Бджолина королева• 11 февраля 2024
Дорослий син та батько. Яка ваша думка. Довгий текст
Син виїхав до батька в іншу країну в 16 років (травень 22 року) . Молодший син проживає зі мною в Україні.
Ми в розлученні давно - фінансово практично допомоги не було- максимум до 10 раз переказів на суми до 200 у.о. (це коли я поривалася «вирвати» хоть щось дітям). На аліменти не подавала так як забезпечувала сама.
Син там пішов в коледж та підпрацьовував офіціантом - закривав всі свої потреби сам. Чималі суми переказує на потреби ЗСУ , потім щось вдавалося онлайн заробляти.
Живе з батьком
В жовтні йому виповнилося 18 і батько поклав перед ним листочок з сумою, яку він повинен щомісяця платити.
Ок - платив. Це 1/3 витрат на це житло
В кінці грудня робота стала практично і увесь січень син сидів вдома. Жив на збереження власні. Я приїжджала до нього провідати і є свідком, як він наполегливо шукав роботу. По всім можливим агентствам на будь-яку роботу. Допомоги батька 0- хоча він бачив, як переживає той.
Два тижні тому все таки вдалося знайти ще й недалеко від дому .
І тут на арену виходить батько - який зробив перерахунок і хоче, щоб син платив більше і ще два місяці наперед. Бо у нього фінансові якісь супер витрати
В п’ятницю син отримав першу зарплатню на новій роботі і батько попросив віддати майже всю (залишив на дрібні трати) ще і попросив роздруковку
Син дуже порядна людина - вихований в повазі навіть до такого придурка як батько. Звісно оплатив
Він мені це розповів дуже фрагментарно - я сама чудово зрозуміла що і як
попросила сина продивлятися варіанти іншого житла на всякий випадок. Але ж ви розумієте - адреса це і прив’язка документів, і не так легко знайти житло.
Я спробувала запитати в батька - як це вимагати, коли нічого не давати до?
Як де я в свій час дуже допомогла йому і виїхати, і з іншими моментами.
До речі , на молодшого сина так і далі допомоги 0
Почав вищати, щоб я і молодшого відправила (якого він практично не знає) і син відмовляється
Я попросила дати змогу сину зібрати на навчанн у вищі - той сказав, навіщо гроші, є позика в банк(((
От цікава ваша думка. Бо я в ступорі від усвідомлення такої наглості дорослої людини.
Живе з батьком
Ок - платив. Це 1/3 витрат на це житло
Альдебаран• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Це в Шотландії є варіанти, вони живуть в передмісті Лондона
Ну і ще син впертий - вбив собі в голову, що може все сам, бо пільгами користуватися мають українці з дійсно постраждалих територій. Це і правильно з моральної точки зору.
Ми живемо в центральній частині - тут теж добряче прилітає час від часу
У мене син оформив захист. Але не отримує допомоги. Захист допомагає легально і довго перебувати в країні. Навчається.
Племінник так само. Оформив захист, але не отримує нічого. Цей захист дав змогу навчатись безкоштовно.
Ви все таки дізнайтесь, можливо є варіанти безкоштовного навчання саме по захисту.
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляКумася
все это очень возмутительно
но лично к вам есть ряд вопросов:
Где вы нашли такого морального урода супружника?
Зачем вы вышли за него замуж?
ЗАЧЕМ вы родили от него ДВОИХ!!! детей? Чтобы что? чтобы вот это все терпели не только вы и но и ваши дети?
Вы их зачем рожали? Чтобы они мучались всю жизнь?
но лично к вам есть ряд вопросов:
Зачем вы вышли за него замуж?
По пунктам
- на вокзалі і це було якесь помутніння свідомості
- також праві - дура в рожевих окулярах
- розлучилися до народження другої дитини
щодо дітей - час покаже, чи мучились. Але вони виросли адекватними хлопцями, в забезпеченому домі , з прикладом мами, яка ставить цілі та досягає.
От з прикладом чоловіка - тут мінус. Сини орієнтувалися на тренерів, батьків їх друзів
- також праві - дура в рожевих окулярах
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Це само собою. Син буде продивлятися варіанти. Але це справді непросто знайти в невеликому місті.
Будь-яку допомогу від держави син категорично не бере - каже, що сам буде за себе
Авторе, а яка країна?
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Автор, громадянин якої країни батько? Які там закони? Аліменти не можна зняти? Бо за українським законодавством батьки повинні утримувати дитину не тільки до 18, а до 23 років, якщо дитина вчиться.
Румунське громадянство
Але з українського не виходив
Кумася• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
По пунктам
- також праві - дура в рожевих окулярах
папе прикройте рот, его обязанность содержать детей до 23 лет если они учатся, ребенок учится, поэтому пусть папО шевелит булками и зарабатывает больше ему не хватает, денег ему не давать вообще
не знаете как поступить - поступайте по закону
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Авторе, а яка країна?
Британія
Скромняшка• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Вот и очень глупо так поступать! И вы должны как мать, объяснить сыну, что учеба в приоритете и это его будущее. Потому что с таким отцом на старшем сыне лежит ответственность за мать и младшего брата. Поэтому нужно пользоваться всему благами, которая дает страна пребывания. Получать помощь, съехать от отца жить в лагерь. И начинать свой путь без этого козла (доильного)! Хорошо учиться и думать только об этом. Учить язык. Я как мать поступила бы именно так!
