНаверное 08 февраля в 00:27
Ну просто так не казали б. Накшталт модельного агенства може й перебільшують, але, як мінімум, Ви симпатична тоді. Я також багато бачила дуже гарних офіціанток, касирш
Осьминожко 08 февраля в 00:31
А мене всі ображають із-за моєї зовнішності, цькують мене, зачіпають. Як же я хочу бути вродливою, як автор темі, щоб просто спокійно ходити по вулиці і не чекати наступної образи від людей.
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:32
Ответ дляОсьминожко
А мене всі ображають із-за моєї зовнішності, цькують мене, зачіпають. Як же я хочу бути вродливою, як автор темі, щоб просто спокійно ходити по вулиці і не чекати наступної образи від людей.
А чому Вас ображають?
Осьминожко 08 февраля в 00:32
Ответ дляСусідка зверху
А чому Вас ображають?
тому що я не гарна.
автор Сусідка зверху 08 февраля в 00:33
Ответ дляОсьминожко
тому що я не гарна.
Поняття краси у кожного своє)
Не звертайте увагу, мене в дитинстві теж цькували, особливо рідні.
Кнопус 08 февраля в 00:39
Фото будет? Может вы действительно ’топите’ свой талант не в той сфере.
Статус Ква 08 февраля в 00:40
У меня есть подруга, сейчас практически не общаемся, симпатичная, неплохая фигура, но цены себе не сложит всю жизнь
Только и разговоров о себе какая красивая, как все голову сворачивают при ее виде, какая одежда у нее красивая и т.д и т.п.
Сотрудники , типа, говорят ей - это не твое место работы, с твоей внешностью и фигурой нужно работать телеведущей
Ну она из тех, которая падкая на комплименты и еще фантазирует. Такая красивая, такая красивая все ей говорят ( с ее слов)
ДолькиКабана 08 февраля в 00:46
Ответ дляСусідка зверху
Можливо тут сидять знайомі)
Тогда какой Вам прок от темы?
Они все вам врут, хотят получить вашу дополнительную скидку сотрудника.
Пишу з калідору 08 февраля в 00:50
Ответ дляСусідка зверху
Можливо тут сидять знайомі)
Так а мы откуда можем знать реально ваши клиенты думают, что у вас модельная внешность или просто комплименты раздают? Мы должны прочитать мысли этих людей?
df364tye3 08 февраля в 01:10
наверно вы от 175, длинные ноги, широкие плечи , ровная спина ,,,
если просто , милое личико ,,, просто комплименты
Глаголиця 08 февраля в 01:11
Не знаю. Я б вам такого не сказала. Вважаю, що вибір професії - особиста справа, тим більше такої специфічної, як модель. Ви висока? Худа? Вам 17?
Король дивана 08 февраля в 01:15
Авторе, а у Вас є батьки? Близькі друзі? Навіщо Вам наші поради? Ми Вас не бачили, не знаємо. Запитайте у рідних і близьких. Дивно, що вони Вам нічого самі не кажуть, а якісь тітоньки в магазині радять. Повірте, і до магазина Вас люди оточували. Якщо б у Вас була модельна зовнішність, Ви б про це знали би ще зі шкільних років. Вчителі, подруги би радили спробувати. А якщо такого не казали, то не бачать в Вас модель.
А дзеркало у Вас є? Що воно каже?
Несу пургу 08 февраля в 01:26
Ответ дляКороль дивана
Авторе, а у Вас є батьки? Близькі друзі? Навіщо Вам наші поради? Ми Вас не бачили, не знаємо. Запитайте у рідних і близьких. Дивно, що вони Вам нічого самі не кажуть, а якісь тітоньки в магазині радять. Повірте, і до магазина Вас люди оточували. Якщо б у Вас була модельна зовнішність, Ви б про це знали би ще зі шкільних років. Вчителі, подруги би радили спробувати. А якщо такого не казали, то не бачать в Вас модель.
А дзеркало у Вас є? Що воно каже?
Ой не факт, що батьки скажуть правду. Коли я питала у мами чи тата, чи справді я красива ( як вияснила пізніше , так) , мені хотілося підтримки і впевненості, то вони відповідали: «звичайна», «як усі», «є гарніше». Із-за цього усього, я була дуже не впевненою, і з-за браку коштів, мала поганий одяг. І довго не вірила , що можу комусь подобатися. Як наслідок вибирала собі страшненьких хлопців. Мені їх було шкода. І з заздрістю дивилася на не дуже гарних, але гарно одягнутих і впевнених у собі дівчат, яким батьки з дитинства казали, що вони красуні. У них були найкращі хлопці і блага, яких у мене не було. Я вважала себе не достойною красивого хлопця. Коли пройшов час, і я питала у мами чого вона так тоді казала, вона відповіла, що щоб я не зазнавалась. Але краще свою дитину завжди хвалити. Це допоможе їй у житті.
2 3
Шаманю второпях 08 февраля в 08:54
Скоріше за все, справді гарна. І свою зовнішність можна краще продати.
ГороховаЯ 01 марта в 23:52
Подача одной проблемы даст разный результат
Скажу ли я женщине которая хороша собой, что это не ее работа- нет
Другие говорят