Фенте Фря• Изменено 09 февраля 2024
Порадьте, будь ласка, як розібратись з темою косметики в домашньому догляді
Дівчата, прошу поради. Мені 36, обличчя виглядає все гірше: заломи, птоз, пігментні плями, чорні цятки, зморшки. До всього цього «щастя», маю розацеа, відповідно, багато чого недоступно в догляді. Косметолога, який би розумівся на шкірі з розацеа в своєму місті знайти поки не можу. Але вже сама трохи розумію, що з нею робити. Тепер хочу розібратись в темі антиейдж-косметики. Від цих ретинолів, ніацинамідів вже голова кругом. Кого почитати,щоб чітко і по суті пояснив ази? Які лікарі-блогери, сайти, інста?
ничевока• 09 февраля 2024
Блин ,я на 10 лет старше. Вы прям пенсионера нарисовали. По теме как-то у Вас все совсем плохо. Просто поддержу. В 36 все красотки.
Сіґеле-міґеле• 09 февраля 2024
Подбирать под себя,есть много продуктов в пробниках,миниатюрах.только так🙄
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляничевока
Я загалом дуже критична до себе. Може дійсно не все аж так, просто за ці 2 роки війни на мене в дзеркало дивиться аж надто «доросла» жінка((
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я просто хочу не на шкірі своїй все підряд тестувати (бо кожен невдалий експеримент -це потім кілька тижнів зняття загострення розацеа), а саме розібратись зі складом і по-трохи пробувати.
ничевока• 09 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Ну 36 это конечно не 18. Но и до похорон ещё как минимум столько же)) А может и значительно дольше. Уход уже нужен ,но не стоит так паниковать. Косметика это ж не омоложение, взросление это нормально.
Чорнобаївка• 09 февраля 2024
Ви місто своє напишіть,може хтось і порадить косметолога хорошого
Я ось цю пані люблю слухати. Дещо купувала за її рекомендаціями, все підійшло прекрасно.
Сіґеле-міґеле• 09 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
А состав на баночке вам ничего не даст
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Дуже дякую! Місто Хмельницький, якщо що. Шукаю лікаря-косметолога🤞
Н@Диете• 09 февраля 2024
Ответ дляничевока
У мене шкіра схильна до пігментаціі. Маю глибоку, мелазма. Звичайно косметолог, пілінки, догляд. Без цього все що автор написала. Те що у вас не значить що у всіх така шкіра.
Авторе, зараз зупинилась на Phformula, умиватися з засобами з кислотами ( вранці та при активному сонці Cera ve легкий гель). Сироватки з ніацинамідом та віт С міняю. Та без пілінгів діла немає з будь яким доглядом. Спф кожен день весь рік.
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляН@Диете
Дякую за розгорнуту відповідь!
Н@Диете• 09 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Дякую за розгорнуту відповідь!
Ось ще хочу плазмотерапію зробити на обличчя ( я ходжу колоти плазму на волосяну частину від випадіння, то наступного разу візьмуть дві пробірки і на обличчя. Мені також 36, я хочу трохи зберегти та підтримати свою натуральність. Та і ботокс вже є в моїх планах думаю скоро вже лоб буде кричати)
Вільний митець• 09 февраля 2024
Дерматолога ищите. Я лечила розацеа и вполне успешно. Есть рабочие протоколы лечения, надо понимать стадию и форму розацеа. Потом и к косметологу можно, в принципе.
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляН@Диете
Я взагалі збираю на кругову підтяжку. Бо таке враження, що, якщо доживемо до нашої перемоги, допоможе вже лише пластика((
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляВільний митець
Зараз я в ремісії (в мене вже папульозна форма почалась).з дерматологом лікувались (азелаінка+солантра). Але дуже боюсь косметологів (одна мені чистки на розацеа робила, інша підібрала не той пілінг і це було просто сильне загострення). З домашнього догляду зараз Медер. Але він точно не антиейдж, хоч і заспокоює мою розацеа непогано.
Біток чи ефір?• 09 февраля 2024
методом проб и ошибок чаще всего.
т.к. почти все, что мне назначали косметологи или дерматологи (кроме откровенно лечебных средств в моменты обострения) мне не подходило, а так как чаще всего они назначали не 1-2 средства, а 4-5 - то у меня постоянно были батареи косметики, которую я не могла использовать.
мне 36 лет, у меня акне в ремиссии. в итоге я сама искала и пробовала разные активы, мне нужны были те, которые будут воздействовать мягко на кожу + базовое увлажнение, которое не будет забивать поры и провоцировать ухудшение состояния. плюс мне, конечно, хочется пресловутого сияния, свежести и тд.
я по-прежнему хожу к косметологу на чистку и пилинги и вот сейчас она даже не знает бренд, который мне помог за последний год не скатиться в обострение.
Акуна_Матата• 09 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Единственный работающий анти-эйдж это третиноин, но не уверена что вам с вашей розацеа его можно
Вельшановна• 09 февраля 2024
Почніть краще з чекапа здоров´я у гарного лікаря. Бо такий вік це початок прояву різних дефіцитів та неполадок в організмі, які звісно відобрадаються на зовнішності.
По результатах аналізів зкорегуйте харчування та, можливо, вітаміни чи добавки.
А потім вже ретельно можна приділяти увагу догляду за обличчям.
Ща как дам• 09 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
я просто диву даюсь.. не хотите экспрементировать, но при этом хотите блогеров, сайтов... А может надо к косметологу лучше пойти?
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляЩа как дам
Я хочу вивчити склад косметики, що може провокувати ті чи інші неприємності. Тобто, я не шукаю рекламника, по відгукам якого купуватиму. Хочу людину з медичною освітою чи хіміка-технолога, що розбирається в складі косметики і мені допоможе зрозуміти, на що звертати увагу. Я розумію, що треба буде тестувати засоби, просто хотілося б не всі підряд, на чому буде написано умовне «проти розацеа» чи «бореться зі старінням».
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляЩа как дам
До косметолога, звісно, краще. Але не можу знайти підходящого. Всі , в кого була дотепер, не змогли допомогти з моєю шкірою. Дерматолог допомогла вийти в ремісію, але за її поглядом, мені взагалі нічого з косметології дієвого не можна. А я не хочу просто спостерігати за своїм старінням, от і розбираюсь сама.
Фенте Фря
• 09 февраля 2024
Ответ дляУма Палата
Класный специалист
Дякую за відгук, але ні, рашистів не спонсоруватиму.
Акуна_Матата• 09 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
А чем спонсировать?
Или вы платные аккаунты ищите?
Я раджу звернутися до дерматолога /косметолога. Консультує в Німеччині Денис Чумак, в інстаграм.
Я лікую в нього свій дерматит, він мені онлайн зміг поставити діагноз (звісно не всі проблеми можна вирішити онлайн і про це він попереджає ) але назначив правильний догляд та обмежив в харчуванні трохи, результат на лице . Дуже вдячна, всю косметику підбирає індивідуально. Від душі рекомендую