Советничаю тут• 09 февраля 2024
Київ, дитячі оффлайн магазини
Дівчата, можливо порадите, де в Києві де хороші великі магазини з нормальними цінами, аби можна було купити пелюшки, одяг, пледики і тд.
Не хочеться в інтернеті все в різних місцях замовляти.
Раніше був мамалюк класний магазин, там можна було зайти і відразу все купити що треба так зачинився а інший я не знаю(
Чудовий каламбур• 09 февраля 2024
Ого. А давно Мамалюк закрылся? Осенью еще работал.
Одежда детская по качеству нравится в Ярославе.
Советничаю тут
• 09 февраля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Та осінню і зачинився, нас знайомі порадили його, ми приїхали а там вже просто залишки. Але встигли взяти коляску яка коштувала 22к за 12. Там було на все мінус 50% в честь закриття.