сою не люблю• 09 февраля 2024

Постельное белье

Нужно по работе, ответьте у кого есть время и натхнення
1. Как часто покупаете новое
2. Когда хотите купить, где смотрите, покупаете?
3. Сколько стоило последнее?
4. Что вам важно, какие критерии при выборе?
5. Дизайн - однотонное или с принтом?
Ну и все что хотите сказать по теме
Спасибо!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 февраля 2024
Ответ дляNatali_lucky_star
Як що вам не важко, скиньте посилання на тканину і схему розкрою в приватні , як що у вас є. Мені теж євро потрібен. Тканину я дивилась Наполеон. І ще питання де ви її кроїте, це ж місце потрібно, що б розкласти її нормально. Дякую 🙏
Крій то мій біль) Крою коли на гладильній дошці, а коли на столі кухонному, він великий. Але в мріях поставити відкидну стільницю в своїй майстерні на лоджії.
Наполеон я брала принтований і страйп сатин, він на дотик дуже приємний, шовковистий, але якось дуже тендітно тоненький. Може так здалося в зрівнянні з іншими виробниками.

Замовляю на промі, у двох продавців Ваші ткані( Оригінальні ткані) і Дитячі ткані. До речі, купувала у останніх сатин шириною 160см, думала буде тряпочка, бо щільність 120г, тканина вживу дуже гарної якості, а ціна розпродажна була 90 грн, дешевше бязі. Ще мала досвід покупки у Туркоттон, теж бувають приємні ціни. Зараз пошукаю як це виглядає по логотипах продавців.
Специфика• 09 февраля 2024
1. Когда хочется, по настроению.
2. До войны - в магазине (зарахоум, например), сейчас в интернете.
3. 4000 грн., 6000 грн. За семейный комплект. Турция.
4. Высокое качество, сатин, тактильная приятность, полное попадание в размер моих одеял.
5. И однотонные, и с принтом. Цвет обязательно неяркий.
Natali_lucky_star• 09 февраля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ

Дякую за розгорнуту відповідь 🫶. А якого виробника сатин берете? Ще фрідом наче пишуть теж не поганий. Крій то і моя біль,