Ася Карповна• 08 февраля 2024

Это правда что сын Сырского живет в Крыму? Или это пошли фейки?

Встретила в интернете такой пост. Это правда про сына Сырского? Или это "зрада"-фейки пошли?
illaria-k• 08 февраля 2024
Ответ дляКиев_Елена
А почему не возвращается в Украину воевать? Он тоже получит повестку в электронном кабинете призывника?
когда Австралия будет депортировать укранских призывников.
Не слышали, Австралия собирается?

svetlapanna• 08 февраля 2024
А брат фсбшник, мама любитель пуйла и живет на раше .Что еще Вас удивить должно? То, что он агент раши? Так и так понятно
opium_black• 08 февраля 2024
Ответ дляКиев_Елена
А почему вы решили, что он гражданин Украины? 🤣
Dumky• 08 февраля 2024
Ответ дляAllize_di
Глянула біографія, цікавить, Сирський, що етнічний росіянин?
І це обурює
elenze66• 08 февраля 2024
Ще до початку АТО генерала критикували за пристрасть до соціальних мереж. Російський ’Мій світ’ у нього практично не закривався, Сирський постійно з кимось листувався. За доносами на нього СБУ кілька разів проводила перевірки, але з´ясувалося, що режим таємності Сирський не порушував і зависав у листуванні з жінками. Його епістолярні романи контррозвідники не визнали загрозою для безпеки країни і втручатися не стали.

У грудні 2020 року за наказом генерала Сирського на території Командування Сухопутних військ у Києві було споруджено пам´ятну стелу, на якій було зображено танкіст з обличчям Володимира Зеленського, а сам Сирський у вигляді вертолітника. Після обурення ЗМІ такими діями Сирський змушений був дати команду замінити особи на нейтральні.
Life-game• 08 февраля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
В одних источниках только Александр, в других есть ещё и Антон
Значит Антон в Крыму
Раз его ’скрывают’))))
промокашка• 08 февраля 2024
Ответ дляjkz007
Не в курсі, мені вище криши, що він випускник московського військового училища.
Багато питань було і до Залужного, чому під його командуванням, був інколи беспредел від офіцерів, хабарництво і т.д., коли загиблим ставили самовільне покинення частини і скасовували виплати сім´ям.
Але поставити ТАКЕ, це треш, в боневтіка гарно виходить нас веселити.
Далі без слів, заборонено правилами
В мене особисто склалося враження що колишніх московських студентів не буває , От всі знайомі які закінчували російські виші з гуманітарних спеціальностей , технічних , медичних будь яких Наче ім якогось зілля там підливають ,

Jul-Ap• 08 февраля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
По поводу Москвы - лично знаю военного , который русский , потомственный военный тоже закончил в России училище , живёт тут и защищает Украину, 4 детей Оборончл Харьков, получил ранение , отказался от реабилитации за границей вернулся на фронт. Не любит Зеленского. Просто раньше многие учились в России , молодежь этого не знает , но если человеку больше 50 то это нормально.
И я такого знаю.
Так что для меня это не фактор.
Меня его жуковские подходы больше смущают.