Гидроусилитель руля• 09 февраля 2024
Можно сделать ребёнку загран без ИНН?
Скажите пожалуйста или всё таки ИНН обязательно?
Чтобы я зря не шла думаю узнаю у вас, ребёночек сильно маленький
Хтомолодець? Я!• 09 февраля 2024
Ответ дляУказка
Не дітям не потрібен, а не всім дітям потрібен. І то добре, що ви не мали в ньому необхідності
Він не є в переліку обов´язкових документів для дітей
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
«Якщо замовник замовив…», ще раз повторюю, щоб отримати код, має бути заява про його присвоєння, автоматично нічого не буде
Я не писала ніяких відмов і заяв, свідоцтво видали вже з кодом.
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви написали, що він дітям взагалі не потрібен. Але за певних обставин потрібен навіть дитині.
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляУказка
Впевнена, що він там надрукований, якщо батьки не зазначили про відмову. Без заяви ’не озвучують’.
Без поняття в чому ви впевнені. Мені вже видали з кодом, ніяких додаткових дій, окрім подачі необхідних документів з моєї сторони не було.
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ви просто згадайте, де ви там якусь галочку поставили чи підпис у формі і все.
Хтомолодець? Я!• 09 февраля 2024
Ответ дляУказка
За яких?
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляУказка
Слухайте, ну не треба мені натякати, що я трохи забудькувата. Ні, не було ніяких галочок і форм. Не маю бажання продовжувати цю дискусію. Не хочете код дитині - вирішуйте це питання самі. Я взагалі цю лінку скинула у відповідь на пост, де йшлося, шо ніяких кодів в свідоцтві немає, бо не було жодних змін стосовно цього документу. Ні, були, як видно.
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ви дійсно трохи неуважна. А свідоцтво ви отримували давненько, тому маєте право не пам´ятати, як заповнювали кожну графу. У моїх дітей код є, з народження чи майже з народження, й іншого я не писала. Свідоцтва з кодом я бачила. І як ви могли помітити, вони останніх років, тому у більшості тут присутніх жодних кодів на свідоцтвах - у нас діти старші, тому наявність коду одразу на свідоцтві викликає як мінімум здивування.
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
За яких?
Спадщина, дарування, аліменти, цінні призи на змаганнях, отримання ортопедичного взуття на замовлення...
Подвійна веселка• 09 февраля 2024
Ответ дляУказка
А ви дійсно якась непробивна
Я не в курсі, коли почали коди вказувати на свідоцтві, в 22 точно ВЖЕ вказували. До чого тут ваші старші діти якоїсь більшості і здивування через незнання сучасних реалій. Дивуйтеся далі, не знаю, чим ще можу допомогти.
Указка• 09 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А ви дійсно якась непробивна
Вибачте, у вас маленька дитина і ви, напевне, втомлені під кінець дня.
Фрикаделька• 11 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
надається тільки за заявою, можливо здивую, але є люди без іпн (в нас на роботі така була, 36 років жила без коду і їй норм), там довідка про відмову від отримання іпн дається та й по всьому
Можливо ви здивуєтесь самі, але у вас повинен бути або іпн обовʼязково, або довідка про відмову від іпн обов’язково. По іншому ніяк.
Можливо для вас це новина і дикість, але в Україні повно людей, які по тій чи іншій причині відмовились від іпн, не тільки ваша 36 річна колега
Фрикаделька• 11 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Іпн надається при народженні