В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Кого Сирского? Ми ж за нього пишемо,що людина давно в армії
Так Сырского не слить, тот жополиз, все как бубочка любит
Ответ дляYanina-UA
Подивимось як воно буде. Але і з Залужним в мене також вже не було віри на хепі енд, хоч йому безмежно вдячна.
На жаль,хепі енд е тільки від нас залежить.Наші чоловіки і дівчата герої.Але без зброї,яка переважатиме кацапів,ми не виграємо.Бо ті скажені ,зброї у них ще купа(яка б вона там не була) і підтримку від таких же людожерів мають.Як показала ця війна,диктатури весь час накопичували зброю і рельно посто на ній сидять,поки захід вважав себе крутими,сильними і непереможними і спокійно їв халву
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляНина____
Посмотрев на картинку, пришла в голову смешная версия: может Зеленскому Сырский по росту подходит и с ним он чувствует себя на равных, в отличие от Залужного)
Рейтинг Залужного не подходит зеле, он должен быть самым-самым
vinogradova1611• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Точно переможуть? Чи це для красного слівця? Набридли уже марні сподівання
І оце помстимося за всіх -краще б до цього не допустили. Помстіться тим хто ядерну зброю віддав. Просимо
Ядерна зброя була у нас, а кнопка від неї в рашці.
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляmavka.cy
Питання до тих, хто голосував за зеленського
про що ви зараз думаєте?
Что это пиздец, правда я так уже давно думаю.
Ответ дляRenesmeе 16
Ага, вже злили. Саме Сирський керував обороною Києва та це його успішна Харківська операція, коли кацапів гнали як тупе стадо і ті купу зброї і техніки кинули. Тоді вам Сирський очі не муляв?))
В мене в Харківській операції брав участь сусід, мій друг дитинства, тому я за неї знаю більше ніж ви) Поживемо, побачимо, що буде.
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Залужный легко мог его уволить за неисполнение приказа , что ж не уволил ?
Генералов призначает сопля, точнее Ермак. С Залужного только требовали результат
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
’Зе тоже був в 2022 р героєм і німби вішали, обожнювали. А тепер його ненавидять більше путіна.’
Більше ? ! Что за шабаш здесь происходит ? !
Ответ дляНина____
Така фігня в путіна з дімоном була. Колись дивилась передачу, що одна з причин чого він обрав мєдвєдєва, що той такого ж малого зросту і він з ним поруч себе впевнено почував. Гандони штопані
Ответ дляRenesmeе 16
І у вас немає питань до оборони Києва? Відвоювали на героїзмі військових і ТРО. Гостомель, прохід через Чорнобиль, окупація Бучі
Renesmeе 16• 08 февраля 2024
Ответ дляAmity
А до Залужного та інших у вас немає питань? До всіх питання є якщо подумати.
Ответ дляnutty
Саме так. Бо зєлєнь нищить все на своєму шляху. І нашу останню надію знищить теж.
Знати б ще, навіщо він це робить.
Бо якби хотів, то віддав би путлеру Україну відразу, от тільки не віддав, тому питання: чому усе, як є зараз відбувається, значить віддавати він Україну не планує, а от що планує тоді, чому нищить людей?
Саме це, дуже важливо зрозуміти.