KROX@• 09 февраля 2024

Чем понизить ацетон при гриппе?

Грипп А по тесту. 2 дня высокая температура. Сегодня рвота, тошнота, ацетон. Начала отпаивать бетаргином, с ++++ упал до +++. На вечер снова вырос до ++++. Продолжаю отпаивать, но не падает, спать хочет..знаю нельзя, но дала колу. Стало +++. Что делать? Можно давать ему спать хоть по 30 мин или поить каждые 10 мин? Просыпается при этом
ФсеСама• 09 февраля 2024
А почему нельзя колу?
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
А почему нельзя колу?
Вредно. Она всеравно не помогла
Стрибну в гречку• 09 февраля 2024
Як ви лікуєте грип?
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Як ви лікуєте грип?
Сельтавір, нурофен, парацетамол
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
він-це хто?
в_вечном_поиске_себя• 09 февраля 2024
Я давала окрім бетаргіну ще глюкозу в ампулі, розведену з водою. Ну і електроліти. І просто рідини як можна більше. Треба, щоб дитина пісяла багато.
Ще читала, що допомагає відвар родзинок. Теж давала, але не знаю, наскільки він діючий і що саме допомогло малому: щось одне чи все разом.
Швидкого одужання дитині!
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
він-це хто?
Ребенок. Вся на нервах
ФсеСама• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Вредно. Она всеравно не помогла
На войне все методы хороши. Цель поднять глюкозу, самое очевидное дать колу. Странно, что не помогла.
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
Швидкого одужання дитині!
Дякую. Зовсім не пісяє, не хоче. Давала в родзинки
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
А как быстро должна снизить? Прошел час, я думаю уже б помогла.
в_вечном_поиске_себя• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Значить треба більше пити давати.
Але я б вночі не мучила дитину, якщо стан +/- нормальний. Контроль температури, ну можна кілька раз розбудити, дати попити. Але всеодно вночі не даси багато. Принаймні, мій не хотів пити взагалі, змушувала по пару ковтків, раза три за ніч.
А от зранку вже б відпоювала багато й всім, чим можна)
А який вік дитини ?
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
глюкоза потрібно
яблука сушені +родзинок жменя хай прокипить хв 15
кожну годину по пів склянки хоча б
до ранку буде результат
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
Значить треба більше пити давати.
А який вік дитини ?
8 років. Лякає рвота, нудота, головокружіння. Температура впала
Идеальная оптимистка• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Я читала, що ацетон виходить з сечею. Отак в нікуди типу він не діниться, якщо дитина не пропісяється нормально.
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
глюкоза потрібно
кожну годину по пів склянки хоча б
до ранку буде результат
Пили це все увесь день(
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
мало
просто вода+лимонний сік
чередуйте
кожні пів години
хай спить і п´є
в_вечном_поиске_себя• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Ну це й грип може давати, не тільки ацетон.
Бо в мого малого (3 роки) було ++++, а почував він себе +/- норм.
Ну в разі чого викликайте швидку, якщо стан погіршується.
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Пили це все увесь день(
мало пили
ск в літрах?
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
мало пили
ск в літрах?
Багато, але була рвота 2 рази. Кожні 10 хв ложку бетаргіна і компот з сухофруктів і малину. Воду не може, рве
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
регідрон є?
боржомі?
якщо ге відпоїте і буде рвота,тоді капати будуть
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
А як його визначити як заснув. Будити періодично?
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
регідрон є?
боржомі?
Регідрону немає. Подзвонила педіатру, сказав бетаргін, його і купила. Давала увесь день. Аптеки закриті вже( заснув, не знаю що робити
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
в мене привчені спросоння пити
Зрадорозганячка• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
відпоюйте
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
в мене привчені спросоння пити
Так нудить як даю і кричить. Я даю, але по ложці. Більше і рвота
в_вечном_поиске_себя• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Ну думаю, що так, кілька раз за ніч. Дати попити й заодно стан перевірити.
Ну і можливо ж сам теж скаже, що гірше стало?
Головне , щоб температури не було вночі. Ну і блювоти теж.
автор KROX@ • 09 февраля 2024
Ответ дляв_вечном_поиске_себя
Температура 2 дні 39,8 була, вона не може так відразу впасти. Зараз 38
Зараз все скажу• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Вредно. Она всеравно не помогла
Сьогодні давайте солодкий чай, а завтра купіть глюкозу у ампулах. Син часто ацетонив. Глюкозою срасались.
Цікавий писочок• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Регидрон, слабый раствор
Ольга• 09 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Да! Я аргининами, выраиваниями, капельницами мучала, пока Комаровского про глюкозу не послушала!
Мне так нравятся его советы про увлажнять воздух, нос морской водой и проветривание, но глюкоза в ампулах превзошла все!
Если б еще не топил за прививки, как ненормальный!!!