Ті, хто займався музикою. Просто дружня розмова.

Я займаюсь музикою 8 рік. Пішла, бо мама захотіла. Граю на піаніно. Раніше виходило непогано, зараз ..йня якась. Мені воно не всралось, не знаю чому цим продовжую займатись. Просто потрібно потерпіти менше місяця до екзамену і я вільна пташка, але вішатись вже хочеться зараз. А ви як відносились/відноситесь до гри на якомусь інструменті? Поділіться будь ласка, цікаво дізнатись.
Яичница с беконом 19 апреля в 18:43
8 років музшколи. Ненавиділа. Це татова мрія була, не моя.
Alexandra_N 19 апреля в 18:47
Ходила в музичну школу, клас скрипки. Мені найбільше подобались заняття з музичної літератури та ансамбль. І хоча далі навчатись не пішла, але вважаю, що музична освіта, хоча і початкова - це дуже класна штука для загального розвитку дитини. Звичайно, якщо дитині це подобається, а не викликає огиду та ненависть. Вам вже трошки залишилось, Ви такий шлях пройшли, молодець! Це точно буде на користь в майбутньому, є купа досліджень, як музика впливає на розвиток мозку - це реально тема.
7 2
Бочка порохУ 19 апреля в 18:48
Мій страшний жах . Раніше просиналась від сну- коли академ, коли здати треба )) пішла , бо пішла подружка, потім вже требя дотягнути до закінчення. Вчителька по спеціальності думала, що я в муз училище піду... в я аж видохнула, коли закінчила. Декілька разів сідала, щось грала. Років 20 вже точно за ф-но не сідаю. Я вспомню - Іоганна Себастьяновича - аж аж....
НашлаПерепискуМужа 19 апреля в 18:49
Мій чоловік у шкільні роки ходив до музичної школи. Баян.
Свекруха казала, що це ’копійка ’ на все життя.
Чоловіку 50 років, баян є у коморі.
Все оце чекаю коли настане його зоряний час..
УраганнаЯ 19 апреля в 18:50
Це моя мрія, я закінчила, але в мене буула погана вчителька грать я не навчилась, ноти знаю , простеньке бецаю. Всі роки займалась ззажоволенням
Стріляний птах 19 апреля в 18:51
Шкодую, що немає музичної освіти. Сама прийшла до музики вже у дорослому віці. Зараз мені б умовне сольфеджіо знадобилось.
Бочка порохУ 19 апреля в 18:52
Найбільше любила хор і вокал.. сольфеджіо терпіти не могла, спеціальність так собі... зараз згадую, я моя покійна вчителька виходила в туалет , я етюди ганяла .. і вона з коридору кричала -Марина, не та нота
КартаБезКомиссий 19 апреля в 18:52
Фортепіано та акордеон . Я витримала аж два роки). Викладачі дуже просили ,аби батьки повпливали і я не кидала. Потім захотілось на гітарі навчитись в підлітковому віці і мене вистачило на пів року , бо я ж нігтики гарні хотіла
Стебель березы 19 апреля в 18:53
5,5 лет музшколы, страшный сон! Гитара. Бросила за полгода до конца, не выдержала. Гитару не брала в руки 15 лет, играть не умею
Дикая Роза 19 апреля в 19:04
Вибачте, що встряну, бо сама я танцюристка) але два музиканти в сім´ї. Мій чоловік закінчив клас скрипки, ненавидів, але у нього є хист до того. Як закінчив, скрипку до рук не брав. От нещодавно щось коряво зіграв, чисто для мене, я по аппдлодувала, поцілувала, і на тому дякую, бо у людини була ненависть до інструменту, і от тільки зараз, в 37, як син пішов на фортепіано, він пройнявся і своєю скрипкою і фортепіано.
Син вже більше року ходить на фортепіано із задоволенням, йому 7 за два тижні. Але, приватна школа, сольфеджіо нема, він просто грає на пам´ять. Постав перед ним ноти п´ єси яку він грав пів року тому, не зіграє. Я рада, що йому подобається і рада, що це дає розвиток (працюють одночасно дві руки, і ніжка, працює пам´ять, розвивається смак і тд). Грає гарно, може підібрати мелодію на слух. Поки подобається, хай ходить.
БеллаДонна 19 апреля в 19:04
Знание и умение за плечами не носить. Заканчивайте муз школу. У мен подруга вышла замуж за француза, живёт в Париже и преподаёт вокал и фортепиано
автор Транжира_ 19 апреля в 19:14
Ответ дляБеллаДонна
Знание и умение за плечами не носить. Заканчивайте муз школу. У мен подруга вышла замуж за француза, живёт в Париже и преподаёт вокал и фортепиано
Я то закінчу вже, але далі за фо-но не сяду навіть під дулом пістолету 🥲
Стріляний птах 19 апреля в 19:24
Ответ дляТранжира_
Я то закінчу вже, але далі за фо-но не сяду навіть під дулом пістолету 🥲
А Ви взагалі сучасну музику любите? Слухати, створювати?
Сарафанное радио 19 апреля в 19:26
Мама хотіла мене бачити піаністкою. Хоча я займалася деякий час танцями і досить непогано танцювала, але гурток хореографії переїхав, возити у інший район мене не стали, з танцями не склалося. Далі 7 років навчання у музичній школі, останні 2 роки до кінця дотягнула з останніх сил, намагалася кинути, але мама примусила закінчити навчання. І викладачка така була, що била по пальцях, якщо не те граєш, я її боялася. Ніякого задоволення не отримувала від занять, мені гуляти хотілося, спробувати себе ще десь, а не сидіти кожного дня і гами виводити. Тим паче я вже розуміла, що то не моє, йти у консерваторію далі я не буду нізащо. За інструмент не сідала вже років 20 точно, не тягне взагалі. Може воно там щось розвиває у мозку, але, якщо не планувати подальшого розвитку у професії, то це знущання над дитиною, весь вільний від школи час тільки заняття музикою, гами, сольфеджіо.
Мальчижка 19 апреля в 20:22
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Мій чоловік у шкільні роки ходив до музичної школи. Баян.
Свекруха казала, що це ’копійка ’ на все життя.
Чоловіку 50 років, баян є у коморі.
Все оце чекаю коли настане його зоряний час..
нє, ну може в переході грати)) копійка точно буде)))
БеллаДонна 19 апреля в 20:37
Ответ дляТранжира_
Я то закінчу вже, але далі за фо-но не сяду навіть під дулом пістолету 🥲
Ой, не зарікайтеся))) ви молодець. Я жалкую, що не пішла музикою займатись.