Гидроусилитель руля• 09 февраля 2024

Можно сделать ребёнку загран без ИНН?

Скажите пожалуйста или всё таки ИНН обязательно?
Чтобы я зря не шла думаю узнаю у вас, ребёночек сильно маленький
МамОмужа• 09 февраля 2024
Можна. Ми робили дитині загранпаспорт без іпн.

Xвостокрутелка• 09 февраля 2024
делали без
Швабристка• 09 февраля 2024
Так.
Куколка-мяуколка• 09 февраля 2024
Делала без Инн. Не уверена даже ,что он есть у ребёнка.
Хома з пастою• 09 февраля 2024
Так, без іпн
РыжаяЛиса• 09 февраля 2024
Можно. Своим делала без ИНН
Трейдер кріпти• 09 февраля 2024
Ми робили без інн минулої весни

Наездница• 09 февраля 2024
Да.
Фрикаделька• 09 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
тобто? є у всіх. надається при народженні. тільки щоб отримати, необхідно йти в податкову. з 14 років обов´язковий
Пишна молодиця• 09 февраля 2024
Зайдіть на сайт міграційної і подивіться вимоги, все одно саме працівники міграційної чи цнап прийматимуть документи згідно вимог
Хтомолодець? Я!• 09 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Але він не потрібен дітям , нема сенсу заморочуватися
Фрикаделька• 09 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
про потрібен чи ні мова не йде
автор Гидроусилитель руля • 09 февраля 2024
Я поняла. Спасибо ❤️
Люблю пиво• 09 февраля 2024
Ответ дляМамОмужа
Конечно
Куколка-мяуколка• 09 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Да как то пропетляли до 10 лет ,мой провтык ,нигде не требовали я и не брала. Сейчас почти два года за границей, тут он вообще никому не нужен.
Фрикаделька• 09 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
да його і не треба по суті брати до 14 років. в 14 отримують паспорт вже то і іпн треба
Мамина корзиночка• 09 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
З якого року він надається обов´язково?
Повітруля• 09 февраля 2024
в мого сина є іпн, зробила при народженні, але коли робили паспорт для виїзду за кордон, то я не додавала в пакет документів, це не обов´язковий документ
Повітруля• 09 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
надається тільки за заявою, можливо здивую, але є люди без іпн (в нас на роботі така була, 36 років жила без коду і їй норм), там довідка про відмову від отримання іпн дається та й по всьому

Куколка-мяуколка• 09 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Что-то намутили с этими номерами. Старшей 25 лет ,тогда я тот номер брала ещё в садике ,ребёнку года три четыре может было и его требовали в садике ,потом в школе. Младшей вообще ни разу не понадобился. Вообще у нас все как-то через одно место. Загран с рождения, внутренний паспорт с 14 лет. Национальность вообще нигде не пишется. Все рождаются просто гражданами Украины. Это только то ,что я помню ,а чего я там может и не знаю.
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Немає такого. Більш того, зараз іпн одразу надрукований в свідоцтві про народження. За заявою то на окремому аркуші скоріше вже в податковій. З якого року - без поняття. Відмовитися можна, але там більш складна процедура.
Повітруля• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
В нас форма свідоцтва про народження не змінювалась багато років, і іпн немає там.
А ще цікаво, а нащо іноземцям, що народилися в Україні, наш іпн, якщо немовля одразу заберуть в іншу державу і він громадянства України не буде мати? Щось Ви собі придумали дивне
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Є, моя дитина 22 року, тому не розказуйте. Про іноземців тут до чого? Ви змішали людей з конями.
Диверсификация• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Можна за заявою використовувати номер паспорта замість кода. Таким усілякі, налякані мітками диявола та реплоїдами, користуються. Але, думаю, насправді у них є зарезервоварий за ними код, просто їм дозволили ним не користуватись. Чим номер паспорта їм не такий ’диявольский’, не знаю
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляДиверсификация
Я в курсі і дивно, що деякі люди цього не знають, але вперто шось доказують
Повітруля• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
покажіть, будь ласка, як це виглядає
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
покажіть, будь ласка, як це виглядає
Ось так https://city-adm.lviv.ua/services/about/announceme...(раніше,картки%20та%20свідоцтва%20про%20народження.
Повітруля• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
«Якщо замовник замовив…», ще раз повторюю, щоб отримати код, має бути заява про його присвоєння, автоматично нічого не буде
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не дітям не потрібен, а не всім дітям потрібен. І то добре, що ви не мали в ньому необхідності
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Впевнена, що він там надрукований, якщо батьки не зазначили про відмову. Без заяви ’не озвучують’.