Жирафовое варьенье• 08 февраля 2024
Шукаю відгуки про лікарів 3 пологового, Київ
Знайома радить Артема Чернова. Хтось з ним народжував або знає про нього?
Розкажіть, будь ласка!
Або кого можете порадили в цьому пологовому.
Дякую!
Розкажіть, будь ласка!
Дякую!
Харчовий тріль• 09 февраля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую!
А когось конкретно можете порадили в цих пологових?
В 1 раджу Борисенко Ірину Владиславівну
Ленне-Рейма• 09 февраля 2024
Странные ответы. Не советуют этот роддом. Понимаю, что многие рожают по скорой и тут как повезет. Но автор спрашивает о враче! Не о роддоме. Она выбирает врача для родов.
Маруська Му• 09 февраля 2024
Ответ дляGirly_girl
Вообще советую выбирать конкретного врача, если вы хотите «договариваться» заранее
В целом советую 6 роддом, сейчас там и по пребыванию хорошие условия и врачи в большинстве адекватные ( и есть такие, с кем точно можно идти договариваться) , если вам подходит по расположению
Просто в 3и 2 роддоме в Киеве соотношение адекватных хороших врачей к абсолютно никаким очень маленькое
Хотя и в 6 есть такие, с которыми не посоветовала бы связываться (
6 чудовий пологовий, але ж він далеко від 3-го...
3 я б теж не радила, там померла після КР моя однокурсниця. Відкрилася кровотеча, персонал реанімації на її самопочуття не звернув уваги :(
Маруська Му• 09 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А 2 пологовий вам як? Наче багато хороших відгуків
Стою на обліку в 1, але народжувати розглядаю в 2 бо ближче їхати і кажуть в першому лікарі більше понтовиті, гроші вимагають напряму, а 2 по простіше буде
У 2 народжувала моя знайома всіх трьох дітей. Їй нормально, партнерські пологи, не домовлялася, їхала по Швидкій.
Маруська Му• 09 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
В 7-му Венцківський, Тихоненко, Загородня
Ой, тільки не Загородня :(
Печальки.нет• 09 февраля 2024
Мочалову советую. Нормальный роддом, рожала там дочь в тазовом предлежании, на стульчике для вертикальных родов.
Не зацілована• 09 февраля 2024
Я рожала у конкретного врача. К сожалению совершенно не помню её имени. Миниатюрная и решительная.
До этого Лежала там на сохранении.
В итоге все хорошо.
До этого рожала в 5м и врача искренне не рекомендую, но то было давно
До этого Лежала там на сохранении.
В итоге все хорошо.
Не зацілована• 09 февраля 2024
Ответ дляЭкспертиза
И самое интересное - чем выше должность врача, тем больше треша.
В моем случае (не в этом роддоме) - главврач больницы не приехал на роды.
100%
Соображалочка• 09 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
народжувала в 2012 році там першу дочку. Лікар - Прищепа Андрій Петрович. Все добре пройшло, відношення хороше, і лікаря, і молодшого персоналу. Домовлялася з лікарем
Палати чисті, охайні. Неонатологи професійні, добре давали поради по догляду за немовлям, все пояснювали.
в порівнянні, 2-гу дитину народила в ’Лелеці’. Неонатологи - просто мрак. прийшли, дитину оглянули, але нічого не пояснили. кажуть, з насмішкою так: ну шо, у вас є питання? я досвідчена вже мати була, але задала пару питань. з таким єхидством відповідали. неприємні враження. враження в 3му роддомі були куди кращі
А я народжувала в 12 році першого сина у Прищепи. Це було страшне. Орав на мене,давив на живот. Я після таких родів довго відходила.
Незнакомлюся• 09 февраля 2024
Я б взагалі нікому ніколи не радила б народжувати в 3му. Продажні тварі абсолютно всі лікарі
Lesik_2013• 09 февраля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Спасибо!
Мені 1 дуже сподобався, я навіть не очікавала. Правда це було в 10 років назад
Lesik_2013• 09 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я народжувала в 1 пологовому в 2013. Оскільки на обліку стояла в Броварах, заплатила 1500грн благодійного внеску в касу. Сказали нічого купляти не треба з ліків, благодійний внесок все покриває. Не заплатила нікому ні копійки. Дуууже сподобалося ставлення як в допологовому, так і під час пологів і в післяпологовому. До мене всі дуже відповідально віднеслися і гінекологи, і педіатри, і медсестри.