Всіх підсаджую• 11 февраля 2024
Судя по вашим ответам,автор,отец не сможет предьявлять претензий,тк он не вернется ы Украину однозначно.А это вот все только в нашем правовом поле.Но лучше все-таки посоветоваться с юристом по ЕС.Сыну съезжать однозначно.не обязательно жить в Британии.С английским можно в любую страну.Только искать варианты с обучением .
Скромняшка• 11 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Он инвалид? Или на алименты любой папаша может подать, который даже имя того сына забывает? И они за границей? Есть ли там такое, знаете?
Любой родитель может подать на алименты на своих детей не зависимо от инвалидности.
Гуляю босоніж• 11 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Ні, не правда, у нього не має доказів, що він утримував сина до 18 років і в суді він нічого не доведе. У моєї знайомої такий горе-батько (екс чоловік) платив сину по 500 грн виключно через Укрпошту, збирав чеки, щоб потім мав підстави вимагати від сина утримання. Знайома на аліменти не подавала, так той робив такий жест доброї волі. Найсмішніше було те, що через декілька років ті чеки всі побіліли від старості і докази тю-тю
Почитайте сімейне законодавство уважно.
Пополняю_Карму• 11 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Только не любому присудят. В крайних случаях, если инвалид и живёт на грани нищеты.
Гуляю босоніж• 11 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Добавляйте- по достижению пенсионного возраста, не раньше. Если он не инвалид.
Я шалунья• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Пусть сын не выпендривается, простите. Смысл жить с таким мудаком? И это, вот это Ваше ’воспитан в уважении, бла бла бла’, это неправильно. Не все достойны уважения. Пусть ищет съем с кем-то, документы оформить это месяц времени, это лучше, чем жить с жадным придурком.
Вот Она Я• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Ваша вина там 100% - не подати на аліменти це злочин. Ви відібрали в дитини її кошти
празники не помню• 11 февраля 2024
Ответ дляJust Ann
В любій країні, в любому місті можно зняти кімнату! Документи переробити не складно зовсім, бо це у них загальна практика переїздів. Налаштуйте і підтримайте хлопця на переїзд.
Будь-який
В будь-якій країні
Любий= «любимый»
В будь-якій країні
Любий= «любимый»
Дама с собачкой• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
От і я це думаю. Молодшому 15 - час ще є
Так, але все коли старший знайде житло, бо цей ’батько’ перетворить його життя на ад.
Магиня• 11 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Я вважаю, що Ви маєте подати на аліменти
Так, подавайте автор.
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляЯ шалунья
От тут гарне слово Ви вжили- я і кажу так, ти потім цій державі податками віддячиш, а зараз з себе Дон Кіхота не потрібно ліпити.
Він і вже сплачує NI
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Вигулювала собаку і пригадала історію, десь рік назад отримала оплату на пейпал - попросила КЧ прийняти суму та сину віддати.
Я і забула за неї - потім запитала сина чи отримав. Ні( каже, що батькові потрібно на щось
Дам сину посиланнямна тему - нехай робить висновки сам.
Тут з моєї сторони ні грама брехні
Ашотакоя• 11 февраля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Любой отец имеет право подать , официальный отец
Ашотакоя• 11 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Жіноча дурість це як раз подати на аліменти, бо потім саме це буде приводом козлу вимагати щось від дитини. А по суті, ті аліменти три копійки
Нет, вы ничего не знаете
Весотехник• 11 февраля 2024
Син живе закордоном після початку війни, повністю зарахунок батька. Вчиться в універі, батько орендує йому маленьку квартиру, з розрахунку, що можу і я приїхати з молодшою дочкою.Син добре вчиться і має стипендію, також підробіток, в мене нічого не просить і відмовляється коли я пропоную.
Люблю ВалЄру• 11 февраля 2024
Ответ дляБджолина королева
Обовязково хай з батька бере розписку за все, що йому платить. Ні копійки без документу. Навіть якщо це юридично нічого не значить.
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я би написала, що так і потрібно і є здоровий глузд
Але, знаючи сина, 100% так не зробить
Дівчата, дякую за відповіді
Реально немає з ким обговорити це - ніхто і не повірить що таке можливо.
Бо справді я КЧ декілька разів допомагала у важливих моментах, як і його другу. Цього ніколи не афішувала - бо мала змогу, а вдячності 0.
З мамою поговорили - її вердикт «сволоч» - алкоголік такого не зробить.
Переслала сину - нехай почитає та зробить висновки.
Але, знаючи сина, 100% так не зробить
Дівчата, дякую за відповіді
Люблю ВалЄру• 11 февраля 2024
Слухайте, якось же шукають в Британії спонсорів, може ж якісь чати, може ще щось. Хай син знаходить і забирає брата, вони діти, їх разом хтось швидше прихистить, їм вдвох буде легше. І обовязково подати на аліменти на обох дітей, бо що ви, що син граєтеся в благородство, а тим підарасам це тільки краще робить. Папаня там сам у когось (держави чи спонсора) на шиї, а з дитини гроші збиває.
Бджолина королева
• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Та папаня там біля 15 років - живе сам для себе , не переробиться.
До цієї пори думає, що він пробивний бізнесмен, а в реаліях звичайне тріпло, яке наближається до 50 років, а мізки розтрусило по дорозі повністю