СМСница• 10 февраля 2024
Будинок Івано-Франківська область
Чи існує канал або чат з оголошеннями про продаж нерухомості?
СМСница
• 10 февраля 2024
Там мало обʼяв, по селам люди продають набагато більше будинків, але їх немає на олх
Мир Мир Мир!• 10 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Хату в селі без зручностей, це тільки обрати село/села і фізично їхати розмовляти хто і що продає, яка ціна.
Халупи без унітаза в будинку можна знайти за невелику ціну, але це ж буде під кап ремонт або під знос.
І головне, що цей регіон крім перспективи туризму (типу Буковель) більше перспектив роботи і розвитку немає. Тобто роботи за нормальні гроші крім удальонки там не буде.
Василина Семеніч• 10 февраля 2024
Ответ дляOlya-6c17
Їхати у село і питати у людей або в їх раді
А потім цьотки з села з вилами нападуть на машину з чужими номерами
НуКаНаКа• 10 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви маєте на увазі весь івано-франківський район чи західний регіон вцілому безперспективний?
КапитанльнаЯ• 10 февраля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Кстати да, сейчас опасно ездить по таким селам. Люди озлоблены очень.
БоВжеВільна• 10 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Повно роботи, потрібні лише вкладення серйозні
БоВжеВільна• 10 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Там хіба що на узґаізичних, та й то не по всім селам
За ким я буду?• 10 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А якої роботи повно підкажіть ?
Скільки коштує невеличка хатка , щоб можна було жити сім´ї з 3-4 людей ?
БоВжеВільна• 10 февраля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А якої роботи повно підкажіть ?
На землі, зараз повно по типу екоферм, форелевих ферм, хатку можна і безкоштовно знайти, такого повно, але стан буде не айс