ВсеЧетко• 10 февраля 2024

Зуд всього тілу більше місяця. Що робити?

Моя улюблена страшко• 10 февраля 2024
Мені теж дуже подобаються веселі смайли.Особисто в мене був зуд нестерпний ввечері,просто хотілось роздирати себе. І все.Нікуди не ходила,через місяць лімфовузол збільшився,лікар - лімфоденіт, прогрійте.Хоч не гріла.Це виявився лімфогранулематоз,і було 3 курса хімії і 2 опромінювання.Вижила,пощастило.І зуд був у всіх на початку цього захворювання.А тут комусь смішні коменти та тема.Чесотка зазвичай на типових місцях починається - між пальцями рук,наприклад.І норм.лікар спочатку скаже здати ЗАК,і буде все розпитувати - і коли зудить,і як,подивиться чи є на шкірі прояви якісь.Бажаю автору щоб все пройшло, і все було добре.

sky-labs• 10 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Что не писать?
Это личный опыт и мнение многих врачей
к сожалению время уже не вернешь
ни в одной хорошей клинике не делают эту процедуру, только в псевдо гомеопатических, либо в крайних случаях для исследования желчи

Все заграничные врачи об этом знают
Специально для вас - пост №27
Всего хорошего!
sky-labs• 10 февраля 2024
Ответ дляГуби з філером
Пити жовчогінне
Только с собрентами и обязательно после узи
алергирина• 10 февраля 2024
Лікувати нерви. Літри заспокійливого допоможуть
Я инженер, меряю от 1• 10 февраля 2024
У кого я тільки не була, три роки мучалась... В мене ще опухало там де почесала. Зараз пройшло, вже місяці 3, та не впевнена що знову не почнеться (
Вмію заміряти найкраще• 10 февраля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Судя по всему здесь одна тролиха специально ставит смайлы под комментариями. Мне лично совсем не смешно от того, что вы написали. И только психически нездоровый может исподтишка ставить весёлые смайлы под такими историями.
Топтунша• 10 февраля 2024
Гистамин у вас накопился
Сдайте печеночные пробы, если все хорошо к дерматологу

Гладиолус• 10 февраля 2024
Сменить моющее для тела и,или порошок стиральный.еще на нервах может быть,я в кровь себя раздирала,просыпалась от того,что во сне ноги чесала
Дую на вітер• 10 февраля 2024
Автор, не слухайте нікого , йдіть до лікаря, Зак і розширена біохімія + цукор.
І з цими аналізами до сімейного лікаря.
Якщо по аналізам все норм, то вона вже направить до дерматолога, чи ще куди.
Не вздумайте робити ніяких зондуаать, пити жовчогінне і т.д. до того як здасте аналізи і побуваєте у лікаря.
Говорилка• 11 февраля 2024
1. Мыться пробовали?
2. С витамином Д не перебарщиваете?
Магиня• 11 февраля 2024
Колись була в дерматолога , чесалися ноги, сказала , що це означає що я ще жива🤣