Бджолина королева• 11 февраля 2024

Дорослий син та батько. Яка ваша думка. Довгий текст

Син виїхав до батька в іншу країну в 16 років (травень 22 року) . Молодший син проживає зі мною в Україні.
Ми в розлученні давно - фінансово практично допомоги не було- максимум до 10 раз переказів на суми до 200 у.о. (це коли я поривалася «вирвати» хоть щось дітям). На аліменти не подавала так як забезпечувала сама.

Син там пішов в коледж та підпрацьовував офіціантом - закривав всі свої потреби сам. Чималі суми переказує на потреби ЗСУ , потім щось вдавалося онлайн заробляти.
Живе з батьком

В жовтні йому виповнилося 18 і батько поклав перед ним листочок з сумою, яку він повинен щомісяця платити.
Ок - платив. Це 1/3 витрат на це житло

В кінці грудня робота стала практично і увесь січень син сидів вдома. Жив на збереження власні. Я приїжджала до нього провідати і є свідком, як він наполегливо шукав роботу. По всім можливим агентствам на будь-яку роботу. Допомоги батька 0- хоча він бачив, як переживає той.

Два тижні тому все таки вдалося знайти ще й недалеко від дому .

І тут на арену виходить батько - який зробив перерахунок і хоче, щоб син платив більше і ще два місяці наперед. Бо у нього фінансові якісь супер витрати

В п’ятницю син отримав першу зарплатню на новій роботі і батько попросив віддати майже всю (залишив на дрібні трати) ще і попросив роздруковку

Син дуже порядна людина - вихований в повазі навіть до такого придурка як батько. Звісно оплатив
Він мені це розповів дуже фрагментарно - я сама чудово зрозуміла що і як

попросила сина продивлятися варіанти іншого житла на всякий випадок. Але ж ви розумієте - адреса це і прив’язка документів, і не так легко знайти житло.

Я спробувала запитати в батька - як це вимагати, коли нічого не давати до?
Як де я в свій час дуже допомогла йому і виїхати, і з іншими моментами.
До речі , на молодшого сина так і далі допомоги 0
Почав вищати, щоб я і молодшого відправила (якого він практично не знає) і син відмовляється

Я попросила дати змогу сину зібрати на навчанн у вищі - той сказав, навіщо гроші, є позика в банк(((

От цікава ваша думка. Бо я в ступорі від усвідомлення такої наглості дорослої людини.
Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
Надо съезжать и жить отдельно.

Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
А мудака этого забыть, как страшный сон
Моська-слон• 11 февраля 2024
Що тут думати - з´їзжати від батька. Краще десь кімнату знімати... Він неадекватний
из_под_тишка• 11 февраля 2024
Хай знімає кімнату, навіщо йому псувати собі нерви. Але давайте чесно: він користується світлом, водою і тд. Це у нас ви можете не платити, там такого немає і все коштує дорого. Тому описуйте ситуацію повністю, з усіх сторін.
автор Бджолина королева • 11 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А мудака этого забыть, как страшный сон
Це само собою. Син буде продивлятися варіанти. Але це справді непросто знайти в невеликому місті.
Будь-яку допомогу від держави син категорично не бере - каже, що сам буде за себе
Mrs.Sexuality• 11 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А мудака этого забыть, как страшный сон
Да такое чудо не постесняется потом на алименты подать, чтоб сын в старости его обеспечивал...
Just Ann• 11 февраля 2024
В любій країні, в любому місті можно зняти кімнату! Документи переробити не складно зовсім, бо це у них загальна практика переїздів. Налаштуйте і підтримайте хлопця на переїзд.

ФруктЕщеТот• 11 февраля 2024
Проблем с таким отцом в дальнейшем, будет намного больше(
Вот эти оправдания «адреса це і прив’язка документів, і не так легко знайти житло» чтобы не съехать от него, покажутся смешными в конце концов((
Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Он инвалид? Или на алименты любой папаша может подать, который даже имя того сына забывает? И они за границей? Есть ли там такое, знаете?
Ответ дляиз_под_тишка
Так він і оплачує це все - живе в мікро кімнаті без опалення.
Що написано - те і оплачував
Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А сын ничем не пользовался до 16 лет, пока жил с матерью и папаша алименты не платил?
Этожзвяздаяегообожаю• 11 февраля 2024
Ось наша жіноча дурість потім так ікається. Завжди треба брати аліменти, Завжди!! Цей ’батько ’ ще й в суд подасть на сина. Козел.

По суті, хоч і важко, намагатися з´їхати. Але, чи є сенс, витрати на оренду будуть більші у сина, це треба визнати. Тому, вибір за вами, всі за та проти зважте.
Ответ дляJust Ann
син знає, що я завжди підтримаю. Варіанти дивиться житла. Але дійсно нелегко знайти от так сходу - я сама продивлялася
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю

Це правда!!! Я по-людськи підійшла , думаю - та нехай.
Бо що в Україні КЧ був з фінансами не дружній, що там - за 15+ років збережень 0 .
Це ще постаратися потрібно так жити в 0 та мінус
Альдебаран• 11 февраля 2024
Мій син живе в іншій країні. Сам з 18 років рівно.
Зараз 19
Знімає кімнату і сам собі господар.

А чому збирати на навчання? Безкоштовного варіанту з мовою немає? В багатьох країнах є.
В якій він країні?
Ответ дляАльдебаран
Зараз 19
Знімає кімнату і сам собі господар.

В якій він країні?
Британія. З 18 років безкоштовного немає. Мову він знає - ось невдовзі буде здавати на сертифікат.
Дама с собачкой• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Я вважаю, що Ви маєте подати на аліменти
Альдебаран• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Ви точно дізнавались що немає?
Племінник вчиться в Шотландії безкоштовно. Наче дівчата тут писали, що для українців є програми і в Британії.
Щебетуха• 11 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
😡😡😡, він цим користується у батька, який в нього нічого не вклав ні фінансово, ні морально. На даний час він просто надає кришу своєму рідному синові. Той мудак ще має молодшого сина, який для нього існує лише в свідоцтві про народження… Тому моя думка, що батько незадоволений козел, який не має жодної краплі совісті. Нехай син не розказує йому про рівень зарплати, про свої плани, нехай поки живе, але аргументує свою не можливість іти у нього на поводу. І на майбутнє все ж таки шукає житло

Жінка з перцем• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Ну вы сами прекрасно понимаете, что за человек ваш муж. Иногда лучше жить с соседом, с другом на пополам снимать квартиру, чем с родными людьми, которые от жадности будут каждую копейку пытаться забрать по максимуму
Щебетуха• 11 февраля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю

Жіноча дурість це як раз подати на аліменти, бо потім саме це буде приводом козлу вимагати щось від дитини. А по суті, ті аліменти три копійки
Розвідка Маші• 11 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
так батько в любому випадку може вимагати аліменти-платив він чи не платив, тільки тому що батько у свідоцтві
Дую на вітер• 11 февраля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Гадаю, сума невиплачених батьком аліментів за попередній час (хай не нарахованих офіційно, але по совісті він мав підтримувати дітей) перекриває суму використаних хлопцем комунальних навіть із залишком.
Ответ дляДама с собачкой
От і я це думаю. Молодшому 15 - час ще є
Пишу, не читаю• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Що написано - те і оплачував
Ну це взагалі треш, в підсобці живе? І за це платити з такими негативом від найближчої людини? Да ну його на х... Наживати ментальні проблеми тільки. Все можна знайти, і кімнату, і переоформити проживання, в цивілізованих країнах все це передбачено і нормально робиться, тільки знайти офіційні інструкції. Таке проживання лише на шкоду. Тим більше людина повнолітня. Навіщо ця залежність?
Кумася• 11 февраля 2024
все это очень возмутительно
но лично к вам есть ряд вопросов:

Где вы нашли такого морального урода супружника?
Зачем вы вышли за него замуж?
ЗАЧЕМ вы родили от него ДВОИХ!!! детей? Чтобы что? чтобы вот это все терпели не только вы и но и ваши дети?
Вы их зачем рожали? Чтобы они мучались всю жизнь?
Щебетуха• 11 февраля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ні, не правда, у нього не має доказів, що він утримував сина до 18 років і в суді він нічого не доведе. У моєї знайомої такий горе-батько (екс чоловік) платив сину по 500 грн виключно через Укрпошту, збирав чеки, щоб потім мав підстави вимагати від сина утримання. Знайома на аліменти не подавала, так той робив такий жест доброї волі. Найсмішніше було те, що через декілька років ті чеки всі побіліли від старості і докази тю-тю
Гуляю босоніж• 11 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Якщо мати не подає на аліменти, то юридично вважається, що батько утримує дитину добровільно. І якраз довідка про несплачені аліменти буде гарантією , що батько у старості не зможе вимагати грошей у дитини.
Ответ дляАльдебаран
Ви точно дізнавались що немає?
Це в Шотландії є варіанти, вони живуть в передмісті Лондона

Ну і ще син впертий - вбив собі в голову, що може все сам, бо пільгами користуватися мають українці з дійсно постраждалих територій. Це і правильно з моральної точки зору.
Ми живемо в центральній частині - тут теж добряче прилітає час від часу
Гуляю босоніж• 11 февраля 2024
Автор, громадянин якої країни батько? Які там закони? Аліменти не можна зняти? Бо за українським законодавством батьки повинні утримувати дитину не тільки до 18, а до 23 років, якщо дитина вчиться.