Блиск думки• Изменено 09 февраля 2024
Купити одяг?
Дівчати добрий вечір! Пішла помагазин прогулятись подивитись на ціни тай так приміряти одяг. Дуже сподобався флісовий костюм спортивний, брюки широкі міряла та джинси, 2 кофтинки теж приглянулись. Розумію, що багато хочу, але як все це вивести!!! Купити їсти або одяг ціна питання, цих всіх речейбіля 6 тис. Гривень...Тема просто поговорити... ВПО
Блиск думки
• 09 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Яка ціль теми?
Написала, тема про поговорити...бо розумію, що це ненайважливіше на даний час.
Анонім Завгосп• 09 февраля 2024
Купить есть, конечно, если так вопрос стоит. А за одеждой, если нет, в секенд
Кофе в лобби• 09 февраля 2024
Сейчас скидки. В кропе штаны от 500-900 грн, свитшоты можно взять от 399 грн . Пальто взяла за 899 грн, куртку 700 .
Себе купила в Хаосе штаны за 599 грн на скидке.
П.С Купляти не все одразу , ні з однієї зп. Одного місяця купіть джинси, іншого костюм, або навпаки.
Блиск думки
• 09 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Зачем флисовый костюм,пойти на базар и дома можно в старом
Дуже якісний і зручний
Блиск думки
• 09 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Флісовий костюм не купуйте
Чому, у мене є плаття яке ношу досі 16 років
Все до блиску• 09 февраля 2024
У меня высокий доход, я хожу в леггинсах и джинсах за 800 гривен пара))
Магиня• 09 февраля 2024
Ответ дляБлиск думки
Дуже якісний і зручний
И что,он вас все равно не украсит.При ограниченном бюджете нужно купить что то более нормальное на работу и выход,а мусор вынести можно в старом
Уси Пуси• 09 февраля 2024
Одна річ на місяць,бо потім старі речі кудись треба дівати, купи одягу перекладати в шафі, прати і т.д. Не викинеш ж просто у смітник, якось дуже шкода забруднювати світ через емоційні покупки
Дама_из_рекламы• 09 февраля 2024
Ви мабуть нову колекцію дивитесь. Якщо дохід не дозволяє купити за повну ціну, то зараз придивіться речі, а купите їх потім, коли будуть знижки
Кров з молоком• 09 февраля 2024
Кофту і спортштани для дому і в парк можна взяти в секонді за 100 грн
Гербарія сушу• 09 февраля 2024
Я себя порадовала в заре, знаю многие плюются на неё а я люблю), лёгкая куртка-бомбер, платье, свитер шерстяной паутинка и 2 футболки, цена вопроса 35 евро). С доставкой будет 1800~ Цены уже последние и как раз по моему карману
Может ещё что-то присмотрю. Тоже благосостояние оставляет желать лучшего но иногда нужно немного себя побаловать. Грустно что это все что могу себе позволить но как есть.
Автор сократите хотелки вдвое, будет и приятно и на стол))
Танго утрьох• 10 февраля 2024
Якщо питання стоїть купити одяг чи їжу, то взагалі не розумію такого. Купити шмаття і сидіти голодними чи як це? І 6000 грн на одяг - це не так і мало навіть не для ВПО.
Блиск думки
• 10 февраля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Тема просто поговорити була, понятно що я некуплю це