Ren2• Изменено 11 февраля 2024

Виїдав мозг, жалівся

Батько, що він без внуків, що хоче внуків, вимагав що треба йому внуків від дочки, в якою ше не було в житті ні жодного серйозного чоловіка, але мені він сказав : ʼ що я тобі нічого не винен, і не кажи більше ніколи, що я тобі щось виненʼ на моє прохання забратити плазму мамі з почти. Я тоді зрозуміла чому я ненавиджу мужчин і я не хочу сімʼю , бо я боюся такого урода зустріти, який в тяжку хвилину життя може сказати я тобі нічого не винен. Тобто це нелюбов я щитаю і предательство, таке відношення у батька до мене було все життя. То чому я повинна внуків давати йому, як він не винен мені нічого Що робити мені.
Nathalie27• 11 февраля 2024
Забийте. Хочете дітей - народжуйте для себе. Не хочете - не народжуйте.
Ann1380• 11 февраля 2024
Каша, мед, говно и пчелы! Не хотите-не давайте!
Kаkтус• 11 февраля 2024
Поток сознания 🤦‍♀️
Ata888• 11 февраля 2024
Батьки винні своїм дітям, а діти - своїм дітям. А як він не винен вам, то нащо вам його вимоги слухати?
автор Ren2 • 11 февраля 2024
скоріш за все, батько все життя, з мого дитинства кожним роком мене розчаровував як людина, в тяжкі часи я була предоставлена сама собі, навіть коли почала робити дурниці важкі, вони відвернулися від мене, бив, принижував, в школі били і не захищав мене, потім не було друзів в школі, тільки до школи доходить не могла нормально, а зупиняли якісь дівчата і бити мене хотіли, я заробила тоді хворобу - коли вийти з дому мене трясло як прокляту, бо я була нехищена і батькам було байдуже що я відчувала, потім появилась подруга чисто случайно, що вона шалава була я не знала, вхопилася в неї як за соломінку щоб одній до школи не ходити, ті дурі відстали від мене що лізли, але з нею заробила тоді все місто врагів;((( Потім думала що все норм буде, з нею не общалася більше, але хлопці попалалися такі, що тільки інтиму хотіли і іздевалися над мною, а я бігала за ними, хотіла любити і щоб вони мене любили, любов хотіла від них і щоб самій не бути. Але й хороших не було, або хороши ставали поганими я не знаю. Але я і зараз не хочу знайомств, бо я не витерплю агрессии мужської до себе, а так хочеться приємного життя з коханою людиною
автор Ren2 • 11 февраля 2024
Ответ дляAta888
я права що він не любить мене і це предательство??
автор Ren2 • 11 февраля 2024
виходить так, що я і без психолога наче розумію проблему. психіатр мені казала коли я рощпрвіла ій цю розповідь, що я на сайті не зможу знайти, а тільки через роботу коли булу знати чоловіка добре
автор Ren2 • 11 февраля 2024
Ответ дляAta888
я мамі сказала, що саме краще що. ти можешь для мене зробить - це щоб я його ніколи не ьачила і не чула, бо мені начхати на нього
автор Ren2 • 11 февраля 2024
Ответ дляAta888
а мати каже що так нельзя;((((
Ata888• 11 февраля 2024
Ответ дляRen2
Ви знаєте когось, кого батько любить і це помітно? Можливо, він не вміє любити так, як ви очікуєте. Але точно не потрібно будувати своє життя з точки зору ’відповідності вимогам батька’. Не поспішайте з чоловіками. Пробуйте перед прийняттям рішень, будь-яких, зрозуміти ’а чого я хочу, а що краще для мене’. І приймайте спокійно, якщо виявите, що краще для вас не збігається з вимогами батьків.
Спочатку зрозумійте, що потрібно вам.