Муркошечка• Изменено 08 февраля 2024
не тягну і просто вже не витримую
Відносити з дочкою зіпсовані в 0. Крики, нерви.
Декілька місяців тому попросилась на роботі відділено трохи попрацювати і приїхала з дитиною за кордон.
Дочка або хвора (пару раз по 1-2 тижні), або канікули (тільки 3 тижні було канікул за 2 місяці).
В мене відповідальна робота, я начальник відділу, постійні дзвінки, наради і т.п. - і я вже просто не тягну ту готовку, хвороби. Дитина майже постійно дома. Коли є школа - то до 12-13.
Дома (в Україні) я без чоловіка, теж дуже важко, але хоч роботу вдається робити.
Тут я хворіла пару раз, не завжди тому могла приготувати - і такі качелі з нервами постійно.
Ви б повертались через таке?
Байрактара• 08 февраля 2024
если вы не можете найти помошницу-няню, этоваши плохие руководящие качества
элементарно в любой стране ищете укр комьюнити
в Украине найти помощниц еще легче - многие без работы сидят
вы не умеете стратегически мыслить и с выполнением работы у вас явные проблемы
Кумедна• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
Польща
Туди путін збирається - шуруйте бігом назад
Сосиска_Втесте• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
я в чужій країні і чужому місті - це раз.
фінанси - два
А что вы там бесконечно готовите?
Почему ребенок не может сам о себе позаботится, пока вы работаете? Даже, если она болеет, вы над ней сидите и готовите?
Проблемы надуманные, искусственно созданные сами себе
Ламборджини• 08 февраля 2024
Судячи з того, що на питання про місто автор не відповідає, то виїхала вона явно не з Херсону чи Харкова... ну хотіли спокою, то отримали
Несу пургу• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
Польща
Автор канікули були неділя до нового року,і дві неділі ось ,залежить від воевудства.У вас дитині 7 років,чому ви їй не можете дати раду? Це ж не підліток
Одна_на_всей_планете• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
в мене зарплата не золоті гори, що оренду заплатила, живу, і ще є багато лишніх грошей.
так не платите оренду. Живите дома
Сосиска_Втесте• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
я не даю планшет більше 2 годин в день
Так сама тогда танцуйте перед ней
Глас_Народа• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
я не даю планшет більше 2 годин в день
Ну так хоч на дві години. А самі видохніть , попийте кави/чаю з цукеркою
Сосиска_Втесте• 08 февраля 2024
Ответ дляБайрактара
Там умение придумать проблемы из воздуха, чтобы не скучно было. И главное, больше нервов))
Бабо-лебідка• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
моя дочка в 1 класі
Ничего не понятно. Из-за чего отношения испорчены? Зачем возвращаться? Какой-то бессвязный поток мыслей
Сосиска_Втесте• 08 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
А нервничать кто в это время будет? А готовить?)))
Руда ліса• 08 февраля 2024
Вам решать , только вы знаете как лучше и комфортнее.Если вернётесь, что изменится, есть кому помочь?
Глас_Народа• 08 февраля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Та отож! )))
Я просто розумію автора, теж таке було. Але просто роблю так - пофіг на все. Можна день і полежати, забити. Не готувати, а купити піццу, йогурти, ще купу всього. Ніхто з голоду не помре.
Усатая полосатая• 08 февраля 2024
Автор написала, чтобы ее пожалели, наверное. Ей кажется - выхода нет.
Но это, действительно, не так. Ребенок большой. Если не самостоятельный - учить и постепенно станет легче. Еда на двоих вообще не проблема.
А может просто сама домой хочет?
Почемучка• 08 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Бо автор, нажаль, не може дати раду собі. Вже ж не перша тема... Якось же жила раніше, приймала рішення, квартиру навіть купила ...
ПушАпница• 08 февраля 2024
Тільки я не зрозуміла як дитина вчиться у польській школі? Чи вона онлайн у 1 класі?
А я кумедна• 08 февраля 2024
Або в вас дитина гіперреактивна,ну або ви неврівноважені.Що там важко з 1 дитиною,не можу зрозуміти.Це ж не 2-3.Я сама з 2-ма,ну бувало не легко,бо 2-3 роботи і дома ще уроки і т.д,ну але що б так,то не було.
ДеньгиНеСдаю• 08 февраля 2024
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
а що з підлітком важче?
я думала, буде легше))
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Так сама тогда танцуйте перед ней
дитина має сидіти в планшеті по 10 годин?
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
та який чай))
працюю потім ще й ночами
Несу пургу• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
а що з підлітком важче?
я думала, буде легше))
Автор в сім років в мене здонькою взагалі не було проблем,сидить собі грається ляльками,або малює або щось майструє.В чому у вас проблеми,вона що у вас не може сама гратися
Муркошечка
• 08 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
польська школа.
українська - не онлайн. просто перевела на екстернат
Несу пургу• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
польська школа.
То на світлиці нехай сидить
Іллюха Перчик• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
польська школа.
Скільки дитині років?
Сосиска_Втесте• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
Вы же как то сидите в телефоне?
Почему своего ребенка вы заперли в 4 стенах, и лишили в информационном вакууме?
Она никуда не ходит, сидеть ей нельзя в телефоне. Подруг у нее нет, вы вывезли ее в чужую страну.
Тогда бросайте свою работу и развлекайте ее сами.
ПуГоФФка• 08 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
моя дочка в 1 класі
Вернуться в Украину. Нанять няню. Работать. И начать указывать дочери её место и границы.
ПуГоФФка• 08 февраля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Зачем Вы поехали за границу?
Типа, все поехали и Автор