месяцкие• 11 февраля 2024

Подготовка к школе

Что должен знать ребенок к 6? Может есть чек-лист?
Боневтікла• 11 февраля 2024
Научите хотя бы попу вытирать. Уже неплохо

Поумничка• 11 февраля 2024
Дитина повинна вміти повністю себе обслужити і психологічно та фізично бути готовою до школи. Все.
БЦАшка• 11 февраля 2024
Вміти тримати увагу, слухати дорослого, співпрацювати і адекватно вирішувати конфлікти, озвучувати свої питання і проблеми, розуміти і виконувати розумні правила, вміти розділити невеличке завдання на етапи і виеонувати їх послідовно.
english book• 11 февраля 2024
Тут залежить від рівня учбового закладу, від його вимог, та від ваших очікувань.
Ні для кого не секрет, що в деяких школах існує поділ класів за рівнем учнів. Тобто їх тестують при прийомі, і сильні вчителі набирають собі сильних, на їх думку, учнів.
Тому якщо ви хочете, щоб ваша дитина потрапила до більш сильного класу, треба з нею позайматися.
Якщо байдуже, то не біда-всьому навчать у школі.
Є школи де йде розподіл за віком. Наприклад в А класі 7+річні,в Б класі 6ти. І клас з наймолодшими дітьми. Бо в дочки були, що йшли у 5.5 до школи.
Рита-8e7c• 11 февраля 2024
Слухати і слухатися чужу людину; вміти посидіти 30 хв; швидко реагувати на важливі команди (тобто якщо швидко треба йти у сховище, то треба швидко йти, а не збирати олівці, які можна буде зібрати потім); вміти скласти портфель, олівці у пенал, зошити у папку); вміти запам´ятовувати свої речі, щоб не прийти у куртці Васі; вміти користуватися телефоном, щоб в екстреному випадку подзвонити мамі.
Краще буде вміти читати. Для мами краще, бо не треба домашку робити з такими, самі прочитають і зроблять.