So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Kolibri_18• 08 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Видео доказательства ? Особенно синего пороха )
Ну так чего не реанимировали раньше ракеты и самолёты ? Война с 2014 .
ракети якраз реанімували
до літаків справа не дійшла просто, поки піхоту вдівали
адже завдяки міністрам по типу Гриценка не було нічого

так де були ракети і озброєння на початку війни? кому Зе казав : ’не розганяйте паніку з вашими літаками зі зброєю, ніякої війни не буде’ ?
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляMarynavladi
Ну а шо толку обсуждать, что было раньше? Смотрим уже что имеем прямо сейчас и анализируем
Зараз вже нічого не зрозуміло, час покаже.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Рейтинг Залужного не подходит зеле, он должен быть самым-самым
Він вже ввійде в історію,як самий-самий
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Йому за слив би заплатили більше бабла, ніж цей геморой, смішні роздуми
Кто, хуйло заплатил бы? Он ему уже заплатил в Омане. План А по сливу не сработал. План Б включает в себя полный спектр спектакля, как бы он не просил помощи, а народу показать какой он молодец да еще и наворовать хренову тучу бабла можно. Вообще не смешно.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Что это пиздец, правда я так уже давно думаю.
Ми з ними в одному човні...
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Є таке!
Мені вже того Сирського жаль стає. Його тільки назначили, а вже стільки хейту.

Тому, особисто в мене хейт не до Сирського, а до Зе.
От і в мене до Зеленського.Не позаздриш Головнокомандуючому,яке б прізвище він не мав
Клементина• 08 февраля 2024
Гляньте, що скабєєха постить
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
Так при порохе у него один участок был в подчинении, а сейчас ему зеля вручил всю Украину. Разницу видите?
Це називається,ми закриваємо глаза і виправдовуємо попередню владу,така людина взагалі не повинна бути в армії,да ще коли війна з рашкою.
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Не осилили прімер,хоч будете знати за генерала Дудаева.І то користь
Ещё раз , Дудаев был президентом , понятно рашке надо было его убрать с дороги . Так Вы поэтому Зелю поливаете ? Порох соскучился, хочет пынине ручку потискать ?
А закрутили то , а оказывается пример лёгкий . Зеля мешает пороху . Тода всё понятно )
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Ну, отож. Стільки хейту від своїх, тільки за те, що його призначили.
А все зелені дебіли, замутили це все.
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Вам хто про це розповідал, про всі плани? Це просто смішно, ми знаємо такий мізер інформації по факту, але всі поводять як великі стратеги, а не жінки, що наслухались незрозуміло кого)
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Дудаев не был президентом, вы вообще хоть понимаете о чем пишете ?
Хоть бы погуглили , это капец
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
До зброї треба розуму.
Собченко Олег і 7 побратимів дамбу тримали.Самі без артилерії.
І втримали.
Це окремі випадки.Це не може бути нормою при веденні війни..Бо потім знов буде питання про м’ясників
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Гляньте, що скабєєха постить
Може мати троллить)
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
А вы сама не видите и не понимаете, вам нужно чтоб кто-то рассказал? Информации полно, нужно только иметь аналитический ум чтобы ее сложить в общую картину. Если у вас не получилось, это не значит, что ее нет.
Басина• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Він вже ввійде в історію,як самий-самий
був боневтік, став хуйпіду...
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляAmity
І у вас немає питань до оборони Києва? Відвоювали на героїзмі військових і ТРО. Гостомель, прохід через Чорнобиль, окупація Бучі
Клістрони при Зеленському вилучили і зробили сліпим наше ППО.
Сидіть дома не виходьте,там безпечно слуга народу
Списки атошників Андрюша Портнов,оп і вони чомусь в москалів
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Вам самій не смішно від своїх роздумів? Інформації то повно, а вот правди в ній - ні, але така важна пані
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Є таке!

На днях була інфа, що Сирський відмовився бути головнокомандувачем ЗСУ, але вговорили його .
Mesalina• 08 февраля 2024
Ну відбувся простий собі договорняк, все між собою наша влада вирішила за нас. Так як контрнаступ провалився, а також потрібна мобілізація великої кількості людей, то потрібно швиденько замінити улюбленця країни на будь-кого, поки його рейтинг ще не впав. Далі , швиденько в дії проведуть вибори і серед кандидатів буде залужний. До гадалки не ходи.
Але саме гірше в країні після коміка, мати президента - військового.
ЯкВаріант• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Он должен был отдать с самого начала, Чонгар подготовлен был, границы вообще не укреплены, дороги клал и шашлыки делал, много действий которые упрощали заход рфии. Но просто пошло не по плану, помешали неугодные военные, которые спохватились, народ помешал сам защищал чем мог границы, поэтому пришлось действовать по плану Б, включаться в войну и сливать уже более плавно, разыгрывая комедию великого главнокомандующего.
А то что в Украину завозили перед началом военную помощь, это многим приснилось наверное?
Ну если приснилось, то ладно.
Я не за Зе и не за По (имею ввиду Порошенко) и не за предыдущих глупцов, которые держали руку на пульсе управления страной.
Пусть они посчезнут все с этой политикой, которая привела всех к тому что сейчас творится.
Главное ведь нам людям в Украине быть и оставаться людьми, а не опускаться до звериных инстинктов.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляМанула
Цікаво, як недолугі рішення приЗЕдента вплинуть на рейтинги?
Ми йдемо шляхом сусідів,які треба будуть,такі рейтинги намалюють
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Гляньте, що скабєєха постить
От курва.Вони аж трусяться,так чекають,що військові зараз на Київ розвернуться
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
На колінах 🤣
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Хоть бы погуглили , это капец
Предыдущие должности: Президент Чеченской Республики Ичкерия (1991 г.–1996 г.),
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Ахахаха)
Я даже не думала,что в эту тему можно пороха всунуть)
в них три улюблених персонажів зараз
Порох,Кличко,Залужний
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Може мати троллить)
Скоріше Скабеєва.Не здивуюся,якщо такий темник по всіх каналах вже роздали
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Може цей смайл треба видалити , щось він бісить
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
То есть разминирование Чонгара это неправдивая информация? Абсолютно незащищенная граница, с севера держали сельские мужики с автоматами, тоже неправдивая, дороги и шашлыки, мир в глазах Путина, поездка в Оман и переговоры с Патрушевым тоже нет? Мне жаль, что вы не способны увидеть очевидное.
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Все что постит раша автоматом воспринимают как фейк . Вот и постоит , чтоб внимание отвести .
Классика !