So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляНина____
А что значит этот жест? Мне похож на математический знак больше- меньше)
жест древніх лучників-воїнів, котрі таким жестом показували ворогам ’ми будемо вас вбивати’
Нина____• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Якісь думка дурна промайнула...Стільки мемів,може зберегти для історії чи за це колись посадять?Чи це маячня,чи це тенденція...
Сохраняйте смело!
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
На днях була інфа, що Сирський відмовився бути головнокомандувачем ЗСУ, але вговорили його .
Да. Я теж таке читала, що він і Буданов відмовились.

В будь якому разі, до Сирського в мене претензій немає. Він воював, провів успішні операції.

А от до Зелі придурошного претензіі є! От навіть зараз військових читаю. Вони пишуть: ’а яких успіх ви від нас чекали? - без зброї, набоїв, без людей. І це не провина Залужного’
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
То есть разминирование Чонгара это неправдивая информация? Абсолютно незащищенная граница, с севера держали сельские мужики с автоматами, тоже неправдивая, дороги и шашлыки, мир в глазах Путина, поездка в Оман и переговоры с Патрушевым тоже нет? Мне жаль, что вы не способны увидеть очевидное.
Наклеп !!!!!🤣
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
А ви можете? Сам Зе розминував кордон, чи в країні досить багато зрадників на всіх рівнях, хто чекав рузького миру?
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина

Какие успешные ? Дебальцевский котёл ?
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляНина____
Сохраняйте смело!
Здесь надо сохранять, но не мемы и не для истории, а для другой организации . Чтоб понимать кто за руснявые интересы топит .
ЯкВаріант• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Гляньте, що скабєєха постить
Ёп их за ногу, они с дурдома, для особых больных, видимо вещают свои перлы. Я сейчас сдохну от смеха, больные идиоты и лечиться не хотят.
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
То всё гады попередники , мы знаем .
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляУаджит
А то что в Украину завозили перед началом военную помощь, это многим приснилось наверное?
Ну если приснилось, то ладно.
Я не за Зе и не за По (имею ввиду Порошенко) и не за предыдущих глупцов, которые держали руку на пульсе управления страной.
Пусть они посчезнут все с этой политикой, которая привела всех к тому что сейчас творится.
Главное ведь нам людям в Украине быть и оставаться людьми, а не опускаться до звериных инстинктов.
У нас война с 2014 года, для хуйла возможность войти на Донбасс в момент опустошения страны после Яныка это прям подарок был, но почему-то хуйло двинуло по всем фронтам и начал полномасштабную именно во врем правления Зеленского, совпадение?
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляАлена-05f7
Чому Залужного звільнили?😡😡😡
успішно москалів стримували ЗСУ під його командуванням, а договірняк був інший, судячи з усього
ebbi• 08 февраля 2024
Слухаю краєм вуха Верховного-я хочу,щоб була єдина думка у всіх на Ставці.Єдина моя?Він же зараз наче про плани говорить,але наголосом на словах просто без прізвища гонить на Залужного.Яке воно мерзотне як людина
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Я думаю, що всі знають, який новий генерал, м´ясник. Для нього люди, то просто ресурс. Залужний просто не хотів мобілізувати 500 тис чоловіків, а Сирський не принциповий. Тепер, шановні дами, купуйте ширші спідниці, щоб чоловік поміщався. А тих, що вже в ЗСУ, то назавжди, бо ставка може і не дати демобілізацію.
ЗСУ знають.
Просто біль
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
То есть кто-то втихаря с лопатой пошел разминировать Чонгар, а президент не заметил, не знал.. Печаль. Вы сами верите в то, что говорите?
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Все что постит раша автоматом воспринимают как фейк . Вот и постоит , чтоб внимание отвести .
Классика !
Вони там жаліються, що ми своєю новиною про зміну головкома, ще і на рузького, перебили їх сенсацію інтерв´ю пуйла Такеру.
Оксана_12• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
О, пишуть Сирського призначили. Так, подивитеся скоро на поточні витрати…
А де про їх пишуть? Це ж ’секретна інформація’.
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Правильно мыслите , наверно кто то открывал ему двери и подписывал выгодные ’соглашения’ , исполнение которых давали полную власть рашки над Украиной .
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Це Еббі сміх крізь сльози.
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
К такому выводу я пришла. Сделаны все удобства.
Катруська• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Ми з ними в одному човні...
А нащо тут скрін цієї незрозумілої сторінки, яку веде бознахто?
Ksenia2291• 08 февраля 2024
Уже такие посты ходят в ТГ:▪️Наші джерела говорять, що Президент запитав у Залужного, кого той бачить керівником ЗСУ. Він відповів – Сирського;
Цирк(
ЯкВаріант• 08 февраля 2024
Ответ дляLanuella
Не считаю это совпадением, но вот интересно, зачем Зе всё это затеял и пытается обвести людей вокруг пальца?
Он что чувствует себя бессмертным или особо тёртым в плане выжить, а если его прижмут к стенке и заставят ответить за содеянное, он не боится?
Просто очень странная у него логика.
Оксана_12• 08 февраля 2024
Ответ дляБонСу
мне не понять о каких эмоциях речь: смена ГК во время войны абсолютная норма, более того необходимая. Залужный в последней кампании сработал неэффективно, значит для новых задач встанет другой, вот и всё. Это не выборная должность - все законно. Но наш народ без иконостасов и поклонения кумирам просто жить не может ))
А хто пише, що незаконно. Але що це змінює щодо позиції ’народу’. Вона цілком очевидна. І якби народ має право ще покишо її висловлювати
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Какие успешные ? Дебальцевский котёл ?
А харківська, київська хіба не успішна?

Я теж люблю Залужного, якщо шо. Але не хочу хейтити іншого нашого бойового генерала
Баба жаба• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
ЗСУ знають.
Просто біль
Ще таке питання, чому Залужний не надав план на 2024? Бо знає, що його злиють ( план)? Сирський буде виконувати кожен наказ клоуна. А для звичайних військових - це смерть.
Алёнушка78• 08 февраля 2024
Ответ дляMesalina
Ну відбувся простий собі договорняк, все між собою наша влада вирішила за нас. Так як контрнаступ провалився, а також потрібна мобілізація великої кількості людей, то потрібно швиденько замінити улюбленця країни на будь-кого, поки його рейтинг ще не впав. Далі , швиденько в дії проведуть вибори і серед кандидатів буде залужний. До гадалки не ходи.
Але саме гірше в країні після коміка, мати президента - військового.
Теж чогось такої думки
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Просто очень странная у него логика.
Не боится, ему гарантии от хуйла что не тронут. Хотел бы хуйло его убрать, уже б 100 раз убрал, особенно когда он в Херсоне шастал, удивительно, но почему-то даже обстрели прекращались. А по поводу людей, так половина до сих пор боготворит его. Чего ему бояться?
Манула• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Єдина думка буде тільки така:рішення щодо наступника Залужного ухвалювали ’тільки дві людини - Зеленський та голова ОП Єрмак’
https://censor.net/ua/n3472451
ЯкВаріант• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
ЗСУ знають.
Просто біль
Вот она правда, только ни кто не хочет видеть её 😭😭😭😭 😭
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
Це окремі випадки.Це не може бути нормою при веденні війни..Бо потім знов буде питання про м’ясників
Ні, це питання грамотного використання сил і зброї при перевагах противника.
Андрій Верхогляд,теж творив дива артилерії під Києвом при мізерних можливостях.Це 300 спартанців наших днів.