Наивная Хо• 10 февраля 2024
Ви приховуєте гроші від своєї другої половинки?
Заначка, про яку ніхто не знає?
Ms. Скромность• 10 февраля 2024
Да.вообще не говорю о своих доходах.я давным давно на него обиделась,и вообще чужой стал для меня,найду своего человека,уйду в тот же день
КоКоКоКоКоКо...• 10 февраля 2024
Считаю в принципе правильным женщине иметь свои деньги и сбережения
Заздрість то погано• 10 февраля 2024
Так! Приховувала,приховую і буду приховувати. Завдячуючи цьому,я змогла стати вибрати на початковий внесок на іпотеку і маю власне житло
Баба на горошині• 10 февраля 2024
У меня раздельный бюджет и потому неважно где там мои деньги спрятаны
Крайня невістка• 10 февраля 2024
Ответ дляКривая спроса
Ні, нема потреби
Я теж так думала колись
Горлаю зрання• 10 февраля 2024
Відкладаю 10% від доходу.Ще мама дала певну сумму,то вона була на депозиті-чоловік знав про те що дала,але сумми не знав,то якось сказав щоб заплатити з неї іпотеку...я була зла і сказала, що то мої кошти.Більше питання не піднімав.Але сказав,щоб перевела у валюту,так надійніше
Кривая спроса• 10 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Я теж так думала колись
Я добре заробляю, живу у свої квартирі. Навіщо мені приховувати щось? У вас, мабуть, інша ситуація і ви залежали від чоловіка, раз щось собі думали, а пішло не так…
Will_Be...• 10 февраля 2024
Нет - не скрываю, знает и про сумму и про наличие отложенных денег, считает, что это нормально иметь свои деньги, на черный день, собственно,муж меня и научил этому.
Добро с Кулаками• 10 февраля 2024
Не скрываю.
Муж знает, что я откладываю, но я не тащу из семейного бюджета, лишая нас чего-то. Эти деньги условно можно было бы просрать на помадки, сумочки и тд, но я предпочитаю отложить.
Путающаяся• 10 февраля 2024
Ні, не приховую)))) Є спільна заначка, але чоловік не знає скільки там лежить навіть приблизно і у якому вона місці схована, бо міняє залишок коштів своєї зп на євро і віддає їх мені))) Тобто, він знає, що цього місяця дав мені скільки, а минулого скільки... А скільки там за кілька років назбиралося - не в курсі
А там на пів квартири. Мою зп він знає приблизно, вона йде на комуналку, харчування, репетиторів....
Женщинас• 10 февраля 2024
Да, точнее он знает, что она есть, но не знает сколько там. Он точно так же делает, время сейчас такое.
Крайня невістка• 10 февраля 2024
Ответ дляКривая спроса
Ні, в мене був сумісний бюджет і повна довіра чоловіку :)
Я теж добре заробляю і маю своє житло, але є свої але
Мені хочеться мати фінансову подушку на всяк випадок
Володарка мрій• 10 февраля 2024
Є, знає що є, але не сумму і не цікавиться.
В нього взагалі фішка буває потратити все в один день а тоді 2 тижні в кредит жити. Мені таке не підходить.
Girly_girl• 10 февраля 2024
Наличие заначки не скрываю, но сколько там денег мой муж не спрашивает. Если спросит - скажу)
Кривая спроса• 10 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
І що вам заважало мати ту подушку, навіть якщо він знає про неї? )
Крайня невістка• 10 февраля 2024
Ответ дляКривая спроса
Ну от другий чоловік знає про неї
З першим я цього не робила, а потрібно було
Жена сантехника• 10 февраля 2024
так, чоловік знає в принципі про мою любов до заначок, навіть коли були дуже скрутні часи то питав де моя заначка, але тоді вже й не було в ній нічого
саме заначка допомогла вижити перший рік війни
КучМала• 10 февраля 2024
Я маю свій заробіток . Чоловіку не цікаво скільки там у мене є заощаджень
Леопардові панчохи• 10 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
А может надо просто уйти если плохо с ним?
Леопардові панчохи• 10 февраля 2024
Я сама зарабатываю и не отсчитываюсь мужу о тратах. Потому да, откладываю.
Весело читать когда умудряются дома сидеть у мужа на шее и ещё из его денег нычить
Карамбулкул• 10 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Если вы не в курсе, то если жена нашла заначку мужа, то по закону это общие деньги, и она имеет право взять оттуда 50% не извещая его об этом , ну и муж если у жены найдет также. В браке нет понятия ’его’ ’ее’ деньги это общие семейные деньги.