Lesik_2013• 09 февраля 2024

Як себе почували на різних строках вагітності?

Скажіть, будь ласка, як ви себе почували на різних строках вагітності? Я зараз на 7 тижні, до цього у мене були якісь відчуття в животі, смакові стрибки, а зараз крім болі в грудях нічого. Чи це нормально, бо вже переживаю?
Witty• 09 февраля 2024
Радійте
Бо після 8 може початись токс, і будете думати, чого ото не жилося без ’симптомів’)))

prosto_aisha• 09 февраля 2024
Окрім дискомфорту від живота. Більше нічого. І так двічі
Witty• 09 февраля 2024
П.С.: у мене в першу вагітність до 8 тижнів лише тести полосаті були) і з 12 до 18 ще видохнула і на пілоні займалася
автор Lesik_2013 • 09 февраля 2024
Ответ дляWitty
Радійте
Ну стрибки смаків то теж в певній мірі токсикоз. При першій вагітності у мене не було токсикозу взагалі. Але це було так давно, мені здається, що тоді у мене нічого не боліло і не тягнуло на жодному із строків.
ЮлияL• 09 февраля 2024
На втором месяце спать все время хотела, на девятом ребенок улегся на мочевой пузырь и не отпускал до самых родов. Больше ничего не было. Чувствовала себя прекрасно, работала до самых родов
olya8385• 09 февраля 2024
Всю вагітність добре почувалася, навіть коли на збереженні була, на початку відчувала запахи сильніше ніж зазвичай, токсикозу не було
Witty• 09 февраля 2024
Ответ дляLesik_2013
Мені здається, що і ’стрибки смаків’ ви собі зараз більше надумали, бо прислухаєтесь дуже. Вони є і без вагітності напротязі циклу, наприклад, і це не токс
автор Lesik_2013 • 09 февраля 2024
Ответ дляWitty
Та ні, не придумала, бо хотілося такого, що зазвичай не їм.
lisulya• 09 февраля 2024
Нормально. Тривожило тільки коли розходились кості тазу.

Рита-8e7c• 09 февраля 2024
До шевелений не чувствовала ничего. Вообще. Потом ничего + шевеления. И так всю беременность. Когда живот большим стал, то тяжело ходить. Но внутри ничего, грудь не болела, огурцов не хотелось, нервы никому не портила. Идеальная беременность была именно по самочувствию.
Аnnеt• 09 февраля 2024
3 ужасных месяца токсикоза, 4 прекрасных месяца, 2 месяца изжоги, судорог и неповоротливости.
Bell-k@• 10 февраля 2024
Авторе, як згадаю
З третього тижня болів живіт - 3 тижні збереження.
На 4 почався сильний токсикоз вранці. Щодня рівно о 6-30 я обіймала унітаз до 20 тижня. Потім почали боліти кістки тазу і боліли ще декілька років після пологів. Вночі помаленькому вставала по декілька разів.
В 26 тижнів почав йти камінь з нирки . Ну це навіть описувати не хочу.
Потім болів таз і ледь ходила.
З 8 місяця дитина сіла на сечовий міхур мені, довше ніж 10 хвилин я йти не могла.
Коли кажуть, що вагітність не хвороба хочеться наплювали межи очі
ТаняСашаМирошка• 10 февраля 2024
До 12 тижня токсикоз🤢 після восьмого місяця важко і ліньки ходити🥴
аленка03• 11 февраля 2024
Зараз на фінішній , 3 вагітність . Це жах . Токсикоз всю вагітність , їсти толком нічого не можу , відмовляє підшлункова, шлунок в великій кількості виробляє кислоту, ацетон в сечі. Поки лежу в лікарні, відкапують, стан нормалізується, через тиждень все повертається. Зараз виявили нову проблему- дитина не може опуститись , бо багатоводдя десь взялось , вже вся на нервах ((.