В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Так його не зеля привів,він ще сто командував
И Залужного не зеля, и Марченко не зеля. Зеля только Ермака и прочих мародеров привел, и мясник пришелся ко двору
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Ну , ок , он же не только при зеле был , при порохе тоже , так почему же порох не погнал его после дебальцевского котла ?
Спросите пороха, вопрос в другом- зеля убирает от себя всех кто с порохом имеет дело, почему не убрал, а ещё и приблизил к себе Сырского?
Ответ дляУаджит
Знати б ще, навіщо він це робить.
Бо якби хотів, то віддав би путлеру Україну відразу, от тільки не віддав, тому питання: чому усе, як є зараз відбувається, значить віддавати він Україну не планує, а от що планує тоді, чому нищить людей?
Саме це, дуже важливо зрозуміти.
Он должен был отдать с самого начала, Чонгар подготовлен был, границы вообще не укреплены, дороги клал и шашлыки делал, много действий которые упрощали заход рфии. Но просто пошло не по плану, помешали неугодные военные, которые спохватились, народ помешал сам защищал чем мог границы, поэтому пришлось действовать по плану Б, включаться в войну и сливать уже более плавно, разыгрывая комедию великого главнокомандующего.
Ответ дляAmity
І у вас немає питань до оборони Києва? Відвоювали на героїзмі військових і ТРО. Гостомель, прохід через Чорнобиль, окупація Бучі
Якщо зважити на те,що Верховний всіх на шашлики відправляв,то немає.Могло бути гірше,якщо б ті,хто обороняв Київ туди таки відправилися
Ответ дляViktoria_St
Так чому попередню владу,не переймало його походження,те що він з рашки і все інше,чому не звільнили? Як так,зливають лише ж зелені)
Ответ дляLanuella
Він міг не просити зброю і все би закінчилось шкидко. Як не крути, але завдяки йому в тому числі, його вмінню гарно говорити, нам почали допомагати. Хотів би злити, злив.
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляtotana
Смотрю, что у большинства (и у меня) снятие Залужного и назначение Сирського вызывает ощущение .опы. Надеюсь, это не предчувствие(( а просто опасения..
Є таке!
Мені вже того Сирського жаль стає. Його тільки назначили, а вже стільки хейту.
Тому, особисто в мене хейт не до Сирського, а до Зе.
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Так при порохе у него один участок был в подчинении, а сейчас ему зеля вручил всю Украину. Разницу видите?
Ответ дляYanina-UA
Э нет) вы упускаете главное, а куча бабла, которая была натырена зекомандой, оружие гуманитарная помощь. Вы вообще не стратег, в отличии от великого.
Ответ дляtotana
Я думаю, що всі знають, який новий генерал, м´ясник. Для нього люди, то просто ресурс. Залужний просто не хотів мобілізувати 500 тис чоловіків, а Сирський не принциповий. Тепер, шановні дами, купуйте ширші спідниці, щоб чоловік поміщався. А тих, що вже в ЗСУ, то назавжди, бо ставка може і не дати демобілізацію.
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
До чого тут я.Ваш Зеленський Ви й любуйтеся
Видео доказательства ? Особенно синего пороха )
Ну так чего не реанимировали раньше ракеты и самолёты ? Война с 2014 .
Marynavladi• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Ну а шо толку обсуждать, что было раньше? Смотрим уже что имеем прямо сейчас и анализируем
Ответ дляebbi
На жаль,хепі енд е тільки від нас залежить.Наші чоловіки і дівчата герої.Але без зброї,яка переважатиме кацапів,ми не виграємо.Бо ті скажені ,зброї у них ще купа(яка б вона там не була) і підтримку від таких же людожерів мають.Як показала ця війна,диктатури весь час накопичували зброю і рельно посто на ній сидять,поки захід вважав себе крутими,сильними і непереможними і спокійно їв халву
До зброї треба розуму.
Собченко Олег і 7 побратимів дамбу тримали.Самі без артилерії.
І втримали.