Сиамская сороконожка• 11 февраля 2024
ПА за 2 дня до овуляции
Если ПА за 2 дня до овуляции это уменьшает шансы на зачатие? У кого то так получилось забеременеть? В день овуляции шансы выше?
Залізний кіготь• 11 февраля 2024
У вас була панічна атака за 2 дні? Від неї ще ніхто не вагітнів
Сиамская сороконожка
• 11 февраля 2024
Ответ дляБезпринципова
Я завагітніла на 3 день після закінчення місячних.
У вас была ранняя овуляция?
Бутербродница• 11 февраля 2024
Сперматозоїди можуть жити в статевих шляхах жінки до 7 діб і спокійно дочекатись виходу яйцеклітини з фолікула. От і думайте.
Безпринципова• 11 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
У вас была ранняя овуляция?
Я откуда знаю....
У меня высокая фертильность. Забеременела с первого цикла
Залізний занавіс• 11 февраля 2024
Смотря насколько у мужа хорошие живчики и у вас все хорошо. Это же от многих факторов зависит. И овуляция по УЗИ или чувствуете?
Библиотекарь• 11 февраля 2024
2 дня до овуляції, рвуляція і день після ідеально для зачаття
Головне жити звичайним життям, і не зациклюватися.
Сиамская сороконожка
• 11 февраля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
По узи
Домашка• 11 февраля 2024
в мене так вийшло. але не спеціально. до овуляції ще був час і стався непередбачувано статевий акт без захисту. а коли через два дні почалась завчасно овуляція я зрозуміла шо попала. так воно і вийшло