KROX@• 09 февраля 2024

Чем понизить ацетон при гриппе?

Грипп А по тесту. 2 дня высокая температура. Сегодня рвота, тошнота, ацетон. Начала отпаивать бетаргином, с ++++ упал до +++. На вечер снова вырос до ++++. Продолжаю отпаивать, но не падает, спать хочет..знаю нельзя, но дала колу. Стало +++. Что делать? Можно давать ему спать хоть по 30 мин или поить каждые 10 мин? Просыпается при этом
Ольга• 09 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
відпоюйте
В сонный рот по 1 ч л воды каждые 15 мин вливайте.
Изюм есть в доме?
Ольга• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
8 років. Лякає рвота, нудота, головокружіння. Температура впала
О Боже!
Обезвоживание, если не писяет и рвота! Звоните 103!
Ольга• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Багато, але була рвота 2 рази. Кожні 10 хв ложку бетаргіна і компот з сухофруктів і малину. Воду не може, рве
Воду подсолите до физрастворной солености (еле-соленая на вкус).
Губы сухие?
Вливайте полсоленной воды обязательно! Ни хуманы, ни регидрона ж нет?
Ск ребенку?
Безпринципова• 09 февраля 2024
Поїти кожні 15 хв по 5 кубиків
Випаювати розчином глюкози або ще чимось солодким обов´язково
Natal_ka91• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Дякую. Зовсім не пісяє, не хоче. Давала в родзинки
Їдьте в стаціонарі, прокапайтесь
Якщо по темі, то давала ампулу глюкози, бетаргін та рео воду.
Бідося• 09 февраля 2024
Автор, ничего страшного не случится с ребёнком, если вы дадите ему колы. Вам нужно пополнить организм глюкозой. Лучше всего это сделать, выпаивая именно аптечной глюкозой, 40%, которая в большой ампуле. Каждые 10 мин по чайной ложке. Кола в составе имеет почти такое же количество глюкозы, но дополнительно ещё есть ортофосфорная кислота, которая имеет противорвотные свойства и уменьшает тошноту. Поэтому первая линия у вас сейчас-это кола и/или глюкоза в ампулах. Остальное типа бетаргинов, компотов и чаев-на ваше усмотрение, оно не справится так быстро и эффективно. Потому что у вас никуда не денется основной тригггер-грипп. И вторая задача-восстановление потерянной жидкости. Это хумана электролит, рео, регидрон и тд.
https://beglaryan.net/aceton-u-ditey
Сама вумна тутички• 09 февраля 2024
Малину не давайте.
АяВсёЗнаю• 09 февраля 2024
Ответ дляБідося
https://beglaryan.net/aceton-u-ditey
Дуже вірні відповіді, підтримую, в колі є кислота, що блокує блювання, глюкозою поїть, але реально поки є грип, ацетон не зникне, просто треба багато пити. У моєї дитини температура під час грипу була 6 днів, всі 6 днів був ацетон, дитина в´яло лежала на дивані. На сьомий день - немає температури, дитина ожила, і за день пішов ацетон. І вночі я не чатувала зі шприцом з водою, тільки вдень відпоювала
Не хвилюйтеся , одужання вам
Мюллерная• 09 февраля 2024
От одного раза колы ацетон так быстро не понизиться.
в_вечном_поиске_себя• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Температура 2 дні 39,8 була, вона не може так відразу впасти. Зараз 38
Неправильно написала. Мала на увазі, щоб не підвищувалася сильно.
Як зараз дитина себе почуває?
Идеальная оптимистка• 09 февраля 2024
Ответ дляБідося
https://beglaryan.net/aceton-u-ditey
А ви не знаєте, як кола діє при діареї у дитини?
Бо в сина було харчове отруєння, то я от в цьому випадку боялася давати колу саме через те, щоб не спровокувати ще більшу діарею, бо і так з нею намучилися. Тому пив глюкозу.
Путающаяся• 09 февраля 2024
Ответ дляKROX@
4+, непісяє... автор, їдьте в лікарню.
Тут або пити і пісяти, або в лікарню. Бо це погано. Дуже.
Ми це проходи, тільки з рвотою, не могла випоїти. 2 дні вдома = в лікарні 3 дні ледве крапельницями ацетон сбили.
Або укол від рвоти і кожні 30 хв чашка чаю солодкого/боржомі, чередувати. І за півдня пройде. Або крапельнці. Це інтоксикація, це не смішно.
Бідося• 09 февраля 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Кола не підсилює діарею. В неї немає такої властивості. Якщо діарея через кишковий вірус, то діарея буде з колою чи без. Але якщо є діарея з будь-якої причини, то кола допоможе швидко відновити глюкозний баланс і знизить ацетон. Якщо ацетон зменшується, припиняється нудота і блювання, вже набагато знижається ризик зневоднення, ніж лише при діареї. Я випоювала колою малюка 2 років при ротавірусі, уникнули підняття ацетону, уникнули госпіталізації. Можна сказати, що всю хворобу пережили на колі, солодкому неміцному чаї і ентеролі. Все. Більше ніяких ліків не було. Потім ще був день, коли відмовився від їжі цілий день в садочку і на вечір дома піднявся ацетон, температура і дитина як ганчірочка, вечір і ніч з колою невеликими порціями і на ранок бадьорий і веселий малюк.
Я не даю колу в звичайному житті, не даю солодощі, уникаю зайвого цукру, але в хворому стані краще хай дитина вип´є той стакан чи півтора коли протягом доби, аніж потрапить у лікарню, хто був з дітьми в інфекційках, той зрозуміє, про що я.