Угги_в_горошек• 08 февраля 2024
Я сходила до приватного гінеколога, щоб вона подивилась чи все ок на 6 неділі
І вже на облік стала на 12 неділі
Все буде Україна• 08 февраля 2024
Я ставала пізно, бо не хотіла постійно туди ходили. Але самостійно здавала необхідні аналізи, узд та скрінінги. На облік всі три вагітності ставала після 30 тижнів, щоб мати обмінну карту.
Попадалочка• 08 февраля 2024
Я скрининг делала в частной, а на учёт стала в 28-29 недель, ради больничного
Забрала і не сказала• 09 февраля 2024
В 6 недель делала узи, что бы исключить внематочную беременность
На учет стала где то в 8-9 недель.