Кредитная• 10 февраля 2024
Який відсоток жінок 30-35р не мають дітей
Згідно данних вікіпедії в Україні близько 1 млн жінок віком від 30 до 35 років.
Прикріпляю скріншот
Близько 40% (400 тис жінок) мають чоловіка..Залишається 600 тис жінок вільних
Питання : Який відсоток, цих 600 тис жінок віком від 30 до 35 років, НЕ мають дітей?
Прикріпляю скріншот
Результат:
вже голосів:
33 (42.31%)
Не знаю/ подивитися відповідь
19 (24.36%)
20-30% не мають дітей
17 (21.79%)
30-40% не мають дітей
9 (11.54%)
Менше 10% не мають дітей
АдеКВАтная• 10 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
Може вже і не захочу, може, коли виїду на пмп
На самом деле , это очень грустно. Жизнь одна и откладывать её на потом ...
Но если не готовы ,то тоже понятно
Ответ дляАдеКВАтная
Но если не готовы ,то тоже понятно
У мене війна почалася в 14 році, коли уже колишнього чоловіка мобілізували в АТО ми в той період якраз думали над зачаттям, але з початком війни на сході я наче чекала, що рано чи пізно це розростеться, от якось всі ті 8років у мене в середині не стояло і все, всі ті 8 років мені казали що я дурна і війна не розростеться(
плюс у мене гіпервідповідальність і окр, я б з розуму зійшла, якби мала дитину, під час війни. У сестри двоє, я їй трохи заздрю, але не наявності дітей, а тому що вона спокійніше до цього відноситься, вона може залишити і піти на роботу і весь день не думати, а я нервую за котів, які вдома самі, поки я на роботі.
Зато я побудувала гарну кар’єру, тепер вже і сама на розумію як можна повʼязати свій ритм життя з дитиною.
Як міряти?• 11 февраля 2024
Вот вы так удивляетесь сидите. Мне 27 - детей и подавно нет. А извините, вопрос, а от кого рожать то и на какие деньги все это тянуть?