Жирафовое варьенье
• 09 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Жах який…
Жирафовое варьенье
• 09 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
В 1 раджу Борисенко Ірину Владиславівну
Дякую!
Жирафовое варьенье
• 09 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Спасибо!
Жирафовое варьенье
• 09 февраля 2024
Ответ дляLesik_2013
З черговою бригадою народжували?
Lesik_2013• 09 февраля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
З черговою бригадою народжували?
На призначену дату пологів у мене не було ні перейм, нічого. Я подзвонила в пологовий, кажу, що мені робити. А жіночка говорить - брати речі і їхати сюди і вже. Я в понеділок приїхала, тиждень лежала, за мною спостерігали і на пятницю призначили стимуляцію. Народжувала з тим, хто був на зміні. Але мені здається, що то був чи зав відділенням пологового чи якийсь інший керівник - старший мужчина, але дуже толковий.
Жирафовое варьенье
• 10 февраля 2024
Ответ дляLesik_2013
Дякую за вашу відповідь!
zaharamama2907• 10 февраля 2024
Якщо 3 пологовий - то тільки у платному відділенні с Манжулою або Мочаловою, вони подруги. На загальних основах у звичайному відділенні вам гарантовано не сподобається. Якщо 7 - то Бандик. 5 -й Бікініна. Я народжувала в червні 23-го у Куліковської, вона приймає у Вишгороді, до цього працювала у 5, як раз у програмі домашні пологи. І вона їх не рекомендувала, бо у випадку критичної ситуації, подивитися на підлозі або у ванні в темряві що у вас відбувається змоги мало, потрібно йти у родзал з освітленням відповідним. А ситуації бувають екстренні, обмаль часу. Куліковську можу рекомендувати від щирого серця, це пологи мрії, в неї 100% позитивних відгуків.
Жирафовое варьенье
• 15 февраля 2024
Ответ дляzaharamama2907
Дякую за таку розгорнуту відповідь!
Куліковська у Вишгородському пологовому?
zaharamama2907• 16 февраля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую за таку розгорнуту відповідь!
Пологове відділення у центральній районній лікарні, Кургузова 1. Бажаю легких пологів, де б ви не обрали! Про Вишгород доповню, що там новенький ремонт у пологовому, гарний колектив майже весь і порівняно з Києвом набагато менші ціни за вибір лікаря на пологи і за індивідуальну палату. Я дуже задоволена, жили з чоловіком 4 дні разом там.
Жирафовое варьенье
• 17 февраля 2024
Ответ дляzaharamama2907
Дякую
ЛолитаНеРазлита• 15 марта 2024
Я теж Манжулу раджу, народжувала в неї двічі, 2021 та 2023 роки, обидва рази були природні пологи після кесарського розтину (у 2019 році Друп порізав), лікар мені подобається, палати чистенькі, по відношенню норм
Жирафовое варьенье
• 21 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую Вам!
Яжемать Мне можно• 24 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Мочалова, Манжула
супер врачи
я там 4 раза рожала. все отлично (первый раз отношение не понравилось только санитарок уже в послеродовом)
супер врачи
Також Манжула приймала,то задоволена
Яжемать Мне можно• 24 марта 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую, що поділилися досвідом!
Я раніше про 3 багато гарного чула… Але ж бачите, тут дівчата не радять зараз (
Вче залежить від настрою породіллі і фарту.Я народжувала в 3 роддомі,то все ок.Кума народжувала-не дуже відношення. Зараз в мене досвід пологів за кордоном, то взагалі приємний шок...
Жирафовое варьенье
• 24 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Круто )
А як мовний барʼєр? Чи ви гарно мову знаєте країни, де народжували?
Яжемать Мне можно• 24 марта 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Круто )
Англійською спілкувались на пологах,матюкалась українською коли сказали що епідуралку не встигають поставити,а народжувала у Фінляндії. Пологи приймали 2 акушерки і все.У нас чат є породіль і багато різних відгуків про пологи,тому зробила висновок що від настрою багато чого залежить