Последний вагон• 09 февраля 2024
Вы верите в приметы про високосный год?
Пацака-задирака• 09 февраля 2024
Ні - і одружувалась у високосний, і вступала до вузу, і переїжджала в новий будинок.
Я_не_аноним_100%• 09 февраля 2024
Ни во что не верю, кроме того, что у нас вечная война и геноцид с коррупцией😥вечное отстроим, відбудуєм…. Не верю
Гореотума• 09 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я не знаю ни одной приметы про высокосный год.
Сейчас Вам распишут
Госпожа Белладонна• 09 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Сейчас Вам распишут
Хоть знать буду, а то так и живу не просвещенной
КвартираЧья• 09 февраля 2024
А шо там с высокосным? Помню жениться плохая примета в высокосный год. Но мы женились. Норм все.
Швидка Настя• 09 февраля 2024
Не верю, я замуж вышла и ребенка родила, переехали с мужем в квартиру новую и все в высокосные года. Родители у меня тоже в высокосный женились, летом 40 лет семейной жизни праздновать будут.
Гореотума• 09 февраля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ага) Интересно это только в нашей стране так думают, или в других странах так тоже?)
Конотопська відьма• 09 февраля 2024
Я не верю, год и год, как и все остальные года. А вот слышала и не раз такие слова: по вере дано будет.
Если человек вбивая в свою голову изо дня в день, во что-то начинает верить, тем самым настраивать себя на то, во что хочет верить, это случается.
Блиск думки• 09 февраля 2024
для мене високосний рік завжди чудовий, бо я народилася у високосний
Ласую колобками• 10 февраля 2024
А що не так з цим роком, окрім 29 лютого? Я обох діток в високосні роки народжувала. Наче все добре))
Любви вам!• 10 февраля 2024
Які прикмети? Я не знаю і не вірю.
Народилась я у високосний рік, заміж вийшла у високосний рік, сина родила у високосний рік, першу і другу квартиру купили в високосний рік.
Це ж кожні 4 роки високосний рік. Відкрила я календар високосних років - і в шоці - вони самі щасливі для мене, лише 2 дитина не в високосний народилась, між дітьми 6 років різниці. Але я не підлаштовувала , це все так саме все склалось і зараз дивлюсь , що багато позитивного у високосних роках для мене.
Конотопська відьма• 10 февраля 2024
Ответ дляБлиск думки
И я тоже, вот что на просторах интернета нашла.
Швидка Настя• 10 февраля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Які прикмети? Я не знаю і не вірю.
І для мене - з чоловіком познайомилася у високосний, через 4 роки одружилися, а ще через 4 в’їхали у свою квартиру і народили першу дитину.
Ласую колобками• 10 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Особливо другий скрін прикольний. Це ж скільки лінивих геніїв кожні чотири роки)) конвеєр
Конотопська відьма• 10 февраля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Оо, нас много
Так точно!• 10 февраля 2024
Верю.
Про високосный год знаю только одну примету.
Умирает людей больше, чем в обычный год(
ПешитеБесАшипок• 10 февраля 2024
Ответ дляТак точно!
Верю.
Каждый день в мире умирают люди, если в году +1 день значит и больше смертей. При чем тут примета
А_мій_самий_самий• 10 февраля 2024
В мене від 2020 кожен рік наче високосний. Тому не вірю. Знаю що знов потріпає як завжди і новий рік зустрічатиму з думкою «добре що дожила».
Говорю відверто• 10 февраля 2024
Конкретно теперішній рік для мене з перших днів препаршивий - спочатку у батька віднялися ноги, потім захворіла і померла ще зовсім молода двоюрідна сестра чоловіка, вчора похоронили батька, не витримав лікування. І весь цей час пролетів як на качелях - то у нього припускали страшний діагноз, то спростовували, то йому краще було, то гірше, змінили трьох лікарів, кожен казав своє, часто протилежне. Нарешті знайшли притомного, і наче татові ставало краще, але в середу заснув і не прокинувся.
Двоюрідна сестра померла під час повторної операції, залишила двох дітей сиротами, старшу свого часу лікувала від онкології, її змогла видерти з того світу, а сама зламалася. Найбільше мучить те, що і в неї, і у мого батька були хвороби, які мали би піддаватися лікуванню, їм би ще жити і жити.
Про ситуацію в країні взагалі мовчу...
Але кількість днів у році тут ні при чому, в моєму житті були і щасливі високосні.
Про ситуацію в країні взагалі мовчу...
Так точно!• 10 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
При том, что она реально работающая)
Вы же её сами доказали, она естественная.
ПешитеБесАшипок• 10 февраля 2024
Ответ дляТак точно!
При том, что она реально работающая)
Примета это упала вилка пришли гости к напримеру, не логично но примета. А тут просто логика, статистика